Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Вибори Президента: хто за кого. Обгрунтуйте чому?

Автор Повідомлення
Тимошенко не погодилася говорити в Криму російською мовою
Прем'єр-міністр України Юлія ТИМОШЕНКО вважає, що питання про статус російської мови для лідера Партії регіонів Віктор ЯНУКОВИЧА насправді не важливе, і воно порушується лише під час виборчої кампанії.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Ю. ТИМОШЕНКО заявила сьогодні в ході зустрічі з жителями села Піонерське і довколишніх сіл АРК.

«Для них не має значення мова, запам'ятайте це», – сказала Ю. ТИМОШЕНКО, нагадавши при цьому, що перед призначенням на посаду прем'єр-міністра України В. ЯНУКОВИЧ і Президент Віктор ЮЩЕНКО підписали Універсал, в якому містився пункт про єдину державну мову, – українську.

«Для нього (ЯНУКОВИЧА – УНІАН) мова – не мова, або щось інше, для нього важливо мати доступ (до державного майна і влади – УНІАН)», - зазначила Ю. ТИМОШЕНКО.

Вона також розповіла, що виросла в російськомовному регіоні і українською мовою почала розмовляти в 36 років. «Я навчилася розмовляти українською, коли мені було десь 36 років, а до цього у мене мама і вся сім'я – ми всі розмовляли російською. У мене дотепер мама не розмовляє українською… Не у мові справа, а в тому, хто і що краде в Україні. А я хочу, щоб грабувати припинили», - запевнила Ю. ТИМОШЕНКО.

Таку заяву прем'єр-міністр зробила після того, як на початку її виступу присутні на мітингу прихильники Партії регіонів кілька разів викрикнули прохання розмовляти російською.

Ю. ТИМОШЕНКО, звертаючись до них, заявила, що як прем'єр-міністр України зобов'язана розмовляти українською і продовжила виступ державною мовою.
ЯЦЕНЮК і тільки він, людина , яка знає що робить!!!!!
dzwonar пише:
знає що робить!!!!!

інтірєсна буди взнать де ше крім голови ВР обісрався даний пірсанаж
Ой умора, ото рклама, раджу подивитись
http://www.youtube.com/watch?v=p-QFWA23jXE
Хай би це краще був кулемет Занусі, а не пралка.

і шо за холера? чим ближче вибори - тим більше лайна в неті! Взагалі свідома людина сформує думку про кандидатів задовго до виборів, а під час цієї гоночної маячні взагалі не звертатиме уваги на агітації.
Йде інформаційна війна. І той хто на тому не розуміється - ковтає ту галіму пропаганду!
Я повторюю, я не агітую за когось з кандидатів! Мені хочиться щоб менше тупих жополизів займали ключові посади на місцях ховаючись за спину того чи іншого кандидата. Я за то, щоб кожен з посадовців і політиків відповідав за свої слова. А люди, люди визначать самі хто є хто.
Є концептуальна влада (Абрамович , Ренат Ахметов), а система партій це "пастирі" і кожен громадянин може собі знайти там свою милу для серця "проповідь". але гроші за кожну таку "проповідь" платити простим людям.
Велика козацька рада закликає голосувати за Юлію Тимошенко
09.01.2010 | 15:54
Сьогодні відбулася Велика козацька рада, на якій було прийняте рішення підтримати на виборах кандидата у Президенти Юлію Тимошенко.

«Що примітно, більшість козацьких організацій були представлені саме зі сходу України, зокрема зі Слобожанщини, Луганщини, Криму»,
це певна ознака того, що схід все більше підтримує Юлію Тимошенко.
Ітак, УКРАЇНСЬКЕ КОЗАЦТВО ЗА ЮЛІЮ ТИМОШЕНКО.
А Ви часом не заразились ющенківською отрутою, яку він ллє на Юлію Тимошенко? Думаю ніхто не зможе нас задурманити та заставити голосувати за когось іншого.
ВСІ ЗА ТИМОШЕНКО, як УКРАЇНСЬКЕ КОЗАЦТВО

додано через 34 хвилини 52 секунди:

УКРАЇНА ЮЛЯ ( пісня Насті Каменської та Потапа), яку співає вся Україна

Ми йдемо за тими, хто силою слова вперед нас усіх веде,
Вона об'єднала нас невипадково, ми з нею здолаємо все,
Бо наша країна красива і вільна, як жінка серед панів,
Моя Батьківщина тендітна і сильна, тут щастя своє зустрів.

Якщо втомився від слів і не можеш іти
Ми допоможемо тобі вірний вихід знайти,
Тому не гайте часу - з Юлею разом будемо ми!
Не забувай Україна то наша земля,
і ми не можемо ділити ліса і поля,
Тому що в нас вона одна - УКРАЇНА ЮЛЯ!

На золотім листі слова перемоги ця осінь нам принесе,
Зійдуться шляхи і зійдуться дороги, щоб разом з’єднати все,
Єдину країну з красивим обличчям, блакитним небом в очах.
Вона об'єднала нас - Україна, ти в наших червоних серцях.

Якщо втомився від слів і не можеш іти
Ми допоможемо тобі вірний вихід знайти,
Тому не гайте часу - з Юлею разом будемо ми!
Не забувай, Україна, то наша земля,
І ми не можемо ділити ліса і поля,
Тому що в нас вона одна - УКРАЇНА ЮЛЯ!
Хтось щось може сказати проти? Думаю - ніхто. Ми - за !

додано через 12 хвилин 4 секунди:

Голосуй за Юлю
Розумом і серцем!
Голосуй за Юлю
Наче сам за себе!
Так співають Павло Зібров, ВІА КОБЗА, Дмитро Яремчук, Іван Попович, Павло Дворський, Лілія Сандулесу, Пономарьов, Руслана, Могилевська, Тіна Кароль, Ані Лорак, Тартак, Друга Ріка... ЩО непереконливо? Переконливо. Адже за Юлю - вся Україна!!!
Аж добрі заздрощі беруть!

Пані Могилевська була сама «міс Відвертість та Щирість»: «Я хочу жить в современной стране! Поэтому я голосую за Юлию Владимировну Тимошенко!». В 2004-му році, коли Наталка так розказувала зі сцени чому вона голосує за Віктора Федоровича Януковича. Але повірила правді, тепер за Юлю! Що переконливо !!!. Так, бо за Юлю - вся Україна

додано через 4 хвилини 38 секунд:

Наша Юля
слова П. Маги
музика П. Зіброва
Дарували чисті роси сині небеса,
Заплітала ніжні коси дівчинка-краса,
Заплітала перші мрії і гарячу кров,
Заплітала в них надію віру і любов.
Заплітала в них дарунки, і думки свої,
Перші ніжні поцілунки, співи солов’їв,
І горіли очі хлопців, як вогні весни:
Будь щаслива наша Юля – будемо і ми!

Будь щаслива Юля,
Будь щаслива Юля,
Будь щаслива Юля,
Будемо і ми!

Пролітали весни дзвінко і десятки літ,
Заплітала коси жінка, любувався світ,
Заплітала світлу мову у серця людей,
І ловили кожне слово тисячі очей.

І побачили у світі, як народ повстав,
Як букет гарячих квітів подалав метал,
І співали України доньки і сини:
Будь смілива наша Юля – будемо і ми!

Будь смілива Юля,
Будь смілива Юля,
Будь смілива Юля,
Будемо і ми!

Разом будемо свободу і красу нести,
Хто сказав, що в одну воду двічі не ввійти,
І не буде на Майданах холоду зими,
Будь щаслива наша Юля – будемо і ми!

Будь щаслива Юля,
Будь смілива Юля,
Будь кохана Юля,
Будемо і ми!

додано через 1 хвилину 12 секунд:

Будь щаслива Юля,
Будь смілива Юля,
Будь кохана Юля,
Будемо і ми!
ікс. ти йібанутий на всьу голову. в чому я доречі з самого початку не сумнівався.
Ольку. тобі не стидно?
Не все так просто. Як говорять, один горлопанистий дурак заткне десять розумних.
А так, є простий вибір: три кандитати - від НУ, БЮТ і Регіонів. За інших (підставних) навіть згадувати нема смислу - голос впусту.

додано через 2 хвилини 59 секунд:

До речі, сьогодні переглянув вітчизняний гумористично-сатиричний серіал "Недоторкані".
Його вроді зняли на замовлення ТРК Україна, але в ефір так і не пустили.. Чому - думаю, зрозуміло.. Гумор (чи сатира?) - в точку.
Рекомендую переглянути, не пожалкуєте.
Ага! Кумедний серіяльчик. Там на Гуртом ше 8 серій вийшло. ВЕЩ!
Вибір 17 січня залишатиметься на совісті кожного з нас.

Нехай Господь береже Україну!

"Тільки два шляхи... Один веде у пекло.

Інший шлях веде тебе туди, де світ.

Щоб знайти цей шлях, послухай своє серце -

твоє серце знає, як його знайти!

Я тобі повім про мрію золоту,

що палким вогнем горить в моєму серці.

Про щасливий край, про радісних людей,

де життя кидає виклик смерти.

Не спи, моя рідна земля! Прокинься, моя Україно!

Відкрий свої очі у світлі далеких зірок.

Це дивляться з темних небес

загиблі поети й герої -

всі ті, хто так вірив у світле майбутнє твоє".

/"Не спи, моя рідна земля", гурт "Мандри"/
виберіть мене
хоч і боян, а можи хто не видів

додано через 21 годину 40 хвилин 13 секунд:

усі фото вільно розповсюджуються у інтернеті

додано через 35 хвилин 3 секунди:

містер ІКС пише:
Велика козацька рада закликає голосувати за Юлію Тимошенко
це речення мені нагадало одну цікаву подію свідком якої мені довелось бути.
Є у нас в Золочеві, теж козацька організація. Там поділ на куріні і все таке. Представників цієї організації можна впізнати як колоритних персонажів в козацькій одежі на різних святкових подіях.
І от керівник цієї організації раз прийшов розказати про неї у ПТУ. Все це закінчилось тим, що зібрали зранку лінійку, і всіх лузом прийняли у козаки. Всіх учнів і викладачів ПТУ. Бабахнули з гармати газетою, оголосили директора отаманом і розійшлись. Тоді викладачі і майстри шуткували, що будуть після цього збирати членські внески. Але чи то забули, чи може настрої в педколективі помішали, незнаю. Після цього ніхто більше не навідувався. І стала ця організація чисельнішою на кількасот віртуальних членів. Ще одна подібна історія відбулась особисто зі мною. Якось мені і ще кільком викладачам "запропонували" стати членами Народного Руху. На той час я нічого немав проти, написав заяву, здав 1 грн і фото, але досих пір партійний квиток так і не видали, хоч, точно знаю, що він виписаний. Ось так я став віртуальним рухівцем. Правда без партійного квитка я принципово внески не платив І таких віртуальних організацій, партій і їх членів в Золочеві купа. Їх можна послухати, посміятись і забути. Якихось реальних дій як не було так і немає.... Тому Козацька рада - не аргумент! Я пам'ятаю як ФПУ теж без згоди членів у 2004 році підтримала Януковича. Чим це закінчило для керівництва думаю всі, а бо ті хто трошки в політиці шарить знають.

Взагалі, коли я пишу ці повідомлення то трачу 10-15 хв особистого часу. І легко мігби цього не робити. Мабуть є такі хто запитують себе, а нашо йому то треба... Справа в тому, що мені поталанило пройти спеціальне навчанн, де вчили, як масам голови пудрити... І коли я бачу як це роблять, як прсті люди на це ведуться то мені до болю обідно за простого Українця, який заробляє на життя пацею
Тому звеняйте, як в одному фільмі казали, буду таких баламутів плющити по мірі сил, а сил у мене неміряно
bam пише:
Справа в тому, що мені поталанило пройти спеціальне навчанн, де вчили, як масам голови пудрити...

нічого крім необгрунтовано завищеної самооцінки ці "спеціальні навчання" тобі не дали. тебе просто розвели на бапки як лаха а ти ту пітушишся-тіпо яяяяя, навчався....
Васілій пише:
лаха
вивчи як пишеться слово лох, і поцікався що воно означає (в міліціонерів).
За навчання я нічого не платив, а потрапив туди на конкурсній основі. А заплатили за все Шведи. Але і це теж тобі не світить ти української мови не знаєш, а де англійська
А звітки ти знаєш як пітушаться? Пробував? Сподобалось? Кожен робить висновки по собі
bam пише:
А звітки ти знаєш як пітушаться?

"Газпром" петушится, но это все пустая похвальбаhttp://www.inosmi.org/inrussia/20060424/226988.html
читаєм. нові незнайомі слова можеш законспектувати.
bam пише:
Пробував? Сподобалось? Кожен робить висновки по собі

я б сказав кожний думає в міру своєї розпущеності
Ого, ну ти і розпущений

додано через 24 хвилини 18 секунд:

Тіпа вітаю всіх з новим президентом
а ти тіпа не радий? тагда ми ідьом к вам
Результати по Золочівському районі:

У Золочівському районі загальна кількість виборців склала 57 331 осіб
У голосуванні взяли участь 42 842 осіб, що становить 74,73%
Вибори відбулися в усіх виборчих дільницях

За результатами повторного голосування у другому турі виборів Президента України по Золочівському районі:
- за Тимошенко Ю. В. проголосувало 37 340 осіб (87,15%)
- за Януковича В. Ф. – 3 918 осіб(9,15%)
- не підтримують жодного – 1 233 осіб (2,88%)

Інформація - офіційна