Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Одеса

Автор Повідомлення
Одеса
Як Вам моє місто Одеса?
Re: Моєх місто
wap87 пише:
Як Вам моє місто Одеса?

Сказати тобі гірку правду чи солодку брехню? Місто Одеса просто паршиве, настояща мусорка, ніколи не думав що в нашій країні є такі "забиті" міста. Добре хоч дівчата там значно приємніші чим у Львові чи в нашому Золочеві... хоча тут є свої нюанси.
ясно
Впринципі якщо взяти історичну цінність того міста то вона є яскравою воно мену подобається , а з того що воно брудне місто то ні .wap87 може я неправду сказав?
Мені в Одесі сподобались паралельно-перпендикулярні вулиці в центрі
Підтримую Мопса, геометрія вулиць дійсно прикольна, а на рахунок чистоти, то той же Львів чи Золочів, трохи дальше від центру, нічим не кращий.
Ех, Адесса! Народ там класний!
кажуть------кожна жаба своє болото хвалить, і то правда... най болото.. от чо тільки так тяне до дому.. коли ми далеко звідси.. пора зрозуміти... батьківчина --не пусте слово... і люди , які жили до нас і зтворили такі прості істини, не були дурніші за нас.. то нащо придумувати велосипед, якщо його вже придумали
в Одесі не була - висновків не роблю. от так
Золочів - the best!
ІНКОГНІТО пише:
кажуть------кожна жаба своє болото хвалить, і то правда... най болото.. от чо тільки так тяне до дому.. коли ми далеко звідси.. пора зрозуміти... батьківчина --не пусте слово... і люди , які жили до нас і зтворили такі прості істини, не були дурніші за нас.. то нащо придумувати велосипед, якщо його вже придумали

P/S Я НЕ ЖАБА!
а я люблю своэ мiсто i хочу жити тiльки у нъому
i не дивись на мене так мала на увазi Амстердам. ось це дiйсно мiсто-супер!!!
lenhen пише:
i не дивись на мене так мала на увазi Амстердам. ось це дiйсно мiсто-супер!!!
І шо в тому Амстердамі хорошого?
lenhen як не секрет , то розкажи нам про Амстердам , і що тобі подобається в місті?
не секрет.1-люди ввiчливi, схамiти можутъ тiльки негри i то дуже рiдко!2-рiвень культури дуже високий!3-саме мiсто дуже красиве, тут безлiч музеiв, архiтектурних памяток... тут не скучно, завжди знайдеш якiсь розваги.i 4-тут нiхто нi на кого не звертаэ уваги i такого поняття як "понти" тут взагалi немаэ
Зрозуміло, усім пофіг. У велих містах завжди так
я вважаю це великим плюсом
Як коли...
Наркота і проституція легалізовані оце плюс держава заробляє рублі і люди задоволені
І на рахунок одеси Сміх Юмор І деребасівська у всій красі !!!!!!
В Одеві був два рази. У порівнянні зусіма містами, які я бачив, по десятибальній шкалі дав би 3-3.5.
Дивився вчора результати опитування нетерпимості населення і втішився. 1-ше місце носії сніду, 2-ге - сексозбоченці, 3-є - не европейці.
Так шо міському населенню далеко не пофіг моральні засади наших предків!
wap87, а ти Одесу маєш за "своє" місто, як за рідне, чи як за те, де проживаєш?
Золочіфф - зе бест
AVB пише:
wap87, а ти Одесу маєш за "своє" місто, як за рідне, чи як за те, де проживаєш?
і то і то
А як же тоді ти ставишся до міста Золочів?
AVB пише:
А як же тоді ти ставишся до міста Золочів?
прсто як місто до якого я заїзджаю коли буваю в с. Гончарівкв, чи на Вороняках
wap87 пише:
Як Вам моє місто Одеса?

не подобається
а я в Одесі не була..... але думаю там прикольно
Альонка пише:
а я в Одесі не була..... але думаю там прикольно
прикольно коли літо, море, і все інш.
Ну то мож махну колись туда......
Альонка пише:
Ну то мож махну колись туда......
сідай на ровер, і сюда, а я тебе на трасі зустріну, тільки треба вилку нову купити
wap87, а там в морі бички плавають?
AVB пише:
а там в морі бички плавають?

Ти чо? В морі бички? І як їх потім розкурувати
Шо робе наголос, однако :)
А може AVB наголос на перший склад поставив?
Нашо їх розкурювати. Тоді вже розкручувати хиба, але нє... ліпше нормальні дівчата
А я ніколи в Одесі не була...
Класне місто, маю там родичів, відпочиваю кожного літа. От не можу вже дочекатись літа, в морі поплавати дуже хочеться!!!
Y.L. пише:
От не можу вже дочекатись літа, в морі поплавати дуже хочеться!!!
я вчора купався, вода нормальна
Я в шоці навіть не думала, що в такий час вже можна купатись!!!!!!!! Ото везе тобі!!!!! А може ти морж?
Та не морж... в нас ше в вівторок на Комсіку купалися.
Комсік-то велика калюжа, вода в якій в N раз швидше нагрівається ніж в Морі.
Ха.... все одно, в морі безпечніше купатися ніж в нашій калюжі.
Альонка пише:
А може ти морж? Smile
нє не морж, просто вода була тепла
wap87
Ти знаєш, про моржа то не я написала...... А от те, шо вода була тепла - я тобі вірю.