Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Послуга "Довгі розмови"

Автор Повідомлення
Послуга "Довгі розмови"
"Довгі розмови" - це пакетна пропозиція від Укртелекому для приватних осіб-абонентів фіксованого зв'язку, яка дозволяє заощаджувати на телефонних розмовах та не замислюватись над тривалістю спілкування!
"Довгі розмови" - це необмежені місцеві розмови, 300 хвилин для міжміських дзвінків та дзвінків абонентам Utel, спеціальні привабливі тарифи на міжнародні напрямки та дзвінки на мережі інших мобільних операторів.

"Довгі розмови" - фіксована плата у розмірі 60 грн./місяць (з ПДВ). У вартість пакету включено:

- можливість розмовляти з домашнього телефону необмежений час у межах міста (сільського адміністративного району), (тобто похвилинна оплата за дзвінки не нараховується).
- 300 хв. розмов з домашнього телефону на фіксовані телефони по всій Україні (в т. ч. на телефонні номери інших операторів фіксованої мережі) та на мобільні номери Utel.
- при перевищенні пакетних хвилин абонент сплачує за кожну наступну хвилину розмови по зниженому єдиному тарифі - 0,25 грн. (з ПДВ, для порівняння звичайний тариф складає 0,48 грн. за хвилину в межах області та 0,60 грн. за хвилину по Україні).

Для користувачів тарифного плану "Довгі розмови" також діють спеціальні знижені тарифи на:
- міжнародні дзвінки (до 75% знижки залежить від напрямку);
- дзвінки на мережі інших мобільних операторів за тарифом 0,85 грн./хв. з ПДВ (для порівняння звичайни тариф складає 1,20 грн. за хвилину)
Також для користувачів пакету "Довгі розмови" розроблено спеціальну пропозицію - послуга "Сім'я Укртелеком" , завдякиякій можна створити групу номерів для безкоштовного необмеженого спілкування в середині групи. У групу номерів може бути включено 1 номер фіксованої телефонної мережі ВАТ "Укртелеком", на якому активовано тарифний план "Довгі розмови", та до 3 номерів мобільної мережі Utel.
Користувач пакету "Довгі розмови" отримує від компанії 3 флаєри, які дають право на підключення 3 номерів до мережі Utel ( на тарифні плани "Мобільні розмови' 150" чи "Мобільні розмови' 300"). Саме ці номери після їх активації будуть включені до послуги "Сім'я Укртелеком".

Сторінка послуги: http://ukrtelecom.ua/services/customers/cityphone/long_talk

За детальною інформацією звертатися за адресою м. Золочів, вул. Пушкіна 9, абонентський відділ,
або за телефоном 4-24-99