Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Коли зроблять дорогу на залізничний вокзал?

Автор Повідомлення
Коли зроблять дорогу на залізничний вокзал?
Заїхати на залізничний вокзал в м. Золочеві практично неможливо. Цікаво їздив тою дорогою на якесь відкриття проведення газу пан Зубар. Чого не робите дорогу тепер, коли тепло. Чекаєте грудневих дощів, болота, щоб закатувати асфальт і гроші в асфальт? Де ще є така паршива влада в Україні, як в Золочеві ? ДЕ ? Доки Вас ми будемо терпіти, доки ви нас будете мучити. Управи на вас нема, бісові діти!
Потрібно це на когось повішати:
За кожною територією закріплений конкретний депутат, який представляє конкретне політичне угруповування.
Розумієте про шо мова? Потрібно вияснити, хто цей рас.. дяй і кого він представляє.
Якшо хтось спробує висвітлити потрібну інформацію, спробуєм продовжити тему..
Вчора я їхав цією дорогою. Полчаток вулиці Січових Стрільців ( чи кінець), там де автовокзал, танкова військова частина. Це просто ЖАХ. Аварійна ситуація. Думаю ьреба зробити фото і послати Юлії Тимошенко. МОЖЕ ХОЧ ВОНА ВПЛИНЕ НА ТОГО ЗУБАРА. ЦЕ не господар. Так із власним народом можуть робити тільки варвари. ГАНЬБА ЗУБАРУ і тим, хто відповідає за цю дорогу. Це знущання з нас усіх!
За цю ділянку відповідає пан "Ледацюга" та пан "Нема грошей" і до них можна приписати пана "Ці руки нічого не крали" В цих трьох панів ми бачимо одного - головного пана "МЕРА МІСТА"

Робіть висновки "господа"
Таке гарне літо, прекрасна осінь, а влада чекає на дощі, слякоть, щоб зробити дорогу на вокзал. Стид та срам. В них немає совісті. Їм люди, водії по барабану. Як можна так знущатися над людьми. Думаю прийшов час таксистам, іншим водіям, мешканцям сіл, що їдуть цієї злощасною дорогою виставляти пікети, йти на мітинги. Треба терміново звертатися до ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО. Терміново. Так далі в Золочеві жити не можна. Це знущання влади над своїм народом. Пане Зубар може хоч слово якесь скажете, чи під новий рік щось станете робити. Тут вам не на мітингу " всечесні отці... всечесні отці..., тут робити пане треба, а не патякати....
Дивлюсь я на вас панове, і страшно стає. Усе переводите на політику. Тре не
Окей пише:
звертатися до ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО

а думати кого на місцях обираєте. Як то кажеть за шо голосували те і маєте.
Золочеву треба не політика а господара. Такшо на наступний раз задумайтесь за кого голосуватимете. Якшо чесно, то мені пофіг з якої партії кандидат на мера, головне шоб в нього мозги варили, і руки тягнули не все для себе, а хоч трохи(бо шоб все то утопія) для міста. Наразі таких людей в кандидатах не передбачається, тому мій вибір завжди один і той самий(щодо президента, щодо голови сільради) послєдній пункт в бюлетні(не підтримую жодної кандидатури(ліпше б написали"йдіть ви всі на... й"))
Це не понтова передвиборна обіцянка зробити дорогу на вокзал. Кому вона нафіг потрібна. Їздили і будуть їздити як звично.
Кандидат має пообіцяти там тарифи зменшити, чи пільги збільшити. Таку лапшу виборці більше люблять
Дороги так і не роблять. Повазвозили людей із дорожного реомнтувати вулицю Домбровського ( коло цвинтару). Люди ці працюють в ДЕУ ( здається начальник їх Кшемінський) Поліпили чорт-зна як, ще гірше як було, грошики в карман, а дорога ще гірша. Дійсно ВЛАДИ В ЗОЛОЧЕВІ НЕМА. ТО просто жах. як жити далі ?
Та дорога то самовбивство для водія і для машини. Стараюсь туди не їздити бо без колес можна лишитись.