Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Золочів весь в диму - влада бездіє

Автор Повідомлення
Золочів весь в диму - влада бездіє
В четвер,03.09.2009 року весь центр міста ввечері був в диму. Люди з острахом шукали по місту, що де горить. Звідки дим - задимленість- ніхто не знає. Що робиться в місті. Всі клянуть владу -районну-міську та мера Зубара. Вони фактично нічого не роблять по захисту довколишнього середовища. Смог димовий вразив насамперед дітей. Хто понесе відповідальність за такі неподобства. Де ти владо, вибори скоро, вас більше ніхто не вибере за те, ЩО ВИ нічого не робите.
)))))))))
"При чому тут міліція , як бабу грім забив???"
При чому тут влада як ми самі розполюєм вогонь на городах? Щоб ти зробив ? Їздив би по полях з пожарною? Не спорю влада практично нічо не робить з того що б мала робити, але мені здається що ми маєм ту владу на яку заслуговуєм!
по суті Morientes правий.... ніхто тому не дасть ради....

хоча... з іншої сторони - в Польщі, для прикладу, за таке задимлення накладають штрафи..... але в нас таке не получиться....
Вітру просто не було. Взагалі.
Мля такого димового туману, як тоді, я ще в місті не бачив. Хоть би хто в пожарну позвонив
Но всім пофіг - привичні..

Окей пише:
Вони фактично нічого не роблять по захисту довколишнього середовища
Як це не роблять? А Міжнародний Екологічний Етнофестиваль "Верхобуж"??

Альонка пише:
в Польщі, для прикладу, за таке задимлення накладають штрафи..... але в нас таке не получиться
Получиться.
Прийняти на сесії м/р штраф за паління в певному радіусі від житлових будівель (шоб приватні зем. ділянки не зачепило). Знімати буде участковий.
Все.
http://forum.zl.lviv.ua/topic1558.html
Чув в Золочеві є один хлопець, який самотужки бореться за екологію, їздить велосипедом по місту та його околицях і не ждає людям палити картоплиння. За це його можуть і побити, але він, мужній, все рівно їздить та бореться. Може хтось знає про нього. Розкажіть. Його, здається, Ігор звати. За такими майбутнє України.
Слава таким борцям за екологію міста
шкода хлопа. навіть жартувати не хочецця

додано через 1 хвилину 27 секунд:

томаса доречі тожи шкода. а шо? дурачків тре жаліти
А хто той хлопець, що велосипедом їздить по Золочеві і записує тих, хто палять сміття, картоплиння, траву, листя і здає людей в міліцію чи прокуратуру або санстанцію. Йому хтось мусить платити за це. Не вірю, що він просто так їздить по місту, записує все і доносить владі. Я би дуже хотів на нього подивитися. Я б не назвав його " ГЕРОЄМ", а якимсь іншим словом... мож Павлік Морозов ... А Ви ?

додано через 9 хвилин 6 секунд:

За спалювання листя — штраф майже дві тисячі гривень
У районах міста над будинками та городами можна побачити сірий дим, що мимоволі нагадує туман. Цей дим виникає в результаті спалювання листя та сухої рослинності

Як стверджують екологи, і наш ЗОЛОЧІВСЬКИЙ ГЕРОСТРАТ , шкідливі речовини, які виділяються при спалюванні, небезпечні для здоров’я людей та навколишнього природного середовища. «Двоокис азоту, моно окис та двоокис вуглецю, сполуки свинцю та бензапірен – продукти згорання опалого листя. Вони викликають подразнення та опіки дихальних шляхів, підвищення рівня цукру в крові, можуть стати причиною онкологічних захворювань», - повідомили у міському відділі з питань екології та раціонального природокористування.

За спалювання опалого листя та рослинності на території міста накладаються штрафи
Цитата:
(від 170 до 1700).
Так, що ж через такого золочівського ГЕРОЯ добре поповниться бюджет міста та району