Золочів Плюс
Форум міста Золочів

З чого ми найбільше сміємося?

Автор Повідомлення
Найбільше з щиироукраїнського менталітету, і ше трішки з розмов бабусь, які виносять мусор, деколи такі речі почуєш.. шо гогогого......
НАЙБІЛЬШЕ МЕНІ СМІШНО ЯК НАШІ ЛЮДИ СІДАЮТЬ В АВТОБУС. ТО ОТАРА БАРАНІВ.
А-га. Ти напевно автобусами не їздиш??
скажіть? а сміх буває щирим.... добродушним.. оздоровчим і злим, саркастичним, егоїстичним.. який саме сміх ви маєте на увазі?
Хм, егоїстичний сміх? Це як, коли з інших смієшся, щов себе вивищити? Вперше про такий чую, чесно кажучи...
Сміюсь щоразу, як чую сесію верховної ради (на роботі таке постійно)! Якщо хочете почути гуморески, слухайте сесії ВР!!!
А мені плакати хочеться...
MUBa пише:
А мені плакати хочеться...

А ти уяви собі, шо це казочка для діток, і шо говорять не нардепи, а актори, які їх пародують, досить цікаво буде...
сесія то я думаю є найбільшим джерелом гумору для нас
Найбільше (найщиріше), коли повна (*). Тоді такий деприсняк шо смієшся від того шо так все погано.
Я думаю, людина найбільше сміятися може просто ні з чого, коли гормони в голову стріляють
Найщиріший сміх - зловтішний!
Як я люблю тих людей, які коли мені погано - можуть розвеселити!
ЛЮБЛЮ!
Роботи всякі.
От такі вони дотепники - ці роботи.
Ти, Кот, DJ MANIAK! Додумався зарізати бідного хлопчика....
AVB пише:
Я думаю, людина найбільше сміятися може просто ні з чого, коли
обкуриться
або вип'є "кумової горіхової настоянки"
CENSORED нє для слабонєрвних

мєйсце: Супермаркет електроніки ФОКСМАРТ
час: 04.03.2008, коло 14 години
акцья: тест-драйв акустичних систем

Хлопчик-неформал з плакеткою менеджера заходиться підключати акустику, вставляє в вертушку диск (перший, шо попався під руку), вмикає, сам відходячи по справах...
грає одна композиція, слідом за якою залом площею понад тисячу квадрометрів громоголосно лине речетативна "пісенька": "мусара **я ******и, мусара **я ******и, мусара **я ******и, мусара **я ******и, мусара **я ******и, мусара **я ******и, мусара **я ******и, мусара **я ******и, мусара **я ******и, ..."
За хвилинку на місце події прилітає червоний захеканий менеджер і невпопад починає пультом вимикати апаратуру... після вдалої спроби червоніючи звалює за стелажі перебирати якийсь товар.

Мараль для менеджерів: пильнуй, хто твій клієнт
Пане Адмін, виставте БАН " сірому" tymofiy, що він плете, як попечений
Реальна історія, чуваче Окей
найщиріший сміх був у дитинстві
Сміятись з чогось( крім анектодів), а тим більше з когось якось не то... Сміюсь, коли на душі весело, коли почуваюсь щасливою