Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Радіозавод отруює нас і наших дітей

Автор Повідомлення
Радіозавод отруює нас і наших дітей
Періодично на території кольшнього радіозаводу проводиться несанкціоноване спалення виробничих відходів, шкідливих виробництв, зокрема сиптепону, дим розходиться по ближнім вулицям , цим димом дихаєм і ми і наші діти. Пожежники на ці виклики вже і не спішать їхати, міліцію всередину не пускають, так як по словам їх охорони це "Італійська територія", екологія штрафні санкції не накладає . Як дальше жити, чим дихати?
як? міняю хатинку на селі на твою хату. чисте повітря гарантую
А звідки інфо, про те що спалювання синтепону утворює шкідливий (ТОКСИЧНИЙ) дим? На скільки він гірший від диму листя або сухих бур'янів - дим яких шкідливий 100% доказано!? Я живу біля радіозаводу і ця тема цікава, проте хочеться конкретних даних!?
Васілій, скажи де гроші взяти? Може Золотник дасть? Він розпорядник коштів в районі. Ти як би жив в тому районі інакше би "співав" на форумі.
Олег пише:
Васілій, скажи де гроші взяти?

які гроші?
Олег пише:
Ти як би жив в тому районі інакше би "співав" на форумі.

міняюсь ніглядя так кругом-хочеш жити в центрі-нюхай вихлоп і дихай пилюкою
А крім пустого триндежа, хтось можн шось нормальне по темі сказати?
так і тема пустий триндьож
Згідний. Без фактів таке можна і про кожне подвір'я на якому старі газети підпалили сказати...
Ліпше взнати за скільки Спорткомплекс продали, і "Гостинний дві", якщо я не помиляюсь то "Гостинний двір" за 27 тис. грн продали.
Повідомляю учасників форуму, наша влада спеціально протидіє форуму через таких людей як Васілій, і ті теми які є актуальними для Золочіва "губилися" на форумі .
Олег пише:
Повідомляю учасників форуму, наша влада спеціально протидіє форуму через таких людей як Васілій, і ті теми які є актуальними для Золочіва "губилися" на форумі .

Никогда Штирлиц еще не был так близок к провалу
розоблачив. піду стрілятись. а шо дєлать? зарплату зріжуть, а привик при владі на широку ногу жити. і нашо то було олезю робити
сыкрэтно
Резыденту Васылыю ыз Центра:
Вы провалылы операцыю, яка готовылась рокамы!
Як Вы посмилы выкористовуваты нашу служебну пичатку *mr.Green* в свойих докладах?!?!
Шеф очень недоволен!
Пры поверненни вас чекаэ позбавлення всих званий и трыбунал.
Надиэмся вы памятайите, як в такий ситуацийы должен паступить настоящий ахфицер..
Сміятися і жартувати також треба, але на все свій час і місце. Спалювання сміття (промислового чи побутового) - надзвичайно велика проблема нашого міста. Навесні і восени ми ВСІ страждаємо від їдкого диму, який розноситься куди вітер подує і просимо в Бога дощу, щоб хоч на хвилю дихнути свіжим повітрям. Ніхто не задумувався - чому в нашому місті такі великі черги до педіатрів? Чому наші діти так хворіють? Напевно той хто палить сміття над цим не задумується, бо його дитину обмине. А постійне вдихання їдкого диму може призвести навіть до раку!!! В інших ЦИВІЛІЗОВАНИХ містах (в т. ч. Львівської обл. - н-д Новояворівськ) цю проблему легко вирішила місцева влада звичайними адміністративними методами. Попередили, наклали і стягнули певну кількість штрафів і все - дихайте люди свіжим повітрям і насолоджуйтеся життям. А де наша влада? Чекає виборів... А я особисто чекаю відгуків однодумців з цього приводу. Разом ми можемо цю проблему подолати!!!

додано через 3 хвилини 21 секунду:

Звертаюся також до небайдужих юристів, які мають можливість віднайти необхідні правові підстави для звернення до нашої ШАНОВНОЇ ВЛАДИ і заборони нарешті спалювання побутового і промислового сміття в нашому місті. Дуже прошу відгукнутися!!!
Ромко пише:
Звертаюся також до небайдужих юристів, які мають можливість віднайти необхідні правові підстави для звернення до нашої ШАНОВНОЇ ВЛАДИ і заборони нарешті спалювання побутового і промислового сміття в нашому місті. Дуже прошу відгукнутися!!!

А шо тут до юристів звертатись. Ти як наступного разу будеш бачити шо палять сміття викликай міліцію і разом з ними складай протокол і т. д. А потім з ним можеш шо хочеш робити. І начальство заводу набридати, і владу мучити.
люди! ви шо подуріли? який дим? та ви диму не бачили! та золочів в цьому плані майже рай! нашо за зря тріпатися-врічете
Ромко пише:
Чому наші діти так хворіють?

а ваші діти хворіють-бо ви , батьки, бухаєте курите матюкаєтесь. а хочите спихнути відповідальність на якийсь дим фізкультура, здорове харчування, хороша моральна атмосфера в сім"ї-і ваші діти будуть здорові.
Васілій пише:
люди! ви шо подуріли? який дим?

Не знаю як від радіозаводу, але ось смітник вже ціле літо димить. Ось там дим, так дим. В Єлиховичах такі обурення, шо ше трохи і люди точно дорогу на смітник перекриють.
Васілій пише:
ваші діти хворіють-бо ви , батьки, бухаєте курите матюкаєтесь

Согласін. Але і від екології також.
voshkaniridze пише:
Але і від екології також.

яка нафіг екологія в золочеві? ше раз-
Васілій пише:
золочів в цьому плані майже рай
Просто не хочеться щоб була наступна хронологія:
золочів в цьому плані майже рай
золочів в цьому плані був близький до раю
золочів в цьому плані майже пекло
кхи-кхи золочів в цьому плані "пекло відпочиває"

Звичайно що я загнув, але тим не меньше чим раніше про проблему почати говорити, там швидше її почнуть вирішувати.

До речі коли смітник горів сильно то Єлиховичі були майже пеклом. А районні мужі на події сказали: "Добре шо вітер на Золочів не подув, а то би мали проблеми", типу в Єлиховичах живуть не такі самі люди як в Золочеві.

До речі вчора був в районі смітника і бачив що він ще досі горить. А пік був якраз як я сина з роддому привіз, отож див. нижче скільки місяців воно вже димиться
voshkaniridze пише:
щоб була наступна хронологія:

нема для такого розвитку подій жодних підстав-ні серьйозного виробництва ні великої кількості автотранспорту в золочеві нема. та й підвищення ціни на бензин зменшить цю кількість ше. а горящий смітник на мою думку створити загрозу екології міста все ж не зможе.
Нє ну я согласін шо на загальний екологічний стан не вплине, і те шо
Васілій пише:
ваші діти хворіють-бо ви , батьки, бухаєте курите матюкаєтесь

Але погодься шо спалення сміття (як на смітнику, так і на радіозаводі, тай на подвір'ях мешканців) також впливає на здоров'я. Причому згадується шо десь в народному слові друкувалось, шо є наказ який забороняє спалювати опале листя, гілки, сміття, промислові та побутові відходи.
Ги. Картина маслом:

Вибігає школьнік Вася разом з класом на радізаводський стадіон (тіпа на урок фізкультури, побігати). Весь такий в морально здоровій атмосфері, в кєдах, не матюкається, ітд.. На стадіоні, як і в місті, повітря чисте, Вася довольний.

В той час за ~100м за парканом прибиральниця тьотя Ася палить синтепонові відходи. А шо з ними робити - ну не вивозити ж чи закопувати?.. Тьотя Ася палить мусор, а чи простий він чи хімічно-токсичний (відходи синтепону) - її не гребе. Вона робить свою роботу.

Напрям вітру (случайно) в цей момент якраз від паркану на весь стадіон..

Потім читаємо, наприклад, тут (про це вже на форумі колись тоже згадувалось)

Висновки про ХІМІЧНИЙ ВПЛИВ ТАКОГО ВИРОБНИЦТВА В САМОМУ ЦЕНТРІ МІСТА робіть самі..
Alexis пише:
Висновки про ХІМІЧНИЙ ВПЛИВ ТАКОГО ВИРОБНИЦТВА В САМОМУ ЦЕНТРІ МІСТА робіть самі..

шутка юмара?
Угу, такий собі нагон атмосфери
Читай цей фрагмент як слово "лопата"
Завод - спалити! Тьотю Асю - споїти! Школьніка Васю - спинити! Ше світ такого не бачив, шоби "школьніки" не пили, не курили і не матюкались.

А можна фотки палаючого смітника?
AVB пише:
А можна фотки палаючого смітника?

Фоток не маю. Але в кого є бажання може й зараз на бродівську стріт прогулятись і подивитись, він ще й досі димить, щоправда набагато слабше.

Наступного літа сфотографую, бо є підозра шо воно тепер буде часто повторюватись.

додано через 4 дня 21 годину 43 хвилини 53 секунди:

voshkaniridze пише:
Наступного літа сфотографую, бо є підозра шо воно тепер буде часто повторюватись

До літа не дотягнули. Сьогодні їхав, бачив шо горить і то так не хіло. Причому цього разу
voshkaniridze пише:
"Добре шо вітер на Золочів не подув, а то би мали проблеми"

Не проканало. Принаймі з ранку вітер від смітника дим таки нагло гнав в сторону мясокомбінату
Народ що там Золочів ви гляньте що в Тернополі робиться от тут люди страждають. а владі побарабану.
Сміттєзвалище кілометр від селища.

http://forum.te.ua/showthread.php?t=53759&page=2
радіозавод дає роботу золочі"янам

додано через 2 хвилини 13 секунд:

Хочу почути Вашу думку, дорогі земляки
joze пише:
Хочу почути Вашу думку

Якщо зарплата(нехай і "чорна" )хотя би 2тис гр-то "радіозаваоду" слава(б. п.)Якшо нє-то нах така робота потрібна
про зарплату незнаю, а от те що в Золочеві є виробництво і переспектива це вже великий плюс
joze пише:
в Золочеві є виробництво

Все ВВП України залежить від Золочева.
Поділили радіозавод, а толку мало!
joze пише:
радіозавод дає роботу золочі"янам

joze пише:
те що в Золочеві є виробництво і переспектива це вже великий плюс

joze пише:
Поділили радіозавод, а толку мало!

як це поєднуєцця в одній голові? хіба якщо там пусто
Мене радіозавод не отруює. І мою дитину також. Це що, якийсь сіркопереробний чи асбестовий?
в голові людини яка написала що хтось десь когось труїть пустота! та людина пише це тому що не сповна розуму, так як пише про те що не знає! знайомий є який забирає всі відходи (ДОРОГІ ВІДХОДИ) з радіозаводу, і має дуже не поганий прибуток на їх переробці у м. Рівному.... брєд ви тут несете!

додано через 6 хвилин 3 секунди:
Які відходи з 310 цеху ваш знайомий заберає? Чув дзвін, а незнаю де він!
упаковочні матеріали, це єдині відходи з виробництва
а дзвін чули люди які кажуть шо хтось шось комусь десь і якось шкодить
Шось спалюють точно, бо чути запах по вул. Львівській часто. Інколи навіть зранку в 6:00. Але то не є велика проблема. Хоч якусь роботу дає.
Так чи інакше власнику виробництва насрать, бо він тут не живе.
Та по тій Львівській коли старенький автобус догори піднімається, то такий димосморід видає
Я часто в 6:00 (ЗРАНКУ) проходжу по тій вулиці. Ні один автобус не їздить в такий час. Та й шо я, не відрізню запах вихлопів від запаху якоїсь смаленої синтетики?
Цитата:
Я часто в 6:00 (ЗРАНКУ) проходжу по тій вулиці. Ні один автобус не їздить в такий час. Та й шо я, не відрізню запах вихлопів від запаху якоїсь смаленої синтетики?

а де ти її чув? той запах?
і де ти бачив шоб люди були на заводі в 6:00 крім охорони? вони шо там ночують? краще пройдись зранку і вечером біля сільхозтехніки, там 2 рази в день несе пластмасою паленою шо піпец, я там живу, і коли вивішуєш лахи то вони смирдять пластмасою
людовік,
курчамать, бесполєзно шось писати, коли тупо вперті люди думають шо вони праві, а хтось помиляється.
Мамука Злой
а в рукавичці тобі пахне пластмасою? а воду коли пєш з пластмасової пляшки тоже смердить пластмасою? чи коил ковбасу з плівки розмотуєш тоже пластмасою смердить? а пиво з пляшки там жеж є алкоголь який гарно розчиняє пластмасу тоже тобі чути? може в тебе собачий нюх!
не верзи дурниць!
людовік
ЗВЕРНИСЬ ДО ПСИХОТЕРАПЕВТА..... НУ ТИ МЕНЕ ЗРОЗУМІВ(ЛА). МИ ПИШЕМО ПРО РІЗНІ РЕЧІ.
Васілій пише:
так і тема пустий триндьож

А я по тому тіпа спец. Перетрендю всіх!
Олег пише:
А хулі ти такой умний держиш такіх учасніків. Без такіх учаснеків тому форуму псец, йому і так пісец.
Олег пише:
Васілій, скажи де гроші взяти? Може Золотник дасть? Він розпорядник коштів в районі. Ти як би жив в тому районі інакше би "співав" на форумі.
Заробити. А не вмієш заробити ставай під церквою і праці. Может подадут.
Василій! ти фєєрічєскій далпайоб! Жги, жгун