Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Наші ніки

Вам подобається писати анонімно?
так 25%   13
ні 19%   10
кому треба - той знає 55%   29
Всього голосів: 52
Автор Повідомлення
Наші ніки
Викладаємо тут все про історію свого ніка (імені на форумі)
Мій нік пов'язаний з фамілією одної дуже відомої історичною постаттю в Канаді-Моріс Рішар. Підібрав я його тому що дуже цікавлюсь справою якою він займався і де власне він саме це робив(кому цікаво той пошукає для себе в Інеті). На жаль, чи на радість, багато хто того не знає, і називає мене Англійскою версією-Річард. А був один такий знайомий який знав звідки походить мій нік, але називав мене по Словацькі-Ріхард, тому що йому так подобалось.
навіть не памятаю чого wap78
одного разу потрібно було в чаті новий нік придумати, попереставляв кілька літер, і от, вже кілька років користуюсь тим, шо в результаті вийшло, мені подобається.
a ja napusala vupadkovo.a teper podobajetsja.narod,davajte pogovorum pro 6os zikave,meni tak sky4no!pruj6la z robotu zamy4ena,ale pogovorutu 6e xo4etsja
ну взагалі то сижу в чатах/форумах не під таким ніком, але тут зареєструвались під ніком CYPRESS_GIRL, тому що дуже люблю групу CYPRESS HILL. отакє-то
у мене vj(video jockey) означає людина яка займається зведенням, монтуванням, записом, редагуванням, та ще багатьма речами, які можна робити з відео. Тому і взяв цей нік, а АВЕР - просто слово сподобалося, хоча на нашу і перекладається як утверджуючий, але все рівно мене поперло.
ПРИВІТ УСІМ !!! Нарешті і я сюди у вашу компанію затесалась!!! 2Video Jockey Ну ти хоч на людину тепер став подібний, а то я ніяк не сприймала того герба
А де твій гаватар, VIA?
Та во, вже є!
2 VIA
Добре, з аватаром розібрались. А нік чому такий дивний? Хм, цікаво...
Ну ти ж не кажеш, чого ти мопс.
Бо собачок люблю А ти мабуть полюбляєш мікроконтролери?
Що таке мікроконтролери не знаю. VIA - гарне слово.
А мопс - це порода собаки?
Я свій нік маю вже років з 12 поспіль. Правда в неті засвітив його за останній рік. Думаю нема сенсу пояснювати його походження. (і так всі здогадуються )
Цікаво, а як Олег придумав свій нік?
Так, це така порода. А VIA Technologies, Inc. - відомий виробник комп"ютерного заліза
VIA - це з латини "дорОга", якщо не помиляюся. А я ніби не помиляюся...
також VIA з англійської означає "через"
ВІА - вокально-інструментальний ансамбль.
Ото розібрали!
Та вона просто дівчина на ім'я Віа. Оті все.
Чесно кажучи, свій нік я придумав випадково - відповідно до стану душі на даний момент. Всі ми на цьому світі квартиранти!
Ой, як знайома ця ситуація!
Цитата:
Цікаво, а як Олег придумав свій нік?
я свій нік не придумував я не шифруюсь. Хоть можна було то зробити.
Нє, Олег таки молодець. Відкритий з самого початку. Тепер навіть би хтів зашифруватись, не получиться.
хто перший відгадає чому VOSHKANIRIDZE - тому з мене пиво
МІг би попробувати, але в таких кодах не розбираюся
Не знаю. Не хочу образити. Чомусь все якісь дурниці в голову приходять....
Мдяя, цікавий нік, так ось щоб ми не губилися в догадках, то може вже нам його розшифруєш?
lenhen пише:
Мдяя, цікавий нік, так ось щоб ми не губилися в догадках, то може вже нам його розшифруєш?

А тоді мені пиво хто поставить??? Сам собі якось не пре.
Може Vиконуючий Обов'язки СКАНЕРІВ якоїсь армянської марки?
AVB пише:
Vиконуючий Обов'язки СКАНЕРІВ якоїсь армянської марки

Твоя версія мені більше подобається ніж справжня.
Ну то яка вже справжня версія???
voshkaniridze - Zolochiv vodo kanal servis -
А в мене нік "Альонка" - бо я не Маруся!
а в мене VJ бо я не DJ
LG VG DG то ясно, а чого Авер?
По перше не LG VG DG a Lj Vj Dj, а по друге переклади з англійської і все зрозумієш, як чому і для чого
Pangea А чому твій нік пов'язаний з найстарішим континентом світу?
Тю! Все зрозуміло! ВІА - це або Віра без "р", або Віка без "к", або Віта без "т"! Вгадала?
Або без ГРА

Posted from a Nokia mobile phone
Гарно вийшло! І символічно, і різнобічно!
Так, що ми все про мене і про мене. MUBa, а чому власне MUBа?
Абревіатура з ініціалів, не надто цікаво. Але звучить, як на мене, досить весело.
А я виник з легкої руки їдного лобуряки. Досі на него троха злий, бо тамкай в кінці буква "н", а не "м" малазмо бутє. А імення моє да-а-а-авнє!
веселиш.....))))
раздвоєнія лічності..... в самом соку....))))
до речі.... якшо ти вже такий правильний українець.....
то повинен знати, що лобуряка - це та людина яка нічого не робить....
і тут знову...... ти... не в попад....))))
2 Efim Shyfrim:а я зрозумів ти просто троха маєш проблєму..... і не можеш сам собі придумати нік...... то буває ..... за років 15 ти зрозумієш хто ти насправді..... ото так!!!! Вайт прайд ворлд вайд!!!
Думаю, 15 йому не дадуть...
Bam, ану і ти розсекречуйся трохи. На аватарі, то ти ?
VIA пише:
Bam, ану і ти розсекречуйся трохи. На аватарі, то ти ?

Думаю це банальні ініціали.