Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Наші ніки

Вам подобається писати анонімно?
так 25%   13
ні 19%   10
кому треба - той знає 55%   29
Всього голосів: 52
Автор Повідомлення
... сервіс пак 2
Кот да Винчи пише:
той сайт дуже дивні речі видає.

Знаю сам не можу натішитись, стільки нового про е-друзів взнав
N.I.T.R.O.: Networked Intelligent Thorough Repair Organism (Мережевий Інтелектуальний Досконалий Ремонтний Організм)... ляпота...
Мій нік у мене вже давно, більшість друзів мене так і називають, а от однокласники чомусь ні, лише деякі
бо тобі до Алєкса далеко..... а ти просто-напросто ОЛЕКСІЙ!!!!!
а тобі до Альонки близько? навідмінно від тебе єтакі люди шо мене Алексом називають, незнаю можливо вони хоть трохи мене поважають, а ти з Оксаною тікиолекчій
міг би написати правильно, без помилок... то по-перше... а по-друге шоб ти знав, мене всі мої найближчі друзі називаєть саме Альоною або альонкою... і ше одне... нас тут двоє, а ти один ... і шо означає останнє слово?
Шось я не чув шоб тебе хтосьв школі називав Альонкою, і навіть Оксана, з помилками бо спішив а остання фраза шо ви завждиназиваєте мене Олексійом, а мене це харить, це імя хібавам важко називати мене Алексом?
хіба ти думаєш шо в школі є так багато моїх найкращих друзів? якшо так то ти дуже сумніваєшся...
ALEX може ти не в курсі, але відносини тут виясняють в іншій темі.
А дівчат ображати чи якось їх харити то взагалі не можна
Вобще то не я харю ате як мене називають
Алєкс то взагалі Алєксандр, а Олексій то Алєксєй, в кращому випадку Льоха а не Алєкс.
Ну і шо, шо ім"я у нього Олексій?
Якшо людина хоче шоб її називали Алєксом, та будь-ласка!
Навіть якшо Олексій то зовсім інше за Олександра!
Чого ви стібаєтеся?
Дякую, хоть одна людина мене підтримує
Ласкаво прошу на форум
Алекс так Алекс, приєднуйся до нашої кумпанії.
В мене чомусь всі знайомі Сашки називають себе Алексами
Постараюсь , Алексаедр і Алексей скорочуються однаково
А мій Форве в книзі Ніка Перумова "Кільце темряви". Славнозвісне продовження "Володаря Перснів" Толкіена. Раджу прочитати всім, хто ше не читав. Форве - ельфійський принц.
Forwe пише:
Форве - ельфійський принц.

А як ельфійський принц пов"язаний з важкою музикою
kalef_f пише:
А як ельфійський принц пов"язаний з важкою музикою

Таке враження що ти так і хочеш "шпилькою штрикнути", а я не дивуюся сама важку музику слухаю, тобто майже живу нею і не поважаю попсу, і про це знають тільки мої друзі бо по мому вигляду і поведінці ніколи так навіть не подумаєш. Не тре судити людину не знаючи її. До теми нік колись придумала, по суті означає "проти".
Anty пише:
Таке враження що ти так і хочеш "шпилькою штрикнути"

Коли писав повідомлення, то справді хтів
Anty пише:
"шпилькою штрикнути"

але то в нас просто непорозуміння були в іншій темі -- то я й навіть не спамятався, що штирхнув не по дєлу, а потім вже пізно було.

Forwe вибачай.
Мій нік повязаний з телефоном Sony Ericsson
А мій нік тісно пов'язаний з одною Белатрисою, з фільму "Гаррі Поттер". Я так себе назвала ще у 8 років, і тепер всі мої друзі мене так називають. Навіть мій хлопець
У 8 років захотіти бути Белатрисою Лестранж...)))
Нічо так...
Ну, так. Мені подобається її спосіб життя. Здається, вона сіла в Азкабан за Волдеморта, нє?
Та так...
А от мені її спосіб життя не дуже...
А чого? Не подобається, бо приєдналася до темних сил?
Та ні.... проти негативних героїв нічого немаю... навіть навпаки...
просто вона, як мені здається, здатна на дещо більше ніж просто віддуватись за когось і служити як якась собачка на задніх лапках...
такі персонажі мене мало цікавлять...
Ну, мій вже всі знають - домінатрікс! Хтось же повинен володіти ситутацією!