Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Обєкти соціального значення

Автор Повідомлення
Обєкти соціального значення
На Етно фестивалі влада "вибиває" з підприємців все що може, а от на ремонти таких об"єктів, як стоматологічна полікліка, грошей немає. Тобто так чим об"кт в гіршому стані, тим більше грошей "під нього" можна списати. Або оцінивши в МБТІ та за копійки купити, оскільки більшість об"єктів є комунальною власністю Міської ради.

Я надаю документи для вивчення та перегляду учасникам форуму, документи є достовірними, кошти на ремонт лікарні знайшлися, на ремонт великої поліклініки є, а от нашу поліклініку не занйшлися? Умови для роботи в приміщенні Золочівської стоматологічної поліклініки стають все більше не пригодними в зв"язку з тим що тече дах?
Олег пише:
Я надаю документи

ти наведи хоч пару аргументів накуа вам такий жирний особняк? хатинку з діляночкою продати. найти приміщення папрощє. денебуть подалі від центру.
Васілій, в нас на роботі 29 штатних одиниць, всі бормашинки та обладднання потребує місця, чиновники з МОЗ перевіряють навіть те чи є окрема по стерелізації інструментів? Тобто коли її нема кабінет не бадуть відкрити, по своїй специфіці стоматологічні кабінети потрибують багато приміщення, мають бути окремо хурургічні кабінет, терепевтичний стоматологічний, ортопедичний, ті майже всі кабінети приватні, по приписам МОЗ не мали права бути відкриті. Справа там в інакшому що вода підчас дощу капає.
ну так вот чесно-процентів 10 робите безкоштовно. а решта-барижите. будь моя воля-давно би вашу мутну канторку розігнав
Немає питань, як ти думаєш чи можна прожити за таку офіційну зарплату?
Олег пише:
як ти думаєш чи можна прожити за таку офіційну зарплату?

тобто користуватись суспільним майном для особистого збагачення-це нормально?
якщо не влаштовує зарплата-впірьод на вольні хліба.
Васілій пише:

тобто користуватись суспільним майном для особистого збагачення-це нормально?
якщо не влаштовує зарплата-впірьод на вольні хліба.

Нехай дадуть можливіть взяти оренду по нормальним цінам, змінити форму власності. А ти спробуй Вася то все візьми в ооренду, кожні службі заплати, обладнай той кабінет, і тоді постав ціни, але перед тим порахуй витрати, в тому має сприяти дежава, влада як хоче її називай, а вона обкрадає народ.
Олег пише:
Нехай дадуть

фатить піздіти. йди і працюй. ніхто тобі нічо не винен. здоровий жлоб. постидався би такими папірцями тут трясти.
люди он працюють-і мають.
Вая не матювкайся
Васілій пише:
такими папірцями тут трясти.
люди он працюють-і мають.

Вася ті паперці з круглими гербовими печатками, і тих хто дає такі паперці треба садити в тюрму, нах, за не виплату мінімальної зарплати. Ти розуміє то чи ти дальше дибіл того не зрозумів? Що людям не дають можливості заробити, і ти мусиш ховатися від всіх, щоб прогудувати сім"ю заплатити за послуги, доречі а втебе яка зарплата?
ст. 111 КЗпП України, зокрема: «При не виконанні норм не з вини працівника оплата проводиться за фактично виконану роботу. Місячна заробітна плата у цьому разі не може бути нижчою від двох третіх тарифної ставки встановленого йому розряду (окладу).
Наказ МОЗ № 308/519 "Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров'я та установ соціального захисту населення."
http://www.rouoz.gov.ua/index.php?p=2&pt=2&sid=21
Олег пише:
Що людям не дають можливості заробити,

хто тобі не дає заробляти? ше раз кажу-ти не мусиш працювати в державній стоматполіклініці. шукай роботу і не плач ту. вас є 29 "одиниць"-залишити трох і ті троє будуть мати норм зарплату. а решта-най крутяться. так як всі.
Олег пише:
доречі а втебе яка зарплата?

я не прогодую вас всіх бєздєльніків.
взяв би і показав приклад-бах заяву на стіл, і пішов заробляти
не держава-а одні пільговики , бюджетники і пенсіонери.
вот реально 80процентів вас скоротити і ніхто не помітить
я вам пропоную реальний вихід-скоротити людей і переїхати в приміщення яке вам по кишені.
Васілій пише:
я вам пропоную реальний вихід-скоротити людей і переїхати в приміщення яке вам по кишені.

А коли керівництво знало що в нас така зарплата, то чого воно дальше людей набирало на роботу? Я пропоную керівників скоротити, а деяких посадити, як тобі той варіант?
поскільки рильце в тебе в пушку-то посадити тобі фіг кого вдасться.
ти можеш в декількох словах пояснити-нафіга ти працюєш там де ніфіга не платять? ну я розумію там лишилось пару років до пенсії-нема чо рипатись. но ти то чого там чекаєш? чи в тебе руки заточені під йух?
Васілій пише:
поскільки рильце в тебе в пушку-то посадити тобі фіг кого вдасться.

Тут треба розібратися в кого більше воно в пушку?
Васілій пише:
словах пояснити-нафіга ти працюєш там де ніфіга не платять?

От ти Вася не повір в людськість, напевно тобі то не дано? До 2008 р. я не знав про свої права, всі в медицині живуть не на зарплату, то однозначно, після того як ми створили Вільну профспілку я зрозумів, як нас обставляли, робили з нами що хочеш, а тепер в я мушу навчити хлопців як себе застосувати коли з ними таке роблять, хтось мусить то зробити? Якщо можеш зроби ти Вася.
яких хлопців ти реально не розумієш де ти сі находиш. народ сидить в державній поліклініці виключно ізза можливості гнати лівак нічого не вкладаючи. і всіх вас адміністрація плотно тримає за яйка а хлопці тобі ше й іпало підрихтують якось.., якщо будеш мішати їм шахер махер крутити. я доходчіво тобі паясніл?
Васілій пише:
всіх вас адміністрація плотно тримає за яйка а хлопці тобі ше й іпало підрихтують якось.., якщо будеш мішати їм шахер махер крутити. я доходчіво тобі паясніл?

Все правильно, а в тому справа є що хлопці не знають своїх, прав тобто хлопці тоже можуть тримати адміністрацію за яйця. А чого я маю теппіти за помилки моїх керівників? Якщо він керує не ефективно то нехай йде нах. і не мішає жити. Десять одного не чекають. В тому спрва Вася що люди не знають свої прав. Що профспілка вирішує чи може той начальник ними керувати чи ні? Закон України "про профспілки і гарантії їхньої діяльності" почитай.
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=1&nreg=1045-14
Олег пише:
А чого я маю теппіти за помилки моїх керівників?

ти завжди можеш звільнитись. а для того шоп боротись і чогось досягти в боротьбі треба самому бути чесним. інакше получиться не боротьба, а мишіная возня. імітація. суходрочка короче кажучи
мені чомусь здається шо просто лікар ти ніякий і тому пробуєш просунутись як колись казали по апщєствіннай лінії. чось мені сі здає жи там тож на тебе чикає облом
до речі як там наша справа
Ти не збивайся з теми, я тут не пишу про себе а пишу про те як нас обдурюють, а облом по оществінній лінії мене то чекає, а тому що таких як я не люблять, дуже я забагато пишу про НИХ, а по ощественной щоб "рухатися" треба сраколизом бути . Уви я не той
А "наша справа" супер, а ти що хочеш заяву про вступ написписати?
Справа тут в тому що йде деребан грошей, а щоб покращувати роботу закладу треба в нього щось вкладати, як тече на голову вода, і немає чим робити то ти можеш заробити, то я яка людина буде розраховувати на зарплату?
Олег пише:
А "наша справа" супер,

зробив би темку про результати. разом би пораділи.
Олег пише:
Ти не збивайся з теми, я тут не пишу про себе

ладно, пардон. дійсно троха нетуда пішли.
ну ти тойво, як надумаєте особнячок продавати-маякни
Олег пише:
я не прогодую вас всіх бєздєльніків.

Нічого ми порахуєм чи прогудаєш чи не, ти покажи яка.
ти не поняв. коли я казав шо не прогодую-я мав на увазі шо ви біздєльніки мернтвим грузом висите на моїй шиї і на шиях таких як я.
а фастатись зарплатами-моветон
Олег пише:
як ти думаєш чи можна прожити за таку офіційну зарплату

1. А табель можна глянути????
2. Коли пишуть "офіційну зарплату", зразу виникає думка і про неофіційну.

Васілій пише:
я не прогодую вас всіх бєздєльніків

Особисто я був разок у вашій поліклініці. Коли мені хворий зуб почали тупим прибором свердлити і мало необ***ся, а потім зайшов в приватний стоматкабінет і там той самий зуб без наркозу і болі мені зробили, більше до вас ні ногою.
voshkaniridze пише:
а потім зайшов в приватний стоматкабінет і там той самий зуб без наркозу і болі мені зробили, більше до вас ні ногою.

За які гроші?
voshkaniridze пише:
2. Коли пишуть "офіційну зарплату", зразу виникає думка і про неофіційну.

Але починати від начальства а потім нашу переглянути.
Олег пише:
За які гроші

Один раз в кабаку посидітити (і то так легенько).

В підтвердження того що в поліклініці падає з стелі "дощ" я на сайті ставлю фото. Тобто маючи такий об"єкт під нього можна просити великі гроші, так само як і на ремонт доріг. Чим він "страшніше" тим більше можна просити. Я би наприклад хотів мати такий об"єкт в районі, тож клондайк!!!!
На адресу профспілки надійшло повідомлення від Районної ради , о то дожилися в нашій державі!! Гроші на зарплату нема, а не то що на дах, але коли їм "капати" на мозги то знайдуть. Але маєм нового Головного лікаря п. Сенька О. , може щось покерує?
Васілій пише:
чесно-процентів 10 робите безкоштовно.

Чесно, що так!
Олег пише:
А коли керівництво знало що в нас така зарплата, то чого воно дальше людей набирало на роботу?

Як співала в свій час группа " ABBA" "...Money, money, money."(.. Гроші, гроші, гроші")
Васілій пише:
ти реально не розумієш де ти сі находиш. народ сидить в державній поліклініці виключно ізза можливості гнати лівак нічого не вкладаючи.

Васілій, ти просто Іван Златоуст! До речі, ще й декларації про доходи не подають в податкову і відповідно податків не платять, що є державним злочином!
Олег пише:
як ми створили Вільну профспілку

Що вільна, що невільна(державна). Один х... В Україні така сама профспілка, як Майка Облігація з фільму"Место встречи изменить нельзя" чесна дівчина! Ось в США АФП-КПП -це дійсно профспілка. З бувшим її шефом Джорджом Міні навіть боси мафії за руки здоровалися.
Вже не кажучи про роботодавців чи президента!
Олег пише:
Вася ті паперці з круглими гербовими печатками, і тих хто дає такі паперці треба садити в тюрму, нах, за не виплату мінімальної зарплати. Ти розуміє то чи ти дальше дибіл того не зрозумів? Що людям не дають можливості заробити, і ти мусиш ховатися від всіх, щоб прогудувати сім"ю заплатити за послуги, доречі а втебе яка зарплата?

Не скигли і не бурчи , як теща! Переборюй труднощі і працюй! Дороги
пройде ідущий!
roma пише:
Переборюй труднощі і працюй!

Бо ти Людина і Чоловік!
roma пише:

Як співала в свій час группа " ABBA" "...Money, money, money."(.. Гроші, гроші, гроші")

Невже все можна купити за гроші? Я думаю неможливо. покрайній мірі я не продався.
LUBA995 пише:
Не скигли і не бурчи , як теща! Переборюй труднощі і працюй! Дороги
пройде ідущий!

На рахунок ідущого, звільнили Баландюка М. О. завідуючого. Зараз на мене збоку адміністрації на мене йде тиск, він виражається в тому що мені спеціально не дають роботу, для того щоб мати привід звільнити.
Олег пише:
LUBA995 пише:Не скигли і не бурчи , як теща! Переборюй труднощі і працюй! Дороги пройде ідущий!

Олег, це не мої слова: чужі лаври мені ні до чого.
Доречі на рахунок адміністрації дійсно підтверджено факт незаконнних дій проти мене. Дальше буде вирішувати суд. [img]http://img543.imageshack.us/img543/1904/74992424.th.pdf[/img]