Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Дитсадок

Автор Повідомлення
Дитсадок
Ось маю сина, з підпису видно який мій козак великий. На час створення теми йому 3 місяці та 24 дні. Питань, так як дитина в мене перша, дуже багато. Це і роди, виховання, розвиток, харчування, а до цього ще й додаються проблеми створені бюрократами по збиранню цілої купи довідок для допомоги, отримання метрики, прописка і т. д. Та багато що вже позаду, настав час подумати й про дитсадок, як мені сказали що навіть я вже забарився, хоча синульку думаю туди віддавати з років так трьох.
Почав наводити довідки про наші дитсадки, хто з знайомих в який віддавав, коли заяви писав, скільки кому хабарів платив і т. д., і жахнувся. Виявляється якщо хочеш дитину віддати в дитсадок з трьох років, то заяву потрібно писати мало не в перші дні після народження. В деяких дитсадках потрібно купляти все від цяцьки дитині до ліжечка, причому якщо забарився і не став на чергу давати такий хабар, шо мало не за такі самі гроші до інститутів поступають. Та все це пусте, головне щоб в дитсадку дитина росла здоровою і розвивалась, щоб вихователь не був тюремним наглядачем, а спромігся стати близькою для дитини людиною.
Так от хто з вас має своїх дітей, які вже пішли в дитсадок, або збираються, будь-ласка допоможіть зробити правильний вибір в дитсадку, та вихователеві. Дуже не хочеться щоб за мої гроші з дитини зробили нервозного хулігана, чи замкнену в собі дитину, щоб похід в дитсадок був святом спілкування в колективі а не мукою для дитини поки батьки на роботі. Щоб працюючи я не думав як там моя дитина, чим займається, що їсть, чи холодно йому спати, а був впевнений що йому приділяють увагу мало не таку як приділяю йому я чи дружина, і віддають усю любов та турботу яку так сильно потребують наші діти.
Не переживай! Фсьо буде ОК! Ніхто в садках не поводиться як тюремний наглядач Але і приділяти увагу дитині, як це роблять батьки, ніхто теж не буде. Навіть за величезні гроші!
А чого ти слухаєш тих всіх бюрократів? Ти тупо йди напролом, морда-цеглою. Пиши заяви, нічого не плати. Заяви реєструються, а цим вже можна крутити як хочеш. Всі чиновники тримаються своїх посад, за які вони наперед позаплачували бабки. І, повір, якшо троха натиснути ОДНОЧАСНО в різні потрібні місця, та вся бюрократична машина починає подаватися в потрібну тобі сторону. Перевірено неодноразово!

Вітання козакові!
дитячі садки це найболючіший мозоль для мене. моєму синові 3 рочки минуло в червні і захотіла віддати я його у садочок та де там, я на черзі не стояла і зі мною навіть розмовляти не хотіли завідуючі. Обійшла я всі садочки хіба що ціни взнала , за скільки зелених чи євро можуть взяти дитину поза чергою у садок.
giulia пише:
Обійшла я всі садочки хіба що ціни взнала , за скільки зелених чи євро можуть взяти дитину поза чергою у садок.

О це так точно. Тобі любий хто водить дитину в Золочеві в садок скаже, що потрапити туда без хабаря дуже проблематично. І навіть якщо потрапив "інвестиції" на цьому не завершуються. Шкодам у нашому місті немає приватного садочка. Прийшов, заплатив і є з кого запитати. А те, що в цій царині бардак твориться (в смислі хабарі деруь) то це нікому не сикрет. Зроби добре діло для молодих мам і татів кинь їм розцінки, щоб знали як торгуватись
bam пише:
Шкодам у нашому місті немає приватного садочка. Прийшов, заплатив і є з кого запитати.

На форумі десь була вітка по бізнес ідеям. Хто хоче працювати маєте її. Думаю охочих батьків буде багато, тим більше що ті дидсадки шо є також платні.

bam пише:
Зроби добре діло для молодих мам і татів кинь їм розцінки, щоб знали як торгуватись

Підтримую.
садочок коло картонажної хоче 300 еиро. на ентузіастів-300$,№7-100$, ну а Вишенька і не хоче нічого і дітей не бере, та й діти не дуже хочуть туди ходити. ціни почула з уст мам які впхали своїх діток у ці садочки.
Для прокуратури і СБУ непочатий край роботи! Єдина відповідь на питання чоду досі цим не цікавляться - діляться з верхами наші садочки
Всетаки освітній заклад. А хто сказав що має бути дешевше ніж в інституті. Ще по Божому деруть
Кажуть що є сайт, на якому можна подивитись чергу в дитсадки(який на черзі і т. д.), може хтось має адресу?
В міській раді дивився?
АААААААААА
Сторінку зламали ...
)) от і використовуйте дальше смс
voshkaniridze пише:
АААААААААА

ну ти як дітьо мале.. Нормально дали тобі лінк на інфу, а ти ото починаєш цирки.. ну точно - дитсадок))
Alexis пише:
ну ти як дітьо мале..

зря ти так на вошку. я вчора тожи пробував зайти-та ж шняга шо і у вошки була

добрий день!
у мене є двоє синочків, і обидва ходили у дитсадок. хочу поділитися з Вами своїми спостереженнями.
дитсадок №7, той що на Гайдамацькій.
Вихователі у наших групах були прекрасні: добрі, уважні, спостережливі. Діток моїх догудовували, в спальні вікон не відкривали під час сну, і якщо було потрібно, то і сиділи до 19 год., завжди були на мобільному зв"язку зі мною чи з чоловіком.
але причина мого незадоволення в іншому:
1. харчування - жахливе, я не знаю хто склатає раціон для дітей у цьому садочку, на сніданок може бути оселедець, на обід - горохове п"юре з рибною підливою, на полудник - нетерта, а ціла морква і два печення, або вінегрет з квашеної капусти. Хто діткам у 2-3 роки таке дає їсти?
2. опалення - взимку, коли температура на вулиці -20-10 - все добре: тепло, іноді занадто, а ось осінню чи весною, коли ідуть дощі і на вулиці сиро - одівайте дітей у махрові піжамки для обіднього сну і не забудьте купити в групи масляного козлика для обігріву.
3. майданчики на вулиці в аварійному стані.
Можна ще багато наводити прикладів, та усюду одне те й саме, яка держава такі і садочки.
Тому відправляючи дитя в садік, обов"язково даю печення, булку, вафельки чи щось інше, у шкафчику є одяг на будь-яку погоду, на початку принесли улюбдений плет.

додано через 3 хвилини 55 секунд:

і ще, для порівняння:
оплата за один день в садочку у Золочеві 6,40грн, у Перемишлянах 9,80грн., у Львові 9,00грн.
Цікаво, хто нагрів руки на дитячих подарунках до дня Св. Миколая у садочках? Моя дитина саме в цей час хворіла і садочок не відвідувала. Коли ми прийшли, нашого подарунка вже не було. Хіба справедливо, що діти які хворіли залишились без уваги? На виступі завідувач садочка ( садочок №6 "Вербиченька" ) дякувала народному депутатові ( імені не знаю так як подарунка ми не отримали ) за чудові подарунки нашим діточкам, не забули також подякувати і через районну газету " Народне слово '. Тільки я не дякувала, не було за шо! В інших садочках подарунки давали ще 20 грудня, а в нашому 19 грудня вже не було.

Шановні батьки, якщо я не одна таки то висловіть свою думку з цього приводу.
Запис в дитячі садочки здійснюється в Золочівській міській раді http://zolochiv.net/zapys-v-dytyachi-sadochky-zdijsnyujetsya-v-zolochivskij-miskij-radi/ як на мене, це дуже добре, менше будуть мутити воду у садочках