Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Що вам подобається в дівчатах?

Автор Повідомлення
Що вам подобається в дівчатах?
Якою Ви би хотіли побачити дівчину біля себе?
Дуже цікаве запитання, хотіла б я таке почути, давайте складемо картину ідеальної дівчини, такшо пишіть хлопчики, будем обговорювати
Не буду оригінальним. Перш за все подобається краса в дівчині. Але ця краса має бути поєднана с порядністю і розумом.
І краса і розум це добре. А ще характер. Якщо в дівчини поганий харакер, то будь вона хоч тричі красуня з дипломом Оксфорду, мати з нею тривалі близькі стосунки буде ДУЖЕ важко.
Мопс, а ти правий
Мені подобаються дівчата, які вирізняються своєю індивідуальністтю, тобто вміють обгрунтовано обстоювати свою точку зору. Ця риса відображає зразу дві речі - це гнучкість розуму та твердість характеру. Те саме можу сказати і про пацанів.
mops пише:
І краса і розум це добре. А ще характер. Якщо в дівчини поганий харакер, то будь вона хоч тричі красуня з дипломом Оксфорду, мати з нею тривалі близькі стосунки буде ДУЖЕ важко.

Поганий/Хороший характер доволі суб'єктивне поняття. Для когось дівчина має хороший характер, а для когось другого та сама дівчина має "тяжкий" характер. Можу сказати що кожна людина по-своєму тяжка, кожен має свої мінуси і плюси, унікалів не буває.
Справді, ідеальних людей не буває, а от на рахунок характеру не згідний. Якщо характер поганий, то він таки поганий а не інакше.
Якщо чесно все "вилазить" після жинячки хто вона така , а ще ліпше пончинаєш бачити все коли родиться дитина там вилазять всі теми і тоді вже недосміху.
Олег: не жинячки, а женячки, то по-перше, а по друге багато хлопців ділить дівчат на "учебних", або як то кажуть для досвіду, і тих для кого цей досвід призначений або по іншому з ким вони могли б одружитись. На превеликий жаль багато дівчат цього не розуміє, а хлопці користаються.. кілька теплих слів.. і дівчина готова на все(то про "учебних"), бо нормальна зразу ж помітить використати її хочуть чи ні.
Якби нехотіла то би нестала "учебною" якби незахотіла то бинічого несталося я може неправий?
правий на всі 100%. навіть навіть в такому абсурді як згавлтування винна дівчина, бо вона спровокувала, пішли в моду тепер спідниці коротші за кофти, і нема чого жалітись в такому випадку
Згвалтування дівчини ще незалежить від довжини спідниц. а ще залежить також від сексуального виховання хлопця, я думаю що починаючи від школи з молодших класів потрібно виховувати в молоді сексуальну культуру поведінки з протилежною статтю. на ту тему має вестися сильна ідеологічна родота.
Груди і сідниці
А мені ще розум
[BS]Incognito пише:
пішли в моду тепер спідниці коротші за кофти

Щось я такого не наблюдав. Усі дівчата зараз ходять в джинсах. І чого? Ну добре, взимку холодно. Ну а літом? В джинсах трохи жаркувато, чи не так?
To Mops: підтримую на 100% - літом дівчина в джинсах то повний ідіотизм, але для Золочева то природньо. На жаль.....
Нам чоловікам важко зрозуміти жінок - я запитував в багатьох дівчат, усі стверджують, що в штанах зручніше. Мабуть доведеться поїхати в Шотландію, походити там в кілті, тоді і ясно буде, в чому зручніше.
ідеальна дівчина -> http://zl.lviv.ua/foto/index.php?event=showimg&msnum=63230
розсмiшив!!! красуня на всi 100%
Навіть не знаю з чого почати, просто кожна людина очінює по своєму, як говорять "про смаки не спорять", а чому не спорять? да тому, що "спор" не приведо до конкретних результатів. І взагалі постановка питання "Що вам подобається в дівчатах?" є чисто реторичною. Все тому, що люди міняются і міняются смаки з роками. Наприклад молодіші люди (представником являюсь я) звертають увагу перш за все на кразу і на "форми", а старші на розум і статус сім'ї, причому друге частыше за все важливыший фактор при виборы нареченої. І взагалі не можно точно скласти таку схему, люди різні, як наслідок смаки вподубання мають різні.
попа подобається...
розум - це вже на тривалі відносини..... і взагалі якщо тебе пре дівчинка, ти не виділяєш якіта особливості....
Інка, ти чьо серйозно про згвалтування? Да видно шо дитина на вулиці рідко буває... без абід... половина дівчаток самі раді, якщо на них клюнуть... да канєша повне падіння нравів.... Але така реальність... нічьо не замутиш!
Саніто, ти чось тут реально поганяєш!!! Давай може поспоримо ще хто тут дитина, знайшовся мені супермен!! Якщо ти з такими дівчатками мутиш, то сиди і не рипайся!!!
Інно..... чьо ти возбухаєш... моя точка зору... те що я бачу.... не супермен, но бачив трохи більше чим - ти.... і тому трошки ілюзорне бачення світу мене смішить, але рубай - вдруг ти права і насправді все так як і говориш - ТИ....
Нехай дівчина має розум, хитрість, фігуру і всі інші свої достатки, нехай вона буде любимою для хлопця і нехай любить його і тоді все буде в нормі, вона буде ще счасливішою а від того ще гарнішою. В когось є заперечення? Або інші думки на ту тему...???
ДУЖЕ подобаються розумні дівчата. Але це велика рідкість
Не можуть дівчата подобатись сімейному чоловікові. Якшо ж ні, то певно той чоловік в якійсь мірі 'голодний'.
Якщо чоловік на дієті, то це не означає, що він не може подивитись меню
Так-так. Якшо чоловік дивиться в меню, то не він призначив собі дієту.
Сімейний чоловік - теж чоловік, і він не може відмовити собі у задоволенні помилуватись файною кобітою. Між іншим, а хто тут сімейний?
Я сімейний . Просто ненадовго вийшов в Інтернет.
ну мене оточують тільки розумні дівчатка.... з ними важко.. але цікаво.. ну і не розумні є..... але то так... для урізноманітнення....
Здогадуюсь: 'розумні' - це ті, шо ... оточують, а 'не розумні'- це, як тут казали, в кого 'зіпсуте мишлення'.
Але годі про те. Дівчата подобаються якраз за 'різномислення'.
AVB пише:
Дівчата подобаються якраз за 'різномислення'

"Женщина – тоже человек". От бувають тупі, дурні хлопці? Бувають. А дівчата?
мені дівчатка.... ше про мислення не притикали, що погане..... про характер.. да.... а ле не про мислення....
шоб мала великі і файні груди
Ага! І ше шоб цукерками пригощала!!!
wap87 пише:
шоб мала великі і файні груди

Кому шо, а дитині цицька

Подобається доброта. Коли вона бачить песика із зламаною лапою і щиро його жаліє.
подобається кучеряве волосся...)))))))))))))
Де?
на грудях
на крайняк на спинi, плечах
ги

Posted from a Nokia mobile phone
Мені в жінці подобається її розум, тобто те як вона вміє командувати мужчиною, сексуальність, грація, вміння поводитися в суспільстві, тобто створювати атмосферу яка буде підіймати настрій. Також вміння одягатися стильно і те звісно як вона готує.
Ні, кучеряве волосся сприймаю лише на належному для нього місці - на голові. У всіх інших місцях для дівчини воно явно не доречне.
Доречі дівчина з кучерявим волоссям на голові то знахідка, я думаю кожна дівчина чи жінка буде доброю люблячою коли відповідно буде також бажаною і люблячою для чоловіка.
2аndry а належне на лобку? там пряме?
хи чи там не рахуеться, видаляють

Posted from a Nokia mobile phone
m@xxximus пише:
2аndry а належне на лобку? там пряме?

Ну прямого я ще там в житті не бачив
Думаю, значно гарніше і гігієнічніше "без бороди"
Але в кожного свій смак
Мда.. ну ви хлопці собі гоните... то ж дівки можуть прочитати...
То нехай рахуються з нашою думкою, як прочитають дівки.

Класну рекламу замутили, самі того не підозрюючи, думаю скоро в нашому місті буде не хватка жіночих станків в магазинах. Скажем:
ЖІЛЛЕТ! ЛУЧШЕ ДЛЯ МОЄЇ ЖІНКИ/КОХАНКИ/ТЄЛИ НЄЄЄЄТ!!!
Блін, ну шо за мужики??? Пошляки...