Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Що вам подобається в дівчатах?

Автор Повідомлення
Ги, я ще й стараюсь... не пошлити... просто форум дуже серьезний. Де коли щось проскоче... втриматись важко
мiй роst останнiй видалии, чи менi приснилось що я щось писав

Posted from a Nokia mobile phone
ні, все таки писав.. я читала
Esperanza пише:
я читала

І як? Рахуєшся з думкою чоловіків-"пошляків"?
Esperanza, і що, сподобалось написане?
я промовчу
Мовчання, це звісно добре, але всеж-таки хотілося б почути думку жіночої половини...
Ну так! Тобі все розкажи, потім ше й покажи...!
Шановні дами форуму невже Вам не інтересно знати як чоловіки ставляться до інтим - зачісок? Хіба в тому щось є вульгарне, на дворі 21 століття?
AVB, ти дівчина?
Шановний Олег, дамам цікаво знати думку своїх чоловіків, думаю. Адже думка в такій справі посторонніх представників чоловічої частини людства явно недоречна і не здатна нічого змінити
AVB сорі за недоречне питання... тепер знаю...
Дівчата, може в когось інша думка як у Оксанки? пишіть...
Nitro пише:
AVB, ти дівчина?

http://forum.zl.lviv.ua/viewtopic.php?p=2581#2581
І дід Юхим так само не дівчина. Правда ж, діду?
Так точно, синку! Доказати?
Ой, діду! Краще не треба.
Так, в мене не така думка як в Оксанки, бо в сестер завжди вони різні. Я просто думаю, шо вам буде не дуже приємно, коли дівчата створять собі тему, в якій будуть обговорювати усі ваші принади. І, взагалі, якби ви мали совість, то б такого не писали.
А я си мислю: І чого ті дівки обидві з крилами? А то вони виявляєсі сестрички!
Я підтримую Оксанку , справді важливо знати думку чоловіків. Але лише СВОЇХ .. у кожного свої смаки і погляди
Звичайно що підтримую Оксанку... і взагалі тема якась дурна
Я вам скажу так. Як би не хотілося, але я все таки теж її підтримаю.
А мині подобаютьсі волохаті. Я й сам такий, як шапку здойню. Ось, дивітьсі!

Діду! Та ж дівки не за твою шевелюру говорят, а за свою. І, тим більше, обговорюют її суто для зі своїми чоловіками. Підтримую Оксанку.
Діду, діду!!! Я навіть не знала, шо ви таке можете втворити!!!
Альонка Він мабуть ще і не таке може
Оксанка пише:
Адже думка в такій справі посторонніх представників чоловічої частини людства явно недоречна і не здатна нічого змінити

Хм, мені здається, шо це трохи не так. Невже вам, дівчатам і жінкам, не цікаво, що про вас думають і як вас оцінюють інші чоловіки. Виходить, що заміжнім жінкам треба причепурюватись не тоді, коли вони йдуть з дому, на роботу наприклад, а коли вони повертаються додому, аде чоловік - вдома, а не на роботі! І найгарніший одяг теж треба носити вдома, а не на вулиці!!!
mops

я би з тобою погодилась, якби ви тут одяг обговорювали...
А що, малась на увазі "волохатісь"? То тоді справді, інших то не стосується..
І то яка "волохатість"
Khrystik, ну та чо.. можна і одяг обговорювати... але то не так цікаво
А давайте ви, хлопці, будете обговорювати свою "волохатість". Може тоді ви зрозумієте, як то тупо
Альонка, а чо ти ми маємо обговорювати?
Створiть тему,i будьласка обговорюйте нашу волохатiсть.I якщо дiйсно це комусь цiкаво, питайте
i зовсiм це не пошло ...

Така тема в принципі вже є, називається "Що вам подобаєть в хлопцях?"
Напевно дівчатам більше подобається читати що про них ми пишемо.. і в ту тему майже не заглядають...
Тим паче...
I дiвчат тут не мало
але тема то занедбана. В мене в тел. десь аж на 5-7 стор.

- На что вы в первую очередь смотрите когда видите красивую девушку?
- Сначала на волосы, потом глаза, губы... шея... грудь... талия... У меня диал-ап
Кожна жінка чи дівчина красива по своєму! Головне щоб вона сама так думала!
[BS]Incognito пише:
Головне щоб вона сама так думала!

бажано щоб їй хтось це сказав з чоловіків))))
Лунали постріли, падали перехожі.
Неповторна, з всіх присутніх ти сама хоробра дівчинка. По життю така ж сама, а чи тільки за монітором?
Справа в тому, шо такі пробивні дівчата просто звалюють мене з ніг. З крісла ти мене вже звалила...
Мені подобаються красиві і догглянуті дівчата З почуттям Юмору, шоб не були заторможені, ато деколи шось розказуєш а на тебе дивляться як статуя свободи!
подобаються дівчата з гарними очима і фігурами
ХЛОПЧИКИ, СКАЖІТЬ БУДЬЛАСКА, ЯК ВИ СТАВИТЕСЬ ДО СТОСУНКІВ ЗІ СТАРШИМИ ДІВЧАТАМИ ЗА ВАС
Любви все возрасты покорны.................. По моєму вік не грає ролі
Любви все возрасты покорны?
А по мойому е рамки. 35-7 рокiв це мабуть вища планка для мене.

m@xxximus пише:
35-7
- це як?
35-37 рокiв, вiд дня народження

А я чув, що жінка свого апогею досягає в ~30 років, так-що абсолютно ніяких проблем, принаймні людина в такому віці набагато серйозніше відноситься до життя і в неї вже не вітер в голові (хоча є і винятки), а серйозні речі.
хоча питання стосувалося хлопців, я скажу, що у мене теж рамки є. якщо мужчина старший за мене на 10 років і вище-на відносини я б не пішла
>st.fergi
знаючи тебе...
я очикував що ти про дiвчат почнеш розказувати

m@xxximus, хе-хе-хе і про дівчат теж саме можу сказати, рамки рівні