Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Що вам подобається в дівчатах?

Автор Повідомлення
о! тепер зачьот!
цем

Posted from a Nokia mobile phone
m@xxximus

додано через 12 годин 21 хвилину 35 секунд:

дуже не люблю коли іде дівчина, красівая, а шкари в болоооотііі, фууу люблю коли гарно пахне, мається на увазі не дешевими духами зроблені під світові марки за 15 грн, а хорошими духами. Коли вона іде не серйозна і насуплена, а ледь-ледь усміхнена, ніби трошки куточки ротика в посмішці, коли виразні оченята, зі смаком одягнута, більше подобаються брюнетки
Ну-у, якщо вже заговорили за дівчат... то мені просто страшенно подобається біляве(не крашене), довге(чуть вище попи), пряме, здорове волосся... Моя мрія відростити і собі такі косі, раз навіть майже вдалось... правда потім не витримала, обстригла...
Дуже подобається коли в хлопців є "растительность" на голові, буйна, кучерява(саме така зараз тут мода на чоловічі стрижки)... і обов'язково помита і доглянута
Що страшенно не подобається, так це лисі хлопи
lenhen, згідна за довге волосся у дівчат)))щоб була помита голова)))раз йшла і побачила таку вже разукрашену фурію, малалєтку, яка стояла з пацанами, а волосся невимите, і таке враження що можна було смалець гребенем знімати і блінчики жарити то так ужасно сама не маю довгого волосся, воно в мене черезчур густе, то ношу спортивну коротку стрижку люблю коли дєвочки на каблуках і в спідничках-але з умовою, що вона нормально ходить на тих шпильках і не іде, зігнувши ноги в колінах і крок один рівняється метру

додано через 7 хвилин 12 секунд:

дівчинка на мою думку має бути "женственна", і навіть в джинсах і топіку спортивному, не повинна виглядати грубо, красиво, коли осанка є, подобаються дівчатка некурящі
О, про те "що вам не подобається в дівчатах" можна говорити і говорити;Я не проти макіяжу... але вміру... а коли його вже забагато, це просто жах, особливо ті чорні грубі "стрєли" над очима, або рум'яна на цілий писок, або фіолетові тіні на все око... дуже не подобається, коли фарбуються зовсім ще юнні дівчатка
st.fergi пише:
дівчинка на мою думку має бути "женственна"

Згідна на всі 100%, дуже не люблю коли жінка з себе робить "хлопа"
Ага, і я з тим згідна. Як вже маємо ми бути дівчатами - то така наша доля.... а перетворюватися на справжнісінького хлопчура то якось не дуже гарно. Знаю двох таких дівчат. То просто УЖАС!!!!!
Таак, дівчата говорять, що їм не подобається в дівчатах А чого ж хлопці мовчать, тема ж їхня ? Дуже цікаво почути чоловічу думку ... так що ж вам не подобається в дівчатах?
Та чого ж будем повторюватися? Ви усе правильно описали.
треба ще тему : що дівчатам не подобається в хлопцях)))

додано через 1 хвилину 45 секунд:

даа, дівчинка має бути дівчинкою, але є чоловіки, яким подобаються дами-культуристки на кожен товар є свій покупець
st.fergi пише:
треба ще тему : що дівчатам не подобається в хлопцях)))

Дуже інтересна тема, пропоную Вам її відкрити? Буду дуже вдячний за ініціптиву.
Подобаються мудрi жiнки, якi вмiють змовчати

m@xxximus
мудрі і ті, що вміють змовчати то 2 різні категорії жінок, таких 2 в 1 не буває
Будемо вважати що мудрiсть в вмiннi ЗМОВЧАТИ...

m@xxximus
то твоя думка)) моя думка така , що смиренність тільки для казок і для сімейного життя коли жінка висловлюється то означає що ти маєш діло з особистістю а не з лялечкою
Люблю Тих які розуміють з погляду! Але дівчата я вас всіх люблю! Не знаю шо би без вас робив!
Pliocen
саме найкраще
... для себе висновки я зробив.

Кого уважаю то St.ftrgi Завжди відстоює свою думку, маладєц , цілую!
От дивлюсь я на вас тай думку гадаю чом я не сокіл чом не літаю ШОБ ХОТЬ ПАРУ ТАКИХ ДІВЧАТ ЗНАЙТИ ПРО ЯКИХ ВИ ПИШЕТЕ !! як шо мені хоть хтось покаже таку дівчину як мінімум з 50 % того шо ви тут наговорили я тому поставль пиво ну чи вино (кому шо), неспорю можна поостаратися знайти таку одну дві на все місто, але толку з того а ??? та ви бачили красивих дівчат зато тупих як себірська валянка на мою думку (дівчата ПРОШУ НЕ ОБІЖАТИСЯ) або розумних но ..... нарахунок краси я б неспорив , як на мене то НЕМОЖЕ дівчина вслідкувати одночасно за зовнішністю і розумом одночасно, а якшо і пробує то на таКЕ мені просто страшно дивитися
... Ще один
2дiвчини на все мiсто
Навiть як що припустити що вони сидять тут...(припустим VIА,st.frg(нiчого особистого) то решта участниць, або потворнi, або тупорилi (я цього не казав)
i само собою сам ти i красавец,i розумник...

Ага якраз я навідміну від декого всетаки навчився само критиці неспорю я не красавец і не вельми розумний але свої знання здобув сам. І повір мені, багато людей вже казали шо я не тупий ну а за красу не мені судити який уж я є таким і залишусь. А вот на рахунок тупих є в нас такі, покраїній мірі я вже надивився на них дякую
Прошу.
Не тупий, не означае розумний
i я не тупий, а ще й красавчег ))
i дiвчата в Золочевi менi подобаються через одну,i не тiльки в Золочевi
эх! шкода що жонатий

Tirael пише:
НЕМОЖЕ дівчина вслідкувати одночасно за зовнішністю і розумом одночасно

Розумна дівчина, як і розумний хлопець питання риторичне, як на мене то дівчина повинна бути сексуальної, щоб від одного погляду на неї перехоплювало дух. То не значить шо вона має бути типажу фотомоделі, є сотні тисяч дівчат з ізюмінкою. А на рахунок розуму то я тоже народився валянком, але навчився, і якщо захотіти то можна свою половину навчити всьому чому ти і вона хоче. Але взагалі питання розуму дуже складне, якщо наприклад я вважаю, що припустимо якась там Єва розумна, то я можу оцінювати її розум тільки з точки зору свого розуму, а Адам може рахувати її не дуже розумною так як він розумніший за мене і Єву.

додано через 5 днів 16 годин 50 хвилин 17 секунд:

мені ця жінка подобається
згідна. коли, наприклад, зустрічаєшся з дівчиною, чи живеш з дружиною-то можеш сміло сказати: Люба, тобі не пасує та коричнева помада і викинула б ти ті фіолєтові тєні, бо тобі вони зовсім не ідуть. Те ж саме з одягом: Викинь той гольф а купи кофточку з декольте, в тебе ж така гарна шийка)))Все поправимо на рахунок зовнішності. Всього можна навчити. І бажано вчити самому і чимшвидше тим краще, бо може хтось чужий навчити
А може так і ходити поки не здошне! І всі її шалавою будуть обзивати!
Дійсно.......
Найсексуальніша жінка року, опитування проведене британським виданням Glamour
1. Скарлетт Йоханссон
2. Джессіка Альба
3. Жізель Бюндхен
4. Дженніфер Еністон
5. Анджеліна Джолі
ШООООО??? Джолі остання???? Вони там звар"ювали???
Але в принципі, це ж Гламур, а це - Джолі . І фоточку вони не найкращу виставили...
А Джесіка Альба має бути на першому місці
MUBa фотки вибирав на свій смак , крім Бюндхен - взяв першу яка попалася
А мені Шерлиз Терон дуже подобається. Вона моя найулюбленіша акторка
lenhen спору нет , дуже гарна жіночка
До теми про зірок - ГОЛА ДЖЕСІКА АЛЬБА

додано через 2 хвилини 29 секунд:

ОСОБАМ ДО 18 РОКІВ ТА ЗІ СЛАБКИМИ НЕРВАМИ ДИВИТИСЬ КАТИГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО!!!
А фест! Де ж так можна, на ніч то...
Не придаю значення жодним опитуванням, хто в світі найсексуальніший. Взагалі то кожна жінка чи дівчина сексуальна по свому. Ну навіть не знаю, які мені дівчата подобаються. Перш за все симпатичні на лиці, акуратні, які може і не є красивими, але своїми стараннями в манерах одягатись досягають класного ефекту. Правда не люблю, коли занадто багато красяться, це трохи відлякує. Подобаються врівноважені, спокійні, романтичні, життєрадісні. Зате не люблю надто енергійних і таких, в яких рот не закривається ні на хвилину.
моніка белуччі, шарліз і джолі-бомба
Ця дівчина буде представляти Україну на конкурсі Міс Всесвіт 2007
О, я спочатку подумала, що це фотка твоєї жінки.
VIA знаєш мою жінку? насправді вона краща за цю міс
vaymut, УЖАС просто! Я так кричала!!
VIA, я ж писав:
vaymut пише:
ОСОБАМ ДО 18 РОКІВ ТА ЗІ СЛАБКИМИ НЕРВАМИ ДИВИТИСЬ КАТИГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО!!!

додано через 39 секунд:

О, і ще одне, чого це тебе цікавлять голі дівчата???
vaymut щоб ти знав на майбутнє, що дівчата більше цікавляться іншими дівчатами більше за чоловіків, і гарно одягаються і малюються і зачіски роблять також не для чоловіків, а для інших жінок
massimo все правильно, бо мужчина навіть і не помітить що жінка намальована(хоча не спорю є винятки із правил) а от жінка! хе-хе-хе, жінка буде іти і побачить шо ти нині не намальована і одягнена прикольно або ужасно, і шо тобі пасує той колір помади чи нє массімо, підмічено вірно а ще коли і одягнута стильно в гарний одяг то як не вийти в ньому на вулицю??? щоб інші жінки тріснули від заздрощів природа то ж така штука-від неї не втечеш і не сховаєшся, і нехай мені 1000 раз заперечуватимуть що я не права, той, хто заперечуватиме чудово знатиме що я говорю істину
Не сказав би, що це вже така прикольна риса в жінок - вимахуватись одна перед одною. Деколи це дійсно може бути забавно, але коли наприклад, обидвох зриває з рельсів, то, погодьтеся, видовисько не з нормальних!
AVB пише:
Не сказав би, що це вже така прикольна риса в жінок

згідна, але хто ж казав шо то взагалі прикольно?
Особисто мені забавно спостерігати (але далеко не завжди), як дівчата влаштовують "шоу на людях".
AVB
ну значить ти написав в ту тему
Ну а то!
а ця дівчина Ліка Роман стала Міс Україна 2007

додано через 1 день 18 годин 33 хвилини 24 секунди:

массімо, дівчИна така гарнесенька, шкода тільки посмішка така штуууучнааа ото вже на репетиціях натренувалася що таке враження ніби через силу посміхається а сама така красунечка