Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Заклади швидкого харчування

Автор Повідомлення
Заклади швидкого харчування
Як ви відноситтесь до закладів швидкого харчування? І які переваги і недоліки Ви в них бачите?
Такі заклади-----пряма дорога до лікарні... треба вчити людей любити своє тіло... ане напихатись чим попало
Все залежить від рівня сервісу і ціни, якщо ти маєш на увазі МакДональдс то це не для Золочева, було б непоганно якби було щось типу "бістро" з нормальними цінами
Відношусь досить нормально. Не люблю МакДональдс, але крім нього в NY є дуже багато різних fast-food закладів і їжа в них не дорога, досить смачна і саме головне не шкідлива для здоров'я.
Було б непогано якби був якийсь фест-фуд в Золочеві, а то деколи вибігаєш на обід, а часу обмаль, єдиний вихі "Оксана", але в обід нам народу багато.
Ой, Марко, обережныше з "Оксаною", а то мені там в піці таракан попався, я підняла скандал на півміста, але по-моєму їм то не помогло, зота люди шо там були бачили "літаючі тарілки"
нам потрібен заклад на подобі "Де манджаро" (хто був, той знає) і не дорого і смачно і швидко.
[BS]Incognito пише:
Ой, Марко, обережныше з "Оксаною", а то мені там в піці таракан попався, я підняла скандал на півміста, але по-моєму їм то не помогло, зота люди шо там були бачили "літаючі тарілки"

в "оксані" піца взагалі на піцу не подібна, відкрию маленький секрет, в недалекому майбутньому в нас відкриється піцерія, в якій буде широкий вибір піци, і шо саме основне, це не буде столова, бо піцерія буде працювати по принципу "замовлення із собою", хто не розуміє, пеояснюю прийшов, замовив, тобі наготували (спекли, упакували), ти розрахувався і забрав своє замовлення, щоб його спожиткувати чи вдома, чи на природі, чи на роботі, це вже тобі вибирати...
Я згоден якість хавки в "Оксані" не на рівні, а на рахунок "Де манджаро" - там гарно але дорогувато, як для Золочева. Піца-17 грн, пиво Львівське - 4 грн, ФРІ - 4,50 це ресторанні ціни. Кожен день там не пообідаєш.
Я вже не перший рік чув що в "Оксані" дуже добре готують і досить дешево. Прийшлось піти і подивитись. Чесно кажучи дуже сильно розчарувався...
vaymut пише:
в недалекому майбутньому в нас відкриється піцерія,

Ага, в житловому будинку! А про мешканців цього будинку хто подумає?
Яккщо чесно мені найбіль сподобалось поїсти в Озерні як їхати на Тернопіль. О там можна було поїсти , доречі я там недавно був все постарому так само класно готують.
Не знаю, я чув на рахунок Озерної що там помінялись власники і зараз там не так класно як раніше. Причому чув не від одної, а мінімум від двох людей.
Харчуюся виключно дома----тому так файно виглядаю якщо чесно, то раз в одному закладі пельмені заказали .. так гарно подали.. в горшочках, а там в юшці плавало шось похоже на півсире тісто з суцільним перцем в середині.. я собі не ворог-не їла.. але і не скандалила.. по тій простій причині.. ЩО ВСІ ЖИТИ ХОЧУТЬ..
mops пише:
Ага, в житловому будинку! А про мешканців цього будинку хто подумає?

Скажи будь-ласка, невже їм буде заважати піцерія? Це ж не якась-там кнайпа, яка працює до 12 ночі і довше... невже для жителів погано, що їх будинок, який вже роками не ремонтувався відреставрують, що будинок буде красиво виглядати, що впорядкують територію перед будинком, це для жителів будинку погано? подумай...
В тому будинку досить тонкі стіни між квартирами і все чути. Цілий день за стіною буде шум, як там можна буде жити?
mops пише:
В тому будинку досить тонкі стіни між квартирами і все чути. Цілий день за стіною буде шум, як там можна буде жити?

1. А звідки ти знаєш, про який будинок йдеться?
2. Піцерія буде на першому поверсі, а люди живуть на другому.
3. Невже тільки в одному будинку є якийсь магазин, або бар? Таке усюди!
Класно було б не голодніти і не потребувати ні швидкої їжі, ні повільної, ні ніякої. Або як космонавти - з"їв пігулку - і цілий день ситий ходиш!
vaymut пише:
А звідки ти знаєш, про який будинок йдеться

Дуже добре знаю, бо сам збираюсь в тому будинку жити через стінку з тою піцерією і це мене зовсім не надихає. Це невеликий двоповерховий будинок на 6 квартир, яка там може бути піцерія!
vaymut пише:
Піцерія буде на першому поверсі, а люди живуть на другому

На першому теж живуть!
mops пише:
яка там може бути піцерія

я вже пояснив, який буде принцип її роботи.
Піцерія - це кухня, тобто газ, вода, витяжка, додаткова нагрузка на каналізацію і електромережу . Це музика цілий день, це купа народу цілий день, шум і метушня. В кінці вісімдесятих там зробили реконструкцію і тепер між квартирами ДУЖЕ тонкі стіни.
Ти би в тому будинку хоч одну ніч переночував, такого б не писав.
Чому б такого не писав? Піцерія вночі НЕ ПРАЦЮВАТИМЕ!!! І столів НЕ БУДЕ!!!
V Ozerni teper nabagato kraw4e i sma4niwe godujut'
Най би був хочаби вже той горезвісний McDonalds. Головне шоб БУВ!
Знову повторююсь: немає в Золочеві відповідних закладів для спокійного СІМЕЙНОГО відпочину. Як не гадюшник зачуханий, то бандюшник з яничарсько-манерною блататою !
Але ніц не поробиш: які запроси в суспільства - такі і пропозиції від закладів громадського харчування.
2 vaymut
Житловий будинок тому і називається житловим, він призначений для проживання людей, а не для виробництва. Вловлюєш різницю між "проживанням" і "виробництвом"?
mops пише:
2 vaymut
Житловий будинок тому і називається житловим, він призначений для проживання людей, а не для виробництва. Вловлюєш різницю між "проживанням" і "виробництвом"?

Оте, про шо ти говориш, називається "цільове призначення". Так от, для того, щоб змінити цільове призначення будівлі, споруди, приміщення, чи, навіть, земельної ділянки, створюється спеціальна експертна комісія, яка в результаті своєїх роботи дає висновок, чи можливо змінити цільове призначення даного об'єкта. Самовільно цього зробити не зможе ніхто. А оскільки в цьому будинку проводяться роботи, значить комісія була і дала згоду на зміну цільового призначення з житлової квартири на заклад громадського харчування, крім того є ще й пожежні служби, архітектура, сан-епідем станція, без якої нікуди, прикинь, всі ДАЛИ ДОЗВІЛ, не шляхом підкупу
По роду своєї діяльності я дуже добре знаю, що таке цільове призначення і що треба для його зміни. Від клієнтів часто чув, скільки і кому їм доведось дати "на лапу" для отримання необхідних довідок, висновків і т. д.
Тим паче, що при зміні того самого призначення будинок ніяким чином не стає біль пристосованим для виробництва. Отаке о.
І ким же ти працюєш?
Це до даної теми не стосується. Є особисті питання - прошу в РМ.
а я б хотіла хорошу кондитерську... з великим превеликим асортиментом
Хочу сходити в'Піца Хат' в Золочеві.

Ну гаразд, най буде кондитерська! Але дійсно з великим-превеликим асортиментом, і шоб ворчлива бабка зо шваброю не шурала попід ноги, і шоб чисто було, і шоб хльоркою не смерділо, і шоб продавці посміхались, і шоб горнєта не були надщерблені, і шоб ......................

Може дійсно краще в 'Піца Хат' з'їздити .... ?
Муся пише:
Такі заклади-----пряма дорога до лікарні... треба вчити людей любити своє тіло... ане напихатись чим попало

То хто тобі таке розказав Картопляна хата, Челінтано - дуже часто там харчуюся і все вері гуд.
А Я ВВАЖАЮ McDONALD"S НАЙСМАЧНІШИМ РЕСТОРАНЧИКОМ!!!!!!!!!
(НА МОЮ ДУМКУ). ПРО ШКІДЛИВІСТЬ FAST FOOD НЕ ЗАДУМУЮСЯ, АДЖЕ НЕ ТАК ЧАСТО ВЖЕ ТАМ І ХАРЧУЮСЯ.
В макдональдсі їла 2 рази в житті. Перший раз пішла пообідати гамбургером з колою (сесія , сиджу в бібліотеці зранку до закриття, а макдональдс - найближча крапка, де можна перекусити в полюдських умовах). Не забуду, як мене після того ввечері живіт скрутив! Наступного разу пішла через 2 роки, і то тільки на капучіно, друзі затягли.
Хорошая еда - за хорошие деньги. Само понятие бистро предполагает в большинстве случаев готовку пищи впрок, с разогревом в Мк. печи, это к сожалению не самый лучший вариант подкрепится. А если ещё и каждый день, это опять-таки не каждый организм выдержит. Так что лучше искать жену-затейницу. Или поварённую книгу, на худой конец. Но это уже другая тема. См. новый топик.
Сорі, то моя сестра помилась, і написала від мого ніку.
Муся, ти про шо??? Яка сестра? І навіщо нам знати, що вона
Муся пише:
помилась
???
AVB пише:
Муся, ти про шо??? Яка сестра? І навіщо нам знати, що вона
Муся пише:помилась
???

видно то так рідко стається, що про то мають знати усі
помиЛИлась
Опечатка!!!!!
Муся Ясно, а я то думав.......
Та всьо ти прекрасно зрозумів!
Тим не менше я не замітила, а потім як прочитала, то зупинитись від сміху не могла...
Муся пише:
помиЛИлась
в смислі, намазалась милом, коли займалась миттям себе?

додано через 1 хвилину 9 секунд:

Ну-ну! Які там ше деталі були?
Ужіс... Ну от хто про шо думає...

Хватить приколюватись! Всі зрозуміли шо я мала на увазі... ВсьО!
Олег пише:
мені найбіль сподобалось поїсти в Озерні

Згоден! Озерна - супер! Готують смачно, і головне ситно і не дорого. Доречі, відома між далекобійниками в Європі.
А де це ?
По дорозі Золочів - Тернопіль
Угу, і дійсно фішка класна. Був і не раз, як на Тернопіль катався.
I я,i я пiдтримую озерну.
А взагалi я за швидку кухню. Через день обiдаю в таких закладах.

Posted from a Nokia mobile phone
m@xxximusї

А де ще крім МакДрайву можна поїсти в 4 ночі, випити МакКофе, і покурити МакМальборо
m@xxximus, питання на засипку. Як це так вийшло?

Цитата:
четвер, 01 січня 1970 02:00
I я,i я пiдтримую озерну.
А взагалi я за швидку кухню. Через день обiдаю в таких закладах.

Posted from a Nokia mobile phone