Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Ідеї на рахунок впорядкування міста

Автор Повідомлення
Ідеї на рахунок впорядкування міста
Висловіть свої ідеї на рахунок впорядкування нашого рідного міста, які можна донесити в подальшому до органів всамоврядування.
Ти думаєш, що Зубар буде сидіти в інтернеті і читати, чого хочуть золочів'яни?
Вестік 10 балів
На м"яких кріслах в просторих і світлих кабінетах...
В Мене тут - любімєц Мопс.... Він крітікує всіх і все...... Тіпуля, рулиш!!!
Стараємся...
Діма це в тебе такий логін зміни його, або причепи хвостік рибці.
Котельні
Справа на рахунок котелень. Горинчин не дась відключитися інтузам бо його організація вилетить в трубу. А так і має бути. Треба ставити автономні котельні , а де можна то котли. Треба писати заяву "В звязку з підняттям цін на теплоенергоносії я віказуюся від послуг котельні тому що я немаю змоги оплатити послуги теплокомуненерго" заява складається в такому плані. Треба Зубару просто перевірити його бугалтерію і все буде ок. Бо прийде осінь і тоді я незнаю що буде.....????????
Ми так і зробили, бо вже набридло мерзнути кожної зими. А по їх правилам від'єднюватись можна тільки в тому випадку, коли від'єднюється весь стояк, що є практично не реальним.
Хлопці чого Ви сваритесь нехай працює Ваш офіційний проект і наш неоціційний, справа в тому щоб влада звернула увагу на проблеми молоді . А Ви як малі діти . Вони на нас касу роблять, а Ви тут сваритесь. Я пропоную обєднати зусилля і створити правдивий форум про нашу владу. Ваші пропозиції але толкові.
WESTik яккщо ти розумний чоловік, я надіюся щоти більше небуш хамити.
Як тебе неінтересують проблеми людей середнього віку, то неозначає що ті прблеми колись невернуться до тебе.
Олег пише:
WESTik яккщо ти розумний чоловік, я надіюся щоти більше небуш хамити.
Як тебе неінтересують проблеми людей середнього віку, то неозначає що ті прблеми колись невернуться до тебе.
--------ХОЛЄРА ЯСНА... ТАКИ Є ЩЕ РОЗУМНІ ЛЮДИ
Так де пропозиції?
Дуже "цікаві" пропозиції учасників форуму я почитав. Вони повність відображають золочівський менталітет - висловлювати незадоволення і попри це не пропонувати жодних конкретних шляхів покращення добробуту .
Якщо вже Ви шановні висловлюєтесь на рахунок , скажемо так для прикладу, теплопостачання міста то принаймі охарактеризуйте проблему такою як вона є і якщо Ви патріоти Золочева а не його обивателі давайте конкретні пропозиції щодо її вирішення.
Мені теж багато в чому не зрозуміла позиція міської влади щодо вирішення цього питання, хоча я ставлюсь з розумінням до цієї проблеми. Але поряд з цим хочеться все ж почути від мера не звичайне "Потерпіть, це тимчасові заходи!" а конкретний план дій міськради щодо переведення міста повністю на автономне опалення.
В даній ситуації міська рада повинна мати хоча елементарний стратегічний план дій. Потрібні аналітичні розрахунки, щоб визначити , що вигідніше - утримувати стару теплотрасу та допотопні котельні які практично не підлягають ремонту чи поетапно перевести місто на автономне опалення, скажімо за 3-5 років.

Ще одне. Наближається 24 серпня - День Незалежності і водночас день масових гулянь . Досвід попередніх показує, що після таких заходів місто нагадує суцільний смітник. Виправдання влади, що ми ось організували а люди в нас некультурні є безглуздим. Потрібно оранізовувати нормально і передбачити всі нюанси в тому числі і достатню кількість смітників в місцях масових гулянь і оперативну роботу ЖЕКу по прибиранню вулиць.
Я тут розмовляв з людьми яким недали про відрізатися від котельні. Я також розмовляв з адвокатом. Потрібно робити загальний судовий позов і справу подавати в прокуратуру.
Давати пропозиції? то ж смішно, наскільки я знаю, люди подали заяви на відключення давно.. але ніхто їх не розглядає, і народ втіхаря собі робить автономне опалення.. а потім просто купить дозвола.. в нас так все робилось і по всіх питаннях.. так набагато простіше. А на рахунок, щось зробити для міста.... цікаво.. хто ж дозволить, народу , який на тому захоче погріти руки-масса, і всі все розуміють.. а змінити це не можливо.. потрібно платити-платити-платити..... всім і вся..... так що тут говорити? для чого пусті балачки? мабуть так само поступаєте...... а слова.....
Зараз це починати вже пізно - до початку опалювального сезону не встигнеш.
Виділити гроші з бюджету на встановлення автономного опалення.
Не хватить бюджету.
Ну вихід завжди можна знайти, потрібно почати з будинків, де більшість готові своїм коштом робити своє опалення, а залишається одна дві сім"ї, які не в змозі це потянути, можливо треба їм виділити безпроцентну позику на декілька років, а коли є сім"ї , які мають багато дітей то й частично за рахунок бюджету. Місяців три тому я чула передачу, про те, як єкономити газ, придумали навіть нові камфорки на плити газові, які економніші.. і було підняте питання про безпроцентний кредит, для тих, хто хоче перейти на газові котли. Було трихи шуму і заглохло
WESTik пише:
Масових гулянь не буде, хлопці хотіли організувати опен-еір. Фестиваль клубної музики, а сорі друзі скачав 6 раз мер Тимків, і сорі вже сказав 2 раза зубар. Детальніше про це питайте у Авера. він спілкувався з ''Владою''
Отак в нас все

Те, що не буде дискотеки не означає, що не буде масових гулянь!
cenzored
ІНКОГНІТО пише:
Давати пропозиції? то ж смішно, наскільки я знаю, люди подали заяви на відключення давно.. але ніхто їх не розглядає, і народ втіхаря собі робить автономне опалення.. а потім просто купить дозвола.. в нас так все робилось і по всіх питаннях.. так набагато простіше.

А для чого ми тут зібрались, не розумію?

ІНКОГНІТО пише:
А на рахунок, щось зробити для міста.... цікаво.. хто ж дозволить, народу , який на тому захоче погріти руки-масса, і всі все розуміють.. а змінити це не можливо.. потрібно платити-платити-платити..... всім і вся..... так що тут говорити? для чого пусті балачки? мабуть так само поступаєте...... а слова......

Ось тут і закладений камінь всіх наших бід - "хто ж дозволить, народу "! Народу не повинні дозволяти - народ має право вимагати і контролювати! Народ має право вимагати звіту влади, має право на інформацію щодо діяльності влади, використання коштів і т. д.
Головне - бажання! Як зробити так, щоб влада служила народу, щоб влада прислухалась до його побажань? Тут всі законні способи підходять : і громадські слухання і дієвий громадський контроль за діями влади через громадські та політичні організації, і громадська ініціатива. Хто не стукає - тому не відкриють. І потрібно стукати, постійно і настирливо але грамотно і з конкретними пропозиціями!
WESTik пише:
Це гуляння для тих хто обрав нашу владу - для 80-ти річних пенсіонерів, а молодь любить елєкразжесть!

Відповідь неправильна - сідай два!
cenzored
WESTik пише:
Шановний прохання мені цього не росказувати. Бо мені ліпше це відомо. а ти напевно той хто слухає рукі ввєрх і різного роду таку хєрню. І не забуть заплатити за квартиру, а то господиня вижене

Якщо тобі відомо більше то розкажи а хамити не потрібно!
cenzored
WESTik пише:
Я ж і не хамив . а написав - елєктрозжесть

Як тоді розцінювати твій пост
WESTik пише:

Бо мені ліпше це відомо. а ти напевно той хто слухає рукі ввєрх і різного роду таку хєрню. І не забуть заплатити за квартиру, а то господиня вижене

Це по-твоєму цивілізований спосіб ведення дискусії?
Так , що ж там все таки з забороною проведення дискотеки. Можеш просвітити?
cenzored
Якщо в центрі, на Шашкевича, живе водій маршрутки і якщо цей водій вночі не виспиться нормально, то 25 серпня він своїм мікроавтобусом може когось роздавити ненароком, логічно?
Наскільки я знаю, вчора знов підняли тарифи на воду. Ще в січні 1 куб води коштував 1,68 грн, з лютого - 2,32 грн. А з 1 вересня - 3,45 грн. Це напевно найдорожча ціна в Україні. У Львові в 2 рази дешевше, хоча вони воду беруть саме у нас. Може збираються подавати мінеральну воду??
Місько Калушка пише:
Наскільки я знаю, вчора знов підняли тарифи на воду. Ще в січні 1 куб води коштував 1,68 грн, з лютого - 2,32 грн. А з 1 вересня - 3,45 грн. Це напевно найдорожча ціна в Україні. У Львові в 2 рази дешевше, хоча вони воду беруть саме у нас. Може збираються подавати мінеральну воду??

Якщо до цього приплюсувати тарифи на теплопостачання , які з початком опалювального сезону мають становити 5.06 грн або 1 $ за кв. м. І це при тому, що міська рада дозволи на відключення від центрального опалення не дає ( ну хіба що своїм) а Теплокомуненерго не гарантує, що в квартирах буде тепло ! Одним словом - капец!
to kvartyrant:-----ага.. маєм право.. вмерти... щось доказати маєм право, але не факт, що тим собі не нашкодим, а якщо чесно, то просто треба робити... де коли навіть на благо... для всіх.. і для себе в тому числі, а в нас не багато на таке здатні.. всі ховаються в свої мушлі
2ІНКОГНІТО: маєш якісь конкретні пропозиції?
ІНКОГНІТО пише:
to kvartyrant:-----ага.. маєм право.. вмерти... щось доказати маєм право, але не факт, що тим собі не нашкодим, а якщо чесно, то просто треба робити... де коли навіть на благо... для всіх.. і для себе в тому числі, а в нас не багато на таке здатні.. всі ховаються в свої мушлі

Візмемо Київ де існує подібна проблема - підвищення тарифів ! Так от там готуються масові акції протесту проти підвищення тарифів. Саме цікаво, що після підвищення тариф на воду має складати 1.68 грн. а на тепло 2.86 , тобто майже в 2.5 раза менше чим в Золочеві.
А ми потерпимо і будемо платити все справно. Щодо того як можновладці переймаються проблемами міста - наведу один факт. Це уривок з Інтерв'ю з лідером Львівської крайової організації НРУ, народним депутатом України Ярославом Кендзьором
" 9 вересня Центральний Провід Народного руху України буде розглядати питання про те чи входити депутатській групі НРУ у Верховній Раді в склад нової коаліції, чи не входити...
І представники Львівщини у Центральному Проводі – Микола Горинь, Володимир Грубар (міський голова Золочева)"
Ось проблеми, якими переймається наш голова... А Ви тут ще будете забивати йому баки якимось там тарифами.
На мою думку постановка питання в корені стоїть неправильно. Якщо тарифи не підвищать то в наших будинках найблищим часом не буде ні тепла, ні газу, ні світла. Потрібно піднімати питання про підвищення прожиткового мінімуму, та мінімальної зарплати до такого рівня, щоб проблема оплати комунальних послуг відпала сама собою.
Я вам скажу, чому підняли ціну на воду, на тепло, бо начальники все просирають, а людям зарплату платити також треба. Так шо причина банальна - свавілля начальників, а такий мер, як Зубар їм підходить бо він їх не щемить, він весь в політиці. Він порядок наводить, бо в Монако дискотеку зробив до 12 і в Народному Слові напі**ів таку х***ю, шоб бабки з дідами мали про шо говорити. Старі люди ж вірять у таку х***ю, і вот такі подонки на тих старих дураках собі карєру роблять, а ми далі в г_мні сидимо.
marko пише:
На мою думку постановка питання в корені стоїть неправильно. Якщо тарифи не підвищать то в наших будинках найблищим часом не буде ні тепла, ні газу, ні світла. Потрібно піднімати питання про підвищення прожиткового мінімуму, та мінімальної зарплати до такого рівня, щоб проблема оплати комунальних послуг відпала сама собою.

Ага, останній виступ Януковича тому свідчення - підняти до кінця року зарплату вчителям на аж 10 %.
Порівняйте з підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги!
Ще одне питання, за рахунок чого піднімати мінімальну зарплату, якщо бізнес знаходить "в тіні" і не сплачує сплачувати податки? Вцій ситуації вчителі, лікарі, вихователі навіть якщо і будуть мати більшу зарплату не зможуть її отримувати через брак коштівв бюджеті.
kvartyrant пише:
marko пише:

Ага, останній виступ Януковича тому свідчення - підняти до кінця року зарплату вчителям на аж 10 %.
Порівняйте з підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги!
Ще одне питання, за рахунок чого піднімати мінімальну зарплату, якщо бізнес знаходить "в тіні" і не сплачує сплачувати податки? Вцій ситуації вчителі, лікарі, вихователі навіть якщо і будуть мати більшу зарплату не зможуть її отримувати через брак коштівв бюджеті.

По перше ця влада з неба не впала - ми всі успішно її вибрали на виборах!
Тепер припустимо що владу змінили і керують нормальні люди.
Примусово забраються всі вкрадені за 14 років гроші (не знаю хто це буде робити мабуть реорганізовані силові структури) в наших міліардерів, там я думаю буде кілька річних бюджетів України і вкласти їх у виробництво і реорганізацію існуючих підприємств. Добре шо в Україні є багато розумних і трудолюбивих людей, за рік-два я думаю ми би вийшли на високий рівень розвитку.
To kvartyrant: А ти, як я поняв, вчитель?
marko пише:

По перше ця влада з неба не впала - ми всі успішно її вибрали на виборах!
Тепер припустимо що владу змінили і керують нормальні люди.
Примусово забраються всі вкрадені за 14 років гроші (не знаю хто це буде робити мабуть реорганізовані силові структури) в наших міліардерів, там я думаю буде кілька річних бюджетів України і вкласти їх у виробництво і реорганізацію існуючих підприємств. Добре шо в Україні є багато розумних і трудолюбивих людей, за рік-два я думаю ми би вийшли на високий рівень розвитку.

Абсолютно хибне твердження.
Забудьмо про те, що ми можем в когось щось там відібрати. Пригадайте собі скільки було обіцянок щодо реприватизації в часи Помаранчевої революції. Практино всі вони залишились на рівні обіцянок з однієї простої причини - ті, що крали робили це відповідно до існуючого на момент "прихватизації " законодавства. Не будем далеко ходити, візьмемо багаторічну історію золочівської "Казки" з її численними судами і позовами. А в результаті, як кажуть "віз і нині там"
Тепер по-суті , що робити?
Кого б ми не обирали, як би влада не працювала - вона нічого не зробить до тих пір поки не буде змінено систему влади в Україні. Адже ми обираємо тільки верхівку айсберга а його основа , яка несе в собі найбільшу загрозу для корабля під назвою "Україна" практично залишається незмінно бюрократично корумпованою машиною. І які б ініціативи не розпочинало керівництво вони вщеть розбиваються об цю машину системи влади.
Друге - законодавство України. До тих пір поки воно не буде світитися дірами, в які без зайвих зусиль будуть пролазити пройдисвіти і в бізнесі і владні розмови про сприятливий інвестиційний клімат так і будуть залишатися розмовами.
Третє - свідомість громадян України. Без коментарів і зайвих сілв.
kvartyrant пише:
Забудьмо про те, що ми можем в когось щось там відібрати. Пригадайте собі скільки було обіцянок щодо реприватизації в часи Помаранчевої революції. Практино всі вони залишились на рівні обіцянок з однієї простої причини - ті, що крали робили це відповідно до існуючого на момент "прихватизації " законодавства. Не будем далеко ходити, візьмемо багаторічну історію золочівської "Казки" з її численними судами і позовами. А в результаті, як кажуть "віз і нині там"
Тепер по-суті , що робити?
Кого б ми не обирали, як би влада не працювала - вона нічого не зробить до тих пір поки не буде змінено систему влади в Україні. Адже ми обираємо тільки верхівку айсберга а його основа , яка несе в собі найбільшу загрозу для корабля під назвою "Україна" практично залишається незмінно бюрократично корумпованою машиною. І які б ініціативи не розпочинало керівництво вони вщеть розбиваються об цю машину системи влади.
Друге - законодавство України. До тих пір поки воно не буде світитися дірами, в які без зайвих зусиль будуть пролазити пройдисвіти і в бізнесі і владні розмови про сприятливий інвестиційний клімат так і будуть залишатися розмовами.
Третє - свідомість громадян України. Без коментарів і зайвих сілв.

Я переконаний на 100%, що все якраз залежить від верхівки айзберга. А його основа його - це лише родинні відгалуження зверху. І ніколи не буде порядку ніде, які б закони не прийняли, якщо керують неграмотні безвідповідальні злодії! Просто взяти і порівняти будь-які два одинакові підприємства, навіть державні, але в різних районах. Спицифіка роботи в них одинакова, фінансування одинакове, працюють за єдиними правилами але мають різних начальників - в одних порядок, а в інших бардак ... Чому? Хто винен?
На рахунок свідомості громадян беззаперечно підтримую, чому так - це вже інше питання.
...10 months ago... Так будемо впорядковувати місто чи як?
Будемо! З якого почнемо?
Давайте організуємо нічні спортивні полювання на приблудних тварюк, які паплюжать вигляд нашого рідного міста. І здамо їх в поліклініку. Для дослідів..
Тільки не на пацюків, а то пацики не так поймуть
Пропоную в суботу за в'їзд в місто брати з кожного неЗолочів'янина податок і використовувати ці "кошти" на прибирання вулиць, придбання техніки для цього і для благоустрою міста.
Ніц не поличиться. Напрямки Львівська - Бродівська і Тернопільська - Бродівська є транзитними, які не мають альтернативного об'їзду поза межами міста.
Транзитні хай собі їдуть... А може і з них податочок брати раз Золочів знаходиться в такому важливому місці...
Ото вже серйозніше!
Тре перегородити в'їзди-виїзди і зі всіх транзитників брати данину.
А виручені кошти пустити на спорудження Великої Золочівської Авто Дороги (ВЗАД)!

додано через 1 хвилину 54 секунди:

Ну шо, massacra? Ти береш в'їзд з Львівської, я - з Тернопільської. Перегородим дорогу і будем шлакдаунами!
ВЗАД-ВПЕРЕД?
пропозиції....