Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Ідеї на рахунок впорядкування міста

Автор Повідомлення
AVB пише:
і будем шлакдаунами!

... ШланґДаунами?....
Потрібно, щоб змінилася свідомість громадян. Більшості на все наплювати. Брудна вулиця-ну і хай собі буде, вже місяць нема теплої води-переживу, на вулиці, наприклад, Партизанській під час дощу не пройти не проїхати-ніц, вимию сі мешти в калюжі. Всі мовчать, ніхто нічого не вимагає і не робить сам. Ось у чому справа.
Nag, запропонуй щось... З чого починати? Лапати тих туманів і садити в школи, вчити культурі поведінки, чи зразу лапати і відрубувати руку, яка кинула папірець, окурок, чи кульок зі сміттям? Думаю від другого варіанту булоб більше користі... Зараз Фергі скаже про негуманність, але полюдськи не доходить, а так перший буде заказувати двадцятому не робити так, бо буде буба...
А ше класно би було всеж-таки метро запензлювати!
what a fu.....
AVB
Можна нескромне запитання.. а що то за красная зьвєзда на карті?
А то місце мого проживання...!!!
Судячи з розташування зірки це попадає десь на будинок на Січових Стрільців навпроти цвинтаря.

Але скорш за все то мапа Гамериканська, а там досі вважають, шо тут все раша зіркасто-серпасто-молотаста.
Навіщо руки рубати... Ви думаєте, що в тій приславутій Європі не смітять? А ще як смітять. Різниця в тім, що там відповідні служби відразу прибирають, а в нас ні! Бачили сміттязвалище на Кемпі під яблонями, чи за "Соколом", як спускатись до озера по горі? Чи де інде? Жах. А народ такий, бачить гору сміття, то й викине туди ще й своє, бо контейнерів на сміття не вистарчає. Потрібно такі імпровізованні смітники відразу ліквідовувати, а в тих місцях ставити контейнери. Ми, тобто, громадяни міста, повинні весь час висловлювати своє незадоволення подібними ситуаціями, жалітися владі, набридати їм. В кінці кінців ми їх вибирали для того, щоб вони вирішували наші проблеми і служили нам, а не навпаки.
Тому, шановні керівники, депутати, сподіваюсь ви заходите сюди і читаєте думки своїх виборців, і сподіваюся ви приймете міри для покращення ситуації в місті!
Вічний вогень і Якір.
AVB пише:
Судячи з розташування зірки це попадає...

... на пам'ятник Вічного вогню, або Якіру. В тих місцях ще досить чисто. А от знизу біля Ательє Берізка - срач страшенний. І дорога не влаштована, щоб пройти, і закрити не вийде, бо там стратегічний об'єкт - смітники з одної сторони та стоянка автівок з другої. Хоч би щебенем позасипали або що, а то ж в дощову погоду фактично в центрі міста люди болото місять. Недобре так.
Nag правилоно пише, тут і смітять і прибирають... А ше нашим службам давно пора перейти на техніку і контейнери європейського рівня, бо хочуть в Європу, а роблять через ж...
Найближчим часом можна і не надіятися на таку техніку, особливо у Золочеві і подібних містах.
Та з технікою теж проблеми би були. В саму першу чергу, по наших то дорогах і з їхніми машинками...
Я дивлюся по місті роблять всюда дахи, а ремонт труб в домах!! Тобто заміна труб, які вже давно перегнили, я маю так звані "стояки" і труби в підвалах, деяким вже є по 27 років, наприклад як в нашому домі! А гроші збирають на ремонт "дашків" для підїздів. А за електрику я вже мовчу, в дощ не можливо доторкнутися до сцін в підвалі!
Знову Назва розділу. Ідеї можна висловлювати щодо чогось, а от щодо "на рахунок" то тут хіба що можна гроші перерахувати.
Людиськи! А давайте його просто не засирати

додано через 18 хвилин 43 секунди:

Олег пише:
не можливо доторкнутися до сцін в підвалі!

отож-бо, і сцяти по підвалах нічого
все гарно в нашому місті але в туалет нема де сходити
приїжжають гості до міста різні люди а туалета нормального ніде нема хоч іди по кабаках шукай або по підворотнях......
м да хоч би поставили десь біотуалет або щось інакше придумали
tymofiy пише:
Людиськи! А давайте його просто не засирати

На власні очі сьогодні бачив - серед білого дня і купи народу стоїть баба за "Тарасом" і, вибачте на слові, сере по-чорному. То капець, я був в шоці... Шкода фотіка з собою не було
ага, а як на рахунок такого за моєю хатою , сральник повний
mops пише:
капець, я був в шоці...

капець я в шоці тоже , чи то вже таке нєдєржаніє на старості літ, чи їй просто пофіг бо стара...
напевне
st.fergi пише:
просто пофіг бо стара

бо в наших людей мало культури...
а пофіг може бути більш молодим
а у селах колись і не було туалетів(навіть дерев"яних), ходили там собі кудись за хату чи за стодолу і всьо.
Класно колись було Віршик дитячий сороміцький нагадався про справляння нужди на природі.

Але Золочів - не село. Це зараз, а не "колись".
То напевно файно би було такий флешмоб влаштувати, "Стодолою" буде міська рада
Ось така от фігня на кемпі відбувається...

це мабуть від пеніциліну.
mops пише:
На власні очі сьогодні бачив - серед білого дня і купи народу стоїть баба за "Тарасом" і, вибачте на слові, сере по-чорному. То капець, я був в шоці... Шкода фотіка з собою не було

Фу... Як не гарно підглядати!
А як на рахунок Львова? Прямо в центрі, в парку
То певно та сама була...
st.fergi пише:
чи то вже таке нєдєржаніє на старості літ, чи їй просто пофіг бо стара...

їй пофіг, бо вона ж
mops пише:
сере по-чорному.

.... а то вже чорна магія...
Напевне, шось проти "Тараса" мала, то так і виклала! Відьма якась.