Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Як вам форум?

Автор Повідомлення
Як вам форум?
Наприклад я , почула, прийшла, подивилась і залишилась
А вам як? Як ви дізнались про існування цього форуму?
А я дізнався особисто від адміністратора.
А я від знайомого. а знайомий читає оголошення на стовпах Такщо молодці, що паперу не пожаліли і пішли простим перевіреним шляхом розповсюдження інформації!
Я дізнався про форум від адміністратора і його колеги коли перебував в Золочеві. Для мене цей форум важлий тим, що сповіщає мене про новини мого рідного міста в той час коли я нахожусь далеко поза його межами.
А я в маршрутці почув випадково, стало цікаво і ось я тут
Ну, я про взагалі сайт дізнався зо стовпів (по розклеєних оголошеннях). Порівняно з тим медіа, шо зараз маємо, це, на мою думку, величезний крок уперед. Так тримати!!!
Я те саме - зі стовпів. З першого разу не запам'ятав адреси. Змушений був ще раз бігати дивитись на оголошення. А його в тому місці вже хтось зірвав. Почав бродити по місту шукати інше оголошення - знайшов!
Як на мене варто повторити цю акцію.
я теж з оголошення. Прямо на підїзді наклеїли
а мені брат сказав, і сам він десь тут є, тіки не знаю під яким ніком(не признаєтся).
Як же ж ти не можеш його вичислити? Читаєш звідки під гаватаром. Якшо зо Золочева, то точно він!
Хочу висловити задоволення роботою форуму. . Він не просто тримається на висоті, а невпинно росте, добираючи все нових користувачів і цікавих ідей. Так тримати!
І шо би не казали зловисники типу золочів. флудер. ру чи дзіцяки. ком. уа, а таки майстерність видко по справах!
Я хочу сказати, що хоча я тут недавно, мені дуже подобається форум. Я навіть друзям про нього розказую
Форум потрібен місту. І те, що він зробив певний фурор - факт беззаперечний. Але ... до альтернативного йому ще далеко. Здебільшого тут присутня гола критика без альтернативних пропозицій та ідей (мається на увазі теми щодо діяльності влади).
kvartyrant пише:
Здебільшого тут присутня гола критика без альтернативних пропозицій та ідей (мається на увазі теми щодо діяльності влади).

Але і ця критика дає свої позитивні результати!
vaymut пише:
Але і ця критика дає свої позитивні результати!

Про які результати Ви ведете мову? Єдиний позитивний результат на сьогоднішній день - це певний інтерес громади до того "бруду" який вилито на владу. Про форум ходять легенди але авторитету йому вони не додають.
Всеодно такий форум у нашому маленькому містечку - це вже подія...
І хай там хто що каже, але велика подяка людям, які то все організували
Nitro пише:
Всеодно такий форум у нашому маленькому містечку - це вже подія...
І хай там хто що каже, але велика подяка людям, які то все організували

Про те, що форум - це подія для міста я писав. Але мова про інше... про те, щоб не перетворити хорошу ідею в фарс.
тут з добою повність погоджуюся
сидів в неті в аудиторії і згадав про золочівський сайт правда колись він був дуже простенький, зайшов на один писало розробляється можна було зайти тільки на форум все таки вгадав адресу сайту і так я дізнався