Золочів плюс
Форум міста Золочів
ФорумСписок темОпитуванняLITE-версіяКалендар
АудиторіяФотоальбоми приватніБлоги
Вхід

Побутова техніка

Автор Коментар
vaymut
ЮРИСТ
vaymut
Побутова техніка13.09.2006 11:53 - Побутова техніка
 Шановні, на Ваш розгляд пропонується така тема для обговорення, прошу висловлювати свої думки, міркування, скарги, все, що вважаєте за потрібне.
Буду вдячний.

mops
міська комісія
mops
Зараз дуже модні телевізійні параболічні антени на три головки. Поначіпляли всюди, куди не глянь. У кого є така антена скажіть: скільки каналів вона дає і скільки часу ви проводите перед телевізором?
vaymut
ЮРИСТ
vaymut
Маю таку антену, зареєстрованих в мене 1600 каналів, з них показує приблизно 600, приблизно 350 каналів арабські. Перед телевізором взагалі майже не сиджу, немає часу.
marko
житель міста
marko
2mops Знаєш, цікаво перші 3 дні, а потім ця велика кількість каналів починає напрягати, і дивлюся всеодно ті самі що і до того. Єдиний плюс сателітного телебачення - висока якість зображення
mops
міська комісія
mops
Та я так запитав, я телевізор не дивлюсь
ІНКОГНІТО
житель міста
ІНКОГНІТО
в моїх руках техніка горить..кажуть мудрі люди ЩО Я З ТЕХНІКОЮ, ЯК МАВПА З ГРАНАТОЮ, АБО СЕБЕ ПОКАЛІЧУ, АБО КОГОСЬ
mops
міська комісія
mops
Таке, буває, сам бачив одну дівчину, від якої всі комп'ютери виснуть і ксерокс папір жує... Гарна дівчина, але техніка її не любить.
ІНКОГНІТО
житель міста
ІНКОГНІТО
то мій випадок
vaymut
ЮРИСТ
vaymut
ІНКОГНІТО пише:
в моїх руках техніка горить..кажуть мудрі люди ЩО Я З ТЕХНІКОЮ, ЯК МАВПА З ГРАНАТОЮ, АБО СЕБЕ ПОКАЛІЧУ, АБО КОГОСЬ

Але ж комп'ютер працює...

mops
міська комісія
mops
Яку пральну машину-автомат краще купувати, поділіться досвідом. І чи взагалі варто?
vaymut
ЮРИСТ
vaymut
mops пише:
Яку пральну машину-автомат краще купувати, поділіться досвідом. І чи взагалі варто?

Однозначна відповідь: ВАРТО, не пошкодуєш. Питання тут набагато ширше, ніж здається, яка тобі потрібна, з горизонтальним завантаженням, чи вертикальним, широка, вузька, з прямим приводом, чи не прямим, з сенсорним керуванням, чи звичайні круцькалки, з функцією прасування, чи, як ти напевно здогадався, без. Конкретніше! Взагалі-то чим вона простіша, тим вона надійніша, в мене ZANUSSI, пречудова і речі після прання майже сухі. Єдине, реклама не обманює, ці пралки дійсно потребують калгону!

andry
міська комісія
andry
mops пише:

Однозначно! Після покупки ти дивуватимешся як раніше обходився без пральки. Запихаєш в неї купу білизни (постіль, одяг, штори і т.д, навіть кросовки), засипаєш шклянку порошку і натискаєш кнопку. Усе.
За годину-другу витягаєш, все майже сухе, залишається попрасувати те, що прасується.
Тепер перу майже усе щотижня Шкарпетки тепер навіть не хочеться руками прати.

Марка - не суттєво, думаю. В мене Bosh якийсь там з кращих. Задоволений.

Мінусів мало - треба добрий порошок та пом'якшувач, бере воду та електрику, як поломиться - катастрофа, та й сама машина недешева

AVB
Турист
AVB
Напишіть, хто яку має газову плитку (фірма і модель внизу всередині на кришці вентиляційній) і поділіться враженнями від п`єзозапалів.
В мене якийсь YOUNG CB 540G64 W. Так нацикаєшся тим запалом, поки загориться газ - нема на то ради!

Lucky
гість міста
Lucky
В мене плитка Бош з грилем, три роки тому віддала за неї 1700 грн. Щоправда вона не вартує цього.Модель подивлюсь завтра і уточню.
AVB
Турист
AVB
А запал як працює?
Lucky
гість міста
Lucky
запал суперово, щоправда від сірників відвикаєш і коли нема світла, то проблемка.
VIA
бджілка
VIA
А в мене холодильник ахнув! Невідомо чи купувати новий, чи ще поремонтувати. Бо то вже другий раз. Холодильник називається SNAIGE . Йому лише 4 роки.
tymofiy
житель міста
tymofiy
Самий безшумний з колишнього совдепа. Але я не ризинкнув (Атлант). Ремонтуй, але майстра найди нормального
AVB
Турист
AVB
Цікаво, а яка є альтернатива в Золочеві окрім тої "Лілії", що на Коперніка? Я інших майстерень не знаю.
Martyn
гість міста
Martyn
Підкажіть хто в Золочеві ремонтує DVD-програвачі.
Проблема здається з механікою (каретка лазера)...

AVB
Турист
AVB
Якшо то програвач за якихось 50-150 євриків, то не суши собі голову. Купи новий. Серйозно.
Carrick
гість міста
Carrick
Як краще телевізор купити плазму чи ЖК? Чув у львівському "Дешевше" акція на Соньки, за 13-14 штук можна купити на 50" телевізор
andry
міська комісія
andry
Carrick пише:
Як краще телевізор купити плазму чи ЖК? Чув у львівському "Дешевше" акція на Соньки, за 13-14 штук можна купити на 50" телевізор

Плазма недовговічна, TFT не дуже якісний
Багато грошей - плазма
Якість не важлива, потрібен великий екран - TFT
Важлива якість, мало грошей - трубка

roma
житель міста
roma
Сама брехлива реклама-це реклама про Калгон для пральних машин.
Він практично нічого не дає. Та розкажу все по порядку. У мене є друг однокурсник, живе у Львові. Пральна машина "Bosсh". Жінка і він сипали
того Калгону згідно інструкції, і чимало. Через 2 роки полетіли тени.
Прийшов "крутий" майстер, який вчився ремонтувати "Боші" в Німеччині.
Довго він сміявся ,з захоплення Калгоном. І сказав,так як в мене в першому реченні тексту. А далі" Оцет або лимонна кислота раз в 3 місяці,ось єдина профілактика передчасного виходу тенів з ладу"-так говорив цей майстер.
Хочете вірти -хочете ні!

eleyus
гість міста
eleyus
Пропоную обсудити питання виробників і якості по кухонних витяжках.
AVB
Турист
AVB
 В мене її взагалі нема! Вікно відкрив на кухні - і порядок!
Sogot
гість міста
Sogot
andry
міська комісія
andry
Sogot пише:
Люди допоможіть у виборі холодильника

Самсунг або Атлант

Отанні 2 холодильника в мене Атлант, один з них без проблем пропрацював в мене 9 років без жодної проблеми і був проданий за половину вартості, натомість купив собі ATLANT XM-6021-031 і не натішуся - ляля

bam
житель міста
bam
Приєднуюсь до думки. Крім того, варто поставити вдома стабілізатор напруги.
myrchyk
гість міста
myrchyk
Привіт. Хотів купити мясорубку Zelmer 988.90 в повній комплектації. У "КРЕЗі" і в "Технолюксі глянув ціни - така як я хотів коштувала 1500+ гривень. Вирішив пошукати в НЕТі. Знайшов, всього 1044 грн у Львівському магазині. Відтоді купив вже кілька одиниць техніки там. В них є все: холодильники, газові плити, пралки....
Ось адреса: http://www.vidadoya.lviv.ua/
Це не інтернет магазин а звичайний магазин побутової техніки. Але присилають і по Новій пошті. Просто подзвонити і замовити. Вдалих покупок та не давайтесь шоб вас розводили місцеві магазини як лохів.

форум Золочів Плюс - Домогосподарство та побутова техніка - Побутова техніка
Современная система сжатого воздуха винтовые компрессоры совсем без проблем