Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Взаємодопомога

Я в подібних ситуаціях:
завжди попереджу 40%   2
ніколи не попереджаю 0%   0
залежить від настрою 60%   3
Всього голосів: 5
Автор Повідомлення
Взаємодопомога
Вчора серед ночі проходив по вул. Феньвеші (вуличка є така, як від "Гостинного дому" до "Смаку")
Вулиці неосвічені, зірок на небі не наблюдалось. Темнота. Йду, значить..
- Бум! - глухо і впритик поздоровався зі мною півтораметровий мусорний бак, який лежав прямо ПОСЕРЕДИНІ дороги.
- Бля##! - відповідь прозвучала якось на автоматі.
. . . Десь через 10 метрів розминаюсь з мужиком, який борзо шпацерував в бік гостєпріімного бака. Зупинився, шукаю спічкі, прислухався...
- Бум! - знайомий звук прозвучав якось голосніше.
- Йоппанавр##! - прозвучало у відповідь.
- Плюсадин.. - я прикурив, пішов далі.

Мені не цікаво, якого х той бак лежав посеред дороги а не стояв збоку. Може вітром здуло чи то бродячі собаки знов відмітились..

Більше інтересує - Чи попереджаєте Ви перехожих в подібній ситуації (при можливості звичайно), особливо коли самі тільки шо вляпались? Чи хай самі розрулюють?

А ситуація то банальна і стандартна - як не баки то відкриті люки. Всяке буває..
ну не є попередження шо там за поворотом дира по шию, але взаємо-допомога
стою я з другом на городі всебе...
гоп, два чувака лізуть через мою сітку......
підбігають де вихід? де вихід?
кажу прямо і направо!
побігли.....
гоп, мент біжить, пробігали?
побігли але ж звичайно в іншу сторону.... ми їм показали
ібо ну і так всім всьо ясно шо всі м.........3.14...
а далі...... не знаю шо було і як........
Alexis пише:
Десь через 10 метрів розминаюсь з мужиком, який борзо шпацерував в бік гостєпріімного бака...
Чи попереджаєте Ви перехожих в подібній ситуації (при можливості звичайно)...

Не завжди, бо бува скажеш комусь шо тама бак лежить, то він шей виматюкає, кулаками почне махати, а потім не повірить і всеодно сам роздуплиться. Ну такі вже ми( я тоже ).
F.O.A.D. пише:
два чувака лізуть через мою сітку
Чуваки залізли на твою загороджену приватну ділянку? А менти побігли далі по дорозі? Молодець.
Хороший метод співпраці населення і правоохоронних органів..
А якшо завтра тебе обнесуть - куда звернешся?

voshkaniridze пише:
він шей виматюкає, кулаками почне махати, а потім не повірить
Не зустрічав таких, не скажу. Як правило реагірують адекватно.
Думаю в такому разі потрібно (з любов"ю до людей, ідейно та переконливо) самому дати в рило або послати в інший напрямок, шоб воно пойняло шо не треба туда лізти. І совість ваша буде чистою
Alexis
скалічитись можна і на рівному місці не те що бак для сміття чи люки...
розбита гепа чи скручені в'язи? погано!? так! треба допомагати. можливо і нам хтось допоможе!!! земля кругла
Мдя, це якийсь жах на вулиці скручених в'язів.

Я притримуюсь думки voshkaniridze .
Попередити інших звичайно ж хочеться, але, як правило, це наступає вже після того, як минув шок, під час якого хочеться всіх посилати.