Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Флешмоб

Автор Повідомлення
Флешмоб
Кто с нами?
Я - з вами!!!
Досить сидіти вдома!
Хто хоче "полоскотати" цю трясовину - Золочів? Нехай місцеві обивателі піднімуть очі, шо звикли до сірості міста! Давайте вразимо їх нашими (можливі різні варіанти) мильними бульбашками, паперовими літачками, повітряними кульками, і т. д.
Хто за - ласкаво просимо до обговорення цієї події!
1) Чесно кажучи на форумі обговорювати організацію флешмоба трохи понижає його шанси на несподіваність
2) Золочів і флешмоб ... гиги ніпаймут
3) прийдуть тільки СВОЇ
Gorpuna пише:
Хто хоче "полоскотати" цю трясовину - Золочів

а ні многа на сібя бірьотє, дамочка
Gorpuna пише:
місцеві обивателі піднімуть очі, шо звикли до сірості міста!

прьотєсь від сваєй ніардінарнасті?
Місцеві обивателі вже привичні:

Не зовсім флеш і моб, зато увагу привертає..
Васілій пише:
а ні многа на сібя бірьотє, дамочка

Ні многа, Васілій
Васілій пише:
прьотєсь від сваєй ніардінарнасті?

Мені, чесно кажучи, незрозуміло - намагатись здивувати населення = пертись від своєї неординарності? інітірєстно...
Коли і шо тре робити???

Gorpuna пише:
паперовими літачками, повітряними кульками, і т. д

Місто і так як суцільний смітник, а ви його ше більше хочте замусорити. Не підтримую однозначно.
voshkaniridze пише:
Місто і так як суцільний смітник, а ви його ше більше хочте замусорити. Не підтримую однозначно.

Шановний(-на), тут мова йде не про те, щоб смітити Для таких, що не знають чи не розуміють. Суть полягає в тому, щоб ці предмети просто витягти з кишені (сумки, наплічника...) і зробити з ними якийсь домовлений жест, операцію "И" , але ж ні в якому разі НЕ КИДАТИ їх на дороги, узбіччя...
Тут, мабуть, треба писати лозунги на кшталт "йдемо до Європи" , чи шо
Можливі варіанти без кульок і паперу, НАПРИКЛАД заплескати разом в долоні абощо.
Додавайте також свої варіанти
Флешмоб ради флешмобу - якось не комільфо.
Потрібна ціль - зрозуміла і доступна.
Наприклад АВТОСРАЙК..

додано через 7 хвилин 43 секунди:

А ще можна для розминки Смартмоб (Smart mob)
Типу так:
1. Вибираємо конкретну проблему (рішаєму, звісно).
2. Уточнюємо кантору яка її попускає.
3. Визначаємо її координати (моб. тел, мейл, факс..)
4. Глушимо мішень протягом робочого дня (днів) конкретним смисловим "проханням".
За відсутності результату можна повторити.
Якшо без приколів, образ і лишньої самодіяльності - результат буде.
Просто і недорого
АВТОСРАЙК це далеко не флешмоб. Бо на страйк тре там заяви писати і т. д. і т. п.

Про вирішення проблем то нормально звучить, підтримую однозначно. Але вот які є проблеми то не наю, тре народ питати, в мене вроді підходячих нема.

На рахунок літачків не поняв, тому сорі. Думав шо будуть їх просто запускати, але коли роздуплили, то поняв шо ідея класна. Мона прийти на вул. Шашкевича з іграшками, на крайняк з літачками з паперу(в кого іграшки на збереглися). Всю ту тему розкласти посередені вулиці і почати гратися наче в дитсадку. Головне не заржати. Я навіть дурачка готовий в рот засунути поки буду гратись. Получииться таке собі шов імбицилів, пра не наю де мамочок взяти, коли хтось іграшку забере....