Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Роддом у Золочеві

Автор Повідомлення
Роддом у Золочеві
Скільки коштує родити в золочеві? чи може бути присутній чоловік на родах?
Тут "Дело тонкоє Петруха". що я маю наувазі, буває так що незаплатять за роди, тому що бідне, але по неофіційним даним до 400 уо.
МОЗ України, наказ від 29 грудня 2003 р., № 620 (додаток)
Закони читати, це не з реаліями життя стикатись.

Взагалі, якщо лікарі нашої лікарні своїх дітей возять в роддоми Львова та Тернополя то іншої реклами мені більше і не треба
Наприклад моїй дружині у Золочівському роддомі сказали - " у Вас все ок! можете приходити через місяць та спокійно народжувати", а коли ми поїхали у Львів- через 1!!! день після консультації у Золочеві то її навіть додому не відпустили, а залишили відразу. Народжувала через кесерів розтин, бо передлежання було неправильне. Сама взагалі напевно родити не змогла б. Ну можливо тільки у Золочеві...
Львівські грабастають всіх хто приходить. А наших, чесно кажучи, шкода. НЕМАЄ КВАЛІФІКОВАНОГО ПЕРСОНАЛУ! Це правда. Тому і добре роблять, шо відправляють куда подалі. Це ліпше, ніж би самі починали шось партачити.
oleg_an пише:
Наприклад моїй дружині у Золочівському роддомі сказали - " у Вас все ок! можете приходити через місяць та спокійно народжувати", а коли ми поїхали у Львів- через 1!!! день після консультації у Золочеві то її навіть додому не відпустили, а залишили відразу. Народжувала через кесерів розтин, бо передлежання було неправильне

Зі свого досвіду знаю, що дитина в животі може обернутися за день декілька разів. Просто ви невчасно приїхали до Львова. В мене була така сама ситуація за місяць до родів, я день перечекалала і моя дитина обернулася в правильне положення, родила через місяць в термін.