Золочів Плюс
Форум міста Золочів

ОГО Старт

Автор Повідомлення
ОГО Старт
ОГО!START

ОГО!START – стартовий пакет послуги «ОГО!» призначений для легкого та зручного підключення споживачів до швидкісного Інтернету.

До стартового пакету входять: інсталяційний диск, скретч-картка із логіном та паролем, які необхідні для активації послуги та інструкція з підключення.

З «ОГО!START» Ви підключитесь до послуги «ОГО!» без жодних документів та укладання письмової угоди. Все, що Ви маєте зробити, це:

1. Відвідати відділення Укртелеком або магазини наших партнерів.
2. Назвати продавцю-консультанту номер телефону, за яким ви хочете отримати послугу «ОГО!» (для миттєвої перевірки технічної можливості надання послуг). Ви також можете прямо зараз перевірити технічну можливість надання послуги «ОГО!» на сторінці «Замовлення послуги».
3. Придбати стартовий пакет «ОГО!START» (одночасно можна придбати і модем).
Стартовий пакет містить все необхідне для самостійного підключення до послуги ОГО!, але в разі потреби Ви можете замовити виїзд спеціаліста Укртелекому для здійснення підключення.

Переваги користування стартовим пакетом «ОГО!START»

Зручно купувати

Стартовий пакет «ОГО!START» можна придбати у відділеннях Укртелеком, магазинах електронної техніки та салонах зв'язку.

Продавець-консультант:

* миттєво перевірить технічну можливість надання послуги «ОГО!» за номером Вашого телефону;
* ознайомить із перевагами послуги «ОГО!» та умовами надання послуги;
* допоможе вибрати модем (у випадку, якщо Ви бажаєте придбати модем).

Просто підключитись

* Вам не потрібно надавати жодних документів та укладати письмову угоду.
* Стартовий пакет «ОГО!START» містить інструкцію з підключення та інсталяційний диск, за допомогою яких Ви можете самостійно підключитися до послуги ОГО!. Необхідні для підключення логін та пароль вказані на скретч-картці, яка також входить до стартового пакету.
* Ви можете підключити та налаштувати модем відразу після придбання стартового пакету. Користуватися швидкісним доступом до мережі Інтернет ви зможете після того, як фахівці Укртелекому повідомлять Вас за телефоном про завершення підключення вашої телефонної лінії до послуги ОГО!
* Якщо Ви не бажаєте самостійно підключати та налаштовувати модем або у Вас виникли будь-які труднощі, Ви можете за додаткову плату замовити виїзд спеціаліста ВАТ «Укртелеком» за телефоном 8-800-506-8-800 (дзвінки з мережі ВАТ «Укртелеком» безкоштовні).

Приємно користуватись

* Підключившись до послуги «ОГО!» Ви можете замовити тарифні пакети із швидкістю доступу від 512 кбіт/с до 24 Мбіт/c
* Послуга «ОГО!» дозволяє Вам працювати в Інтернет та максимально використовувати його ресурси і можливості (працювати з веб-сайтами, швидко завантажувати великі за об’ємом файли, завантажувати та обмінюватись аудіо та відео файлами, спілкуватись та обмінюватись даними в реальному режимі часу).
* Абонентам «ОГО!» доступні додаткові послуги:
– поштовий сервіс Укрпост,
– ОГО! ПОРТАЛ – дозволяє легко та швидко створити власний портал на спеціальній платформі ВАТ «Укртелеком», вести фотоальбом, щоденник, сторінку новин
– ОГО! АГЕНТ — обмін голосовими та миттєвими повідомленнями

Цілодобова сервісна підтримка

До Ваших послуг цілодобово працює телефон сервісної підтримки 8-800-506-8-800 (дзвінки з мережі ВАТ «Укртелеком» безкоштовні).

P.S. Вартість стартового пакету 30 грн.