Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Яким ми хотіли бачити наше місто?

Автор Повідомлення
Яким ми хотіли бачити наше місто?
Яким ми хотіли бачити наше місто? І що ми можемо для цього зробити?
Зробити ми напевно нічого не можемо, тільки покритикувати. Були би серйозні кошти, тоді зовсім інша справа.

-Яким би я хотів бачити наше місто? По менше кабаків таких як Цезар. Який толк с такої кількості барів якщо в кожному з них одні і ті самі напої, закусити і тп. тільки ціни трошки інші?
-Хотів би бачити якийсь хороший нічний клуб в який би пускали осіб не молодших за 20 років.
-Хотів би бачити дискотеку на Мікроні в яку би не пускали дітей в яких ще молоко на губах добре не висохло.
-Хотів би більше світла в центрі і на інших вулицях міста.
-Хотів би щоб знову запрацював радіо завод і люди яким вже Італія чи Португалія сидить в кісткою в горлі могли би вернутись і заробляти нормальні гроші в своєму місті.
-Хотів би бачити нормальний спортзал с басейном і справжній супермаркет(Рукавичка ще до цього не дотягує).
-Хотів щоб зробили щось с парком Гуси-Лебеді. Лавочок більше поставили, фонтан зробили, може якийсь невеликий ігровий майданчик для дітей.

Я багато що хочу, але реального с того може вийти тільки Спортзал, супермаркет і можливо парк.
Яким буде місто, залежить від того які в ньому живуть люди. Про що можна говорити, якщо навіть обгортку від вафлів не можуть донести до смітника (наприклад). Тому зробити можна багато, але треба бажання, а не говорити "мені того требе"
Покрайній мірі треба нелінитися і донести сміття до смітника або винести до машини яка забирає сміття і ти вже щось зробиш для свого міста.
Кількість барів може бути та ж сама, а от їхня орієнтованість на клієнта потребує суттєвої зміни. Окрім тої нещасної 'Настуні' нема куди піти у неділю усією сім'єю, з дітьми...
А ше було б дійсно прикольно побачити на Воронєцькому гребені багатокілометрову смужку вітрових електрогенераторів. Виглядяло б грандіозно і місту користь в енергозабезпеченні.
AVB пише:
А ше було б дійсно прикольно побачити на Воронєцькому гребені багатокілометрову смужку вітрових електрогенераторів. Виглядяло б грандіозно і місту користь в енергозабезпеченні.

Кабміном звичайно затверджена програма енергозбереження, але, повір, шо там нічого не йдеться про вітряні електрогенератори, а тимбільше про Воронєцький гребінь.
Спонсора треба...
Я би хлті в щоб в нашому місті котельні були переобладнанні на фітнес - центри, в яких би були :лазні , спортивно - ігрові комплекси , пральні і т. д.
А "я би хлті в щоб в нашому місті" на коменах котелень бузьки жили - кажуть помогає народжуваності
Я б хотів, щоб в місті Золочів працювали заводи і фабрики, бо без них місто вмре так само, як вмерли десятки міст Донеччини, де закрили шахти. Ну і поменше кабаків і торгових точок і нормальний нічний клуб, щоб молодь старше 20-ти мала де подітись на вихідні.
Наш Золочів таке гарне місто, тут так багато культурних памяток,
тільки ми молодь можемо зробити його ще гарнішим. Ми повинні знати Українці є нічим не гірші від других народів
і тільки наше керівництво заставляє бачити це під другим кутом.
Я знаю одне що ті люди які будуть відвідувати цей форум не хочуть бачити своїх дітей які дудуть працювати за кордоном.
Але внас є один недолік це заздрість яку ми повинні перемогти,
і тоді ми побудуємо Україну таку яку ми хочемо її бачит.
Та нам замість керівництва потрібен німець з автоматом, ПУЦЕР!
Для початку пропоную почати з смітників, яких в місті явно недостає і своєчасного вивозу стміття.
Хай з десяти людей для початку три-чотири будуть викидати недопалки та обгортки від морозива і чіпсів в смітник це буде прогрес.

Здвалось би проста річ урна для сміття а користі від неї для чистоти міста та виховання культури в його мешканців дуже багато.
Цілком підтримую! Культура поведінки повинна виходити від кожного персонально. Знаєтє, по чому прості люди, потрапивши за кордон, помічають усі достоїнства тамтешнього життя? Та по самих простих і елементарних дрібницях, які всюдибіч оточують і сприяють цивілізованим умовам проживання. І це йде від ментальності, а не від дій високопосадових хапуг, яких і там вистачає, чи від досконалості законодавства.
Я дуже тішуся, шо вже багато наших побачило користь від тамтешніх оточуючих дрібниць, і, гадаю, шо більшість почерпнуло добрі приклади для впровадження довкола себе в першу чергу.
Ну а по тому нехай вже буде аеропорт!
AVB пише:
Цілком підтримую! Культура поведінки повинна виходити від кожного персонально. Знаєтє, по чому прості люди, потрапивши за кордон, помічають усі достоїнства тамтешнього життя? Та по самих простих і елементарних дрібницях, які всюдибіч оточують і сприяють цивілізованим умовам проживання. І це йде від ментальності, а не від дій високопосадових хапуг, яких і там вистачає, чи від досконалості законодавства.
Я дуже тішуся, шо вже багато наших побачило користь від тамтешніх оточуючих дрібниць, і, гадаю, шо більшість почерпнуло добрі приклади для впровадження довкола себе в першу чергу.
Ну а по тому нехай вже буде аеропорт!

Цілком вірно. Ми наразі не можемо побудувати аеропорт чи навіть провести трамвайні лінії по місті але дотримуватись хоча б елементарної чистоти ми повинні. А влада повинна слідкувати за тим є біля магазина смітник чи ні, прибирає після закінчення робочого дня власник бару територію, яка прилягає до приміщення чи ні, працює в пивнушці туалет чи ні - і суворо за це карати. І гроші , виручені від штрафів, класти не собі в кишеню а використовувати на придбання додаткових урн для сміття , для організації вивозу сміття. І все - не потрібно великих капіталовкладень .
І звичайно ж потрібно виховувати культуру поведінки в школах, ПТУ в сім'ях, звертати увагу "безкультурним" на вулиці і т. д.
А можна ж почати містовлаштування з простого. Наприклад, для чого кришка люку просто навпроти входу в міську раду має пролам ледь не на третину? Для того, шоб маленька дитина, прогулюючись у неділю з батьками по центрі, зламала ніжку? Чи так зручно депутатам, йдучи в середину, кидати туди бички? Та ж картина з проламаними бетонними кришками по тій же центральній вулиці. Та невже в бюджеті міста немає коштів на два мішки цементу, кусок арматури і два хлопи з тачками, шоб поробили нові кришки?
Хотів би відреставрувати хоча б центр міста, старі будинки, вулиці...
А я би хтів, а я би дуже хтів...
А я би хтів бачити...
1. Місто з відновленими садками, школами та бібліотеками.
2. Місто з відремонтованими дорогами.
3. Місто з клубами для зібрання людей об'єднаних спільними інтересами.
менше щоб гральних автоматі було, навпроти шкіл.
Na sam pered Treba Vidremontyvatu dorogu, taki jak napruklad Brodivska,Benivska, Zarichcha. Zrobutu osvitlennia Na vyleciah shchob lydu ne bojalus hodutu vechoranu. Potribno shchob nasha Doroga MilicijaPochala shchos Robutu, dobru bu bylo jak bu pochalu Patrylyvatu mistom i zatrumyvatu poryshnukiv a ne gylatu razom z numu.Na mojy dymky treba pochunatu robutu poriadok v derzavi a potim v mistah

додано через 15 хвилин 25 секунд:

Pochutavshu vse chogo vu hochete dlia nashogo mista, i perevazno bachy shcho kozen zvas ne virut sho pushe. Davajte ti vsi propozucii bydem vtilyvatu v realnist. Zbluzajetsia Evro 2012 Evropa vudiliaje koshtu na Remontu dorig, osvitlennia vyluc,parkiv,stadioniv itp...
V nas je prekrasnuj zamok chomy mu ne mozem zrobutu malenke tyrustuchne misto i rozkazyvatu svojy istorijy. Podymajte
По-перше, спочатку треба відремонтувати систему водопостачання і каналізації, а вже потім дороги.
По-друге, вечорами не так страшно ходити, просто дуже темно.
А у міліції і так купа справ є, технічне забезпечення ніяке і зарплата теж. Ви би особисто дуже рвались до патрулювання та спілкування з антисоціальними елементами за ніяку зарплату та ше й пішки ходити з Підгороднього на Посьолок?

Наші люди в переважній більшості далекі від так високих закликів. Голова забита іншим - як заробити гроші щоб заплатити комуналку, купити поїсти і т. д.

А замок працює і приймає туристів. І величезна заслуга в цьому одного старого дядька який поклав туди дуже багато своєї праці і часу. Сам брав шуфлю і гарував там з ранку до вечора.
Я вважаю, що наше місто дуже гарне і чарівне. Проте, є надто багато речей, які псують цю карсу. Цілком згідна з написаними вище пропозиціями! Хочу також додати таке:
1. Рівні дороги з розміткою та тротуари без викришеної плитки і виритих (і як небудь засипаних) траншей, каміння, болота, калюж... (найкращий приклад тротуару для покращення - по дорозі з вокзалу біля військової частини)
2. Відреставровані старі будинки - не просто заштукатурені і пофарбувані, а справді відновлені.
3. Чисті стіни, не пообписувані якимись придурками.
4. Звісно ж чистота на вулицях, в парках, в під'їздах, заохочення до якої можна було б підкріпити якимись плакатами-нагадуваннями типу: Бережи природу чи Пластик в природі не розкладається чи Дбай про чистоту свого міста чи Не вбивай природу і т. п.
5. Справді нормальне освітлення вулиць, а не те, яке є лише за рахунок вітрин магазинів і вікон громадян. Якусь придумати цікаву іллюмінацію...
6. Якісь клумби з ківтами, щоб милували очі.
7. Красиві вивіски на магазинах, а не вигорівші плакати або аркуші А4 з облізлою фарбою.
8. Справні дитячі майданьчики і необмальовані пам'ятники і скульптури.
9. Декілька громадських туалетів, щоб жителям і гостям міста не доводилося справляти нужду у під'їздах.

Цей список сожна продовжувати і продовжувати. Проте, щоб місто змінилося бодай трохи на краще варто почати з себе, з своєї свідомості, а також, справді полюбити це місто.
Ramzes Гаразд. Давай так і зробимо!

Можна маленьке уточнення? Европа виділяє кошти на ремонт... саме Регіональному проекту "Золочів плюс"?
AVB пише:
Можна маленьке уточнення? Европа виділяє кошти на ремонт... саме Регіональному проекту "Золочів плюс"?

Evropa vidilaje koshtu Ykraini na rozbydovy mist i ekonomiku.

додано через 11 хвилин 44 секунди:

mops пише:
А у міліції і так купа справ є, технічне забезпечення ніяке і зарплата теж. Ви би особисто дуже рвались до патрулювання та спілкування з антисоціальними елементами за ніяку зарплату та ше й пішки ходити з Підгороднього на Посьолок

Ale ja jim ne kazy hodutu z pidgorodniogo do posiolka. Na pruklad odni mozyt potrylyvatu ozero, drygi park a treti center. Na pochatok i togo vustarchut
Ramzes, ти приколюєшся???
Почитай сам, вдумайся : "... виділяє кошти Україні на розбудову міст і економіки..."

Я не сумніваюсь, шо за ті кошти хтось добряче розбудується і підніме свою економіку.
А конкретно Золочеву (як і решті держави) потрібні реальні місцеві гроші і реальний апарат їх контролювання реальними мешканцями нашого міста.
AVB Tak shcho tu proponyjesh?
Я пропоную, шоб гроші виділялися на розпорядження громадським організаціям, а не Україні.
Передвиборча програма
Зубара Володимира Володимировича

? Створення нових робочих місць;
? cтворення сприятливих умов для розвитку підприємництва, мало¬го і середнього бізнесу;
? ремонт доріг;
? реформування комунальної сфери;
? наведення порядку і чистоти на вулицях, у парках та скверах;
? реставрувати Будинок убогих;
? залучення інвестицій для жит¬лового будівництва;
? завершення будівництва ново¬го пологового будинку;
? проведення всесвітнього з'їзду золочів'ян;

Може після тих виконаних обіцянок щось би і змінилось в місті!!!
Олег пише:
Передвиборча програма
Зубара Володимира Володимировича

Ольку, ти ж казав жи з політикою завязав Ну то нашо тобі то? Причому боян
Васілій пише:
Ольку, ти ж казав жи з політикою завязав Ну то нашо тобі то? Причому боян

Тут не політика тут передвиборчі обіцянки нашого Мера, які би мали зробити наше місто більш гарнішим. А де ти тут бачих політику, то я не знаю???
Олег пише:
А де ти тут бачих політику, то я не знаю???
_________________

Політика, Олезю тут те, шо ти тєгниш ті обіцянки де тре і де не тре. Причому не перший раз. Причому чомусь завжди перед виборами Нє?
Як би я хотів, щоб у нас було так як у статті що я розміщую нижче!

В ШВЕЦИИ ВСЕ ЛЮДИ РАВНЫ
Крымские известия 2008.11.25 12:49
http://www-ki.rada.crimea.ua/nomera/2008/220/sveden.html
А как у них?
У кого учиться защите социально-экономических прав рабочего человека
как не у шведов? Тем более что они всегда готовы поделиться опытом. И
в то же время сами совсем не прочь чему-то поучиться у других. Две
полезные встречи представителей профсоюзов государственных учреждений
крымских и шведских (иначе их еще называют "белыми воротничками")
состоялись в этом году сначала в Стокгольме, потом в Симферополе. Что
увидели зарубежные гости в столице солнечного полуострова, какие
впечатления увезли с собой, мы примерно можем представить. А вот с
какими знаниями вернулись крымчане из страны с одним из самых высоких
уровней жизни, объемов социальных услуг (и это, заметьте, в условиях
конституционной монархии), наверное, интересно узнать. Об этом беседа
с председателем Крымской республиканской организации профсоюза
работников государственных учреждений Виктором Сазоновым.
- Что говорить, - рассказывает Виктор Викторович, - поездка в Швецию
просто ошеломила. Первое, что бросилось в глаза в столице
"социалистического королевства", как часто и вполне справедливо
называют это государство, - дороги. Они идеальные, как и чистота,
ухоженность столичных улиц, с уютными кварталами из 3-х, 4-этажных
коттеджей, просто "космических" по своей комфортности, бесшумность
передвижения и дизайн трамваев. В офисах буквально сразили
"электронные курилки". Такой чистой питьевой воды из-под крана мы не
пили больше нигде, только в Стокгольме. Непривычной для нас оказалась
в Швеции сама атмосфера общественного спокойствия и порядка, и в то же
время естественной раскованности, которая царила и в общественном
транспорте, и на улицах, в магазинах и кафе. Шведы проявляют
трогательное и бережное отношение к детям, вообще друг к другу... Все
здесь изначально сориентировано на благо граждан, вплоть до бытовых
мелочей. Даже столы (во всяком случае в учреждениях, где нам довелось
побывать) регулируются под человеческий рост. В кафе проголодавшиеся
горожане, не успевшие сделать заказ, могут легко перекусить, причем
бесплатно, угощением "шведских" столов, выпить чашечку кофе. Кстати,
"кофеманы" шведы невероятные, но зато не страдают националистическими
комплексами: вся страна говорит на английском и немецком языках, это
при том, что государственный-то - шведский. Нашему вопросу о причинах
такого предпочтения шведские коллеги даже удивились. Для них так
естественно желание слышать и понимать весь мир...
- Вот такой, оказывается, шведы мудрый народ...
- И это действительно так, если под мудростью понимать нравственность,
рационализм, самодисциплину, способность гасить конфликты. С детства
шведам внушается понятие об ответственности перед обществом - на это
направлена вся система начального и среднего образования страны. По их
понятиям, каждый обязан сделать что-то для общего блага. Жить за чужой
счет не принято. Кстати, образование в Швеции, в том числе высшее,
бесплатное. Почти все расходы, связанные с ним, берет на себя
государство. Такая же картина и в здравоохранении, и в социальном
страховании, цель которого - максимально защитить человека в случае
болезни, при оказании медицинской помощи, рождении ребенка и по
старости, а также в связи с несчастными случаями и болезнями,
полученными на производстве, безработицей. Шведы предусмотрительно "не
впустили" рыночные отношения в социальную сферу. Хотя экономика Швеции
полностью рыночная. Предприятий с государственной формой собственности
там меньше, чем во многих других странах Европейского Союза.
- Известно, что в Швеции самый высокий уровень зарплат и пенсий,
низкие кредитные ставки, в частности, на жилье - под 3-5% годовых...
- В этом, заметьте, в немалой степени заслуга профсоюзов. На
протяжении послевоенного периода здесь успешно велись переговоры между
профсоюзами и работодателями о заключении коллективных договоров по
заработной плате, социальному страхованию, улучшению условий труда.
При этом политика профсоюзов основывалась на принципах солидарности
между различными группами трудящихся...
- И никаких тебе акций протеста, противоречий между трудом и
капиталом?
- Ну как же без этого... Но такое случается редко и только в период
перезаключения коллективных договоров, массовых увольнений. А, в общем-
то, правительству Швеции удается удовлетворять социальные требования
трудящихся и при этом не допускать в производстве сбоев, неизбежно
возникающих при стихийном массовом протесте. Швеция отличается высоким
чувством ответственности правительства, политиков перед обществом.
Социальный диалог здесь применяют очень давно и весьма эффективно.
- А, правда ли, что основы шведской модели экономики, главный принцип
которой - "всеобщее благосостояние превыше всего", были сформулированы
шведским профсоюзным движением?
- Да, идея равенства, господствующая в стране, родилась именно в
профсоюзной среде, как и правящая в стране социал-демократическая
партия, которая находится у власти практически с 1932 года (кроме двух
периодов, в совокупности составивших 9 лет).
- Надо полагать, эта партия и лоббирует интересы профсоюзов или
трудящихся в парламенте страны, благодаря чему там происходит "мягкая"
трансформация капиталистического строя в демократический социализм...
- Там действительно сильные профсоюзы и, что еще раз хотелось бы
подчеркнуть, ответственность правящих кругов за положение дел в
стране, национальной экономике, соблюдение принципа социальной
справедливости, контроль государства за частным капиталом и
прогрессивное налогообложение.
- Функции шведских и наших профсоюзов одинаковы?
- Не совсем. Их профсоюзное движение имеет свои особенности. При
населении в 9 миллионов человек в самый большой профсоюз работников
входят 2 миллиона членов. Еще один профсоюз - служащих - включает 1,24
миллиона членов. Это два самых влиятельных в стране профсоюза. Кроме
того, у работодателей тоже есть свой союз, в который входят 45 тысяч
компаний. Отношения профсоюзов и работодателей имеют глубокие
традиции. Правительство не особо в них вмешивается. Оно только
разрабатывает общее законодательство об условиях труда, праве на
отпуск и т. д. Но если переговоры заходят в тупик, правительство может
назначить посредника, который несет ответственность лишь перед
сторонами.
Профсоюзы Швеции не занимаются, например, культурно-массовыми и
спортивными вопросами, распределением путевок, оказанием материальной
помощи (как до определенного времени делали мы). Все это прерогатива
органов власти. Главную цель шведские профсоюзы видят в отстаивании
экономических интересов работников. И, наверное, в этом есть смысл.
Несколько отлична от нашей и сама система организации профкомов.
Профсоюзные лидеры, как и у нас, избираются на определенный срок на
конференции трудового коллектива. Будучи избранными, они освобождаются
от основного места работы, но заработную плату - кем бы человек не
работал до избрания - получают ту же, что и до избрания, и за счет
работодателя. Все это закреплено федеральным законом о профсоюзных
активистах. Еще меня поразили в работе зарубежных коллег взаимная
поддержка профсоюзов в сложных ситуациях, централизованная система
распределения средств, уровень охраны труда. У них отсутствует такое
понятие, как "вредные условия труда", и потому нет необходимости в
компенсациях за вредный труд. Там уже давно не с производственными
травмами борются, а со стрессами. Профсоюзное движение исповедует
идеологию всеобщего благосостояния. Потому шведская модель отличается
высокой по сравнению с другими странами степенью выравнивания
заработной платы между квалифицированными и неквалифицированными
работниками.
Но у нас есть и много общего. Они так же, как мы, заключают со своими
социальными партнерами, работодателями и государством трехсторонний
договор, в котором регламентируются размеры заработной платы,
налогообложения, аспекты инвестиционной и экономической политики, но,
правда, с привязкой не к прожиточному минимуму, как у нас, - у них
такого понятия просто не существует, - а к показателям экономического
роста и уровню конкурентоспособности предприятий. При этом ухитряются,
благодаря открытости, прозрачности и уважительному отношению друг к
другу, соблюдать интересы всех участников соглашения. Именно на
отраслевом уровне решаются все вопросы о зарплате и трудоустройстве.
На региональном - пенсионного обеспечения и социального страхования.
Работодатели в Швеции давно признали право рабочих на участие в
коллективных переговорах и профсоюзной деятельности, а работники -
право работодателей на управление компаниями. Потому в этой стране за
последние двадцать лет не возникло ни одного серьезного трудового
конфликта.
- А такое понятие, как национальная идея, в Швеции существует?
- Идея там одна: все люди равны перед Богом и государством, а значит,
достойны уважения, хороших условий жизни. Кстати, немалое влияние на
формирование такого мировоззрения оказывает евангельско-лютеранская
церковь, которая вплоть до середины 90-х годов была в Швеции
государственной и играла важную роль в обеспечении социальной
стабильности. Впоследствии она, правда, отделилась от государства, но
значение ее в этом смысле не уменьшилось. Она продолжает заниматься
воспитанием подрастающего поколения, руководит молодежными
организациями, поддерживает учебные заведения, реставрирует памятники
культуры и вообще является важной духовной опорой в жизни страны.
Символично, что самое высокое здание в Стокгольме - именно храм Божий.
Наверное, во многом поэтому шведы так терпимы и доброжелательны друг к
другу...
Их парламент и ратуша, не охраняются, как у нас, - вход везде
свободный... И "слуг народа" они не возводят в ранг господ, не
трепещут и не заискивают перед ними. Депутаты ездят в Швеции не на
"мерседесах" и "вольво", как у нас, а на велосипедах. И зарплаты у них
не намного отличаются от среднестатистических в стране. Еще приятно
удивило, что каждый второй швед поет и играет на музыкальном
инструменте...
Беседовала Лариса ПАШКОВСКАЯ
bam пише:
Як би я хотів, щоб у нас було так як у статті що я розміщую нижче!

Бам, а сам ти на зупинці транспорту куди кидаєш бичка, як підЇїздит трамвай? А якщо не куриш сам то хоць раз зробивісь комусь зауваження?
втретє кажу: ЛОПАТИ В РУКИ І ДО РОБОТИ!!!
Мамука Злой пише:
ЛОПАТИ В РУКИ І ДО РОБОТИ!!!
А сам певно працьовитиий?? Хіба на свому городі..
Так, я працюю для себе. Для людей шо не зробиш все скапарають. Перевірено багаторічним досвідом.
В нашому місті зараз появляються туристи. і я нігде небачив де в місті чи на обїзжні дорозі є дорожні знаки, які вказують на розміщення в місті лікані!!!
Олег,
Олег пише:
дорожні знаки, які вказують на розміщення в місті лікані
не вмістять усіх необхідних приміток, а зокрема, що прямуючи до лікарні з собою треба мати вату, спирт, шприци, леза, та повний комплект ліків на усі випадки життя. Без цієї примітки знак втрачає свою інформаційну цінність...