Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Суспільство та інформація

Автор Повідомлення
Суспільство та інформація
Коли схематично уявити собі модель нашого суспільства по відношенню до інформації можна намалювати собі таку схему

круто!
І що далі, в чому суть теми ?
Мдя.
такого від Олега не чекав

О то загнув!! Досі второпати неможу, шо ж то всьо мало означати.

Може те, що світом кИрують "діти Давида", яких лише 5 %, але які тримають в руках левову долю інформації? Га?

Та нє. То напевне значно простіше. Влада, гроші, зубар, берези на дахах...
Ті що мають найбільше інформації володіють світом, візьміть один долар і все вам буде ясно, просто деколи голову включіть. Суть теми в тому що нами керують люди, яким непотрібно щоб Україна була сильною державою, а щоб тут люди спивалися і лікувалися від різних хворіб, нікому в світовій системі непотрібно конкурентів, а потрібні раби які недумають, подивіться довкола як п"ють молоді люди!!! Які покоління в них буде!!! Суть теми що люди зрозуміли одну істину, якою зараз користуються наші керівники "Розділяй і володарюй", а потрібно "Об"єднуй і володарюй".

http://i.i.ua/prikol/pic/1/6/243961.jpg
Підтримую.
Прочитайте Олег Платонов "Почему погибнет Америка" - і все зрозумієте.
Ухти! Америка загине???

А в чому прікол картинки з доляром?
Масонське Око на однодоларовій куп"юрі, яке розміщене на піраміді.
Не "Масонське Око", а "Всевидяче око", і це в першу чергу не масонський знак, в іконописі це символ Всевидючого Бога, а те що око вписане в трикутник символізує трійцю.
І там ще є напис "Новий світовий порядок" який перекладається з латині, тобто створення нового світового порядку, такзваної "Глобалізації", тобто концнентрації енергетичних та людьких ресурсів в в одних руках, україна, як держава нікого не інтересує, а більше інтересує, як придаток де є сировина і люди раби, які вигідні Євросоюзу.
Україна є транзитною територією між Росією та Європою, і саме цим вона вигідна Євросоюзу, який і не збирається приймати Україну до себе, бо зявиться кордон між двома світовими силами. І саме головне, в нас є дуже важлива стратегічна точка - Крим.
Шановні панове! Вона може бути хоч "людька", хоч "тарнзитна", хоч яка завгодно Але нехай всеж таки з великої букви

Раби не ми!
"Не "Масонське Око", а "Всевидяче око", і це в першу чергу не масонський знак, в іконописі це символ Всевидючого Бога, а те що око вписане в трикутник символізує трійцю."
Цей трикутник з оком це масонський знак, що символізує "Великого Архітектора Всесвіту" а по нашому сатану (наші це християни).
Новий світовий порядок у нас вже давно розгулює, ще з часів перебудови горбачовської, коли заокеанські дяді зробили так, щоб щоб знищити економіку і сільське господарство держави... до 1990 року один процент людей володіли 20 процентами всіх матеріальних благ, після розпаду Радянського Союзу цифра подвоїлась, інформація практично вся в їхніх руках, вони декларують свободу, розкутість, вседозволеність, бездумство сірої маси зростає, Європа деградує, асиміляція проходить швидко, смертність зростає, народжуваність падає, наркоманія процвітає, але є головне - свобода, цікаво правда? це і без фільму zeitgeist було видно тим, хто думати вміє, але зроблено так, що основна маса зараз не думає, бідні мають право вибору, але завжди голосують за багатих, отакий то новий світовий порядок... суспільство себе загнало і заганятиме далі, поки не стануть рабами.... судіть самі і робіть висновки...
Ernesto. цілком згоден, але хотів би уточнити таку річ, як глобальна економіка, е так звані "глобальні ціни на продукцію", що означає по тереторії Евросоюзу наприклад ціна на виготовлення певної продукції становить 100 доларів, коли намальвати так звану "інвестеційну шкалу" то в Франції собівартість продукції дуде 110 доларів, а в південному китаї чи в кореї 60 доларів, на вашу думку куда інвестор потратить свої гроші, коли гроші в приватних руках, коли держава немає своєї ідеології вона фактично не існукє.
Ідеологія погинна існукати, тоді в дежраві дуде порябок!
AVB пише:
тоді в дежраві дуде порябок!

на тягнивбока натякаєш?
Нє, Вася. На Орега Бобу!
Олег пише:
що означає по тереторії Евросоюзу наприклад ціна на виготовлення певної продукції становить 100 доларів, коли намальвати так звану "інвестеційну шкалу" то в Франції собівартість продукції дуде 110 доларів, а в південному китаї чи в кореї 60 доларів

па рєкє пливьот кірпіч
дірівяній як стікло............
Наше суспільство зараз перебуває в зовсім інакшому інформаційному стані в порівнянні з тим в якому жили наші діди та батьки. Якщо розглядати піраміду влади на самому верху цієї піраміди сидять "рабовласники", посередині "наглядачі", а всі решта є "рабами". В звязку з збільшенням населення на землі, науково технічним прогресом розвитком нових галузей виробництва та продажі товарів, щоб жити краще "рабовласникам" треба було давати своїм "рабам" все більше і більше інформації. В той час коли жили наші діди, справа виглядала так, в селі жив собі Іван Іванович Іванов і все життя він працював на полі, і практично за його життя нічого не мінялося, хіба там деколи переїхалася машина і так він все життя прожив, а за його життя змінилося дуже мало чого. причина в тому що науково технічний прогрес та розвиток промисловості вимагає все більших знань для того щоб продукція на ринку була конкурентноздатною і "рабові" постійно потрібно надавати все нову інформацію щоб "рабовласнику" жити було краще і мати більше вигоди. Наприклад коли токар працював на звичайному токарному станку, за деякий час щоб його робота була ефективнішою і він би міг наточити більше деталей, його треба було перевчати працювати на станку з компютерним програмним управлінням, потім на станку який має ще більші навороти, але давши інформацію "рабам", вони перестають бути "рабами", стають людьми Тобто та піраміда знань почала "танути", а "раби" переставали бути "рабами". Ці люди, які були внизу піраміди сказали собі "ми тепер щось знаємо чого ми не можемо жити краще" і вони як ті "черв"ячки" почали "лізти" до верхівки цієї піраміди влади . Але що сталося з їхніми дітьми? Коли вони опинилися на керівних посадах, їхні діти почали "падати" донизу, ставати наркоманами та алкоголіками, розпусниками, це було спричинено недостатньою увагою до них та браком часу зі сторони батьків, їх просто не виховали. Потрібно це розуміти так, коли за старих часів знання та стосунки в суспільстві передавалися в поколіннях, від батька до сина, оскільки батьки не виховували свої дітей, сталося те що та "золота молодь" опинилася "внизу". Чи хтось з тих хто сидить зараз "на верху" піраміди влади, спитав себе, чи навчив він свого дочку чи сина шанувати ті гроші, які він заробив?
Закони в нашій країні пишуть так що вони не допомагають людям вирішувати певні життеві труднощі, а наоборот ускладнюють життя людини в нашому суспільстві, тобто вони невспівають за інформацією та пишуться з запізненням, закони повинні бути такі які будуть допомагати людям вирішувати проблеми, і вчити людей не помилятися. А одинакову відповідальність несуть як ті люди які перейшли рамки закону та і ті що написали не повноцінні закони, але в тому випадку ті що писали закон, не можуть попасти під суд в зв"язку з приналежністю до еліти. Тобто зараз "вони" пишуть закони для себе.
Величезний пост, дякую Олег за інформативність. Вона дійсно є правдивою в цілому, я погоджуюсь з твоїми міркуваннями. Але знаєш що саме цікаве, розумних людей які чітко оцінюють всю ситуацію, і мають певні рамки свого перебування у тому чи іншому секторі суспільного процесу, керівники на місцях, у верхніх прошарках влади - НЕСЛУХАЮТЬ. Більше того, вони твої слова беруть у гасла перед виборами, весь електорат киває головою і каже : "Розумно каже, буде гарно керувати ...". А що ми маємо після того, як стають при владі, система які діє у верхніх слоях вимагає виконання тих законів, які там вже закріпились за роки правління тих чи інших політиків. Нема людини зверху яка б змогла перевернути все згори до низу і поставити чітку вертикаль розвитку суспільства вцілому.
Один правда вже в нашій історії спробував змішати низ з верхом, товариш Ленін, всі памятаємо що з цього вийшло

А стою на тому, що нам як державі, як народу, який може коли захоче згуртуватися навколо ідеї, яка б була благословенна Богом, проти всього чорного що є у нашому суспільстві. Але думаємо ми як завжди по принципу, "аби не гірше ...", та куди вже гірше ... Таке враження зі сторони, що ми як персональний компютер який в системі повністю закритий вірусами, і вони вже керують тим, що відбувається на ньому. Але ж є антивіруси, завжди є протидія всьому поганому, якби це банально не звучало.
kuderav пише:
Величезний пост, дякую Олег за інформативність

брат олега знайшовся? у вас однакова інформативність-нульова. чи то олег ше одного клона си заристрував жиби можна було повогорити з розумним чоловіком
Васілій пише:
брат олега знайшовся? у вас однакова інформативність-нульова. чи то олег ше одного клона си заристрував жиби можна було повогорити з розумним чоловіком

Та навіщо ти так, чоловік ось скільки тексту нагаратав, думаю з голови, плагіатом не займався.
А що по твоєму інформативність ? Як вона має виглядати ? В яких одиницях вимірювати ?
Я виміряв по кількості слів (капець)
А скільки речень
А ще і розумно складені, і несуть зміст.

Короче тема є, обговорювати можна я думаю ... хоча настільки широка, що можна говорити про одне одного не переставати,
ми ж всі суспільство
Для того щоб керувати суспільством треба впливати на нього задопомогою інформації, тобто створюючи стереотипи, на яких рівняється наш нарід, тобто керувати світоголядом людей задопомою ЗМІ телебачення нету та релігії. Для того щоб правильно керувати суспільство потрібно створити ПОВНУ ФУНКЦІЮ УПРАВЛІННЯ. ПФУ складається з таких чинників; Вектор цілі, Вектор (поточного) стану контрольних параметрів, Вектор помилки управління після цього і здійснюється цільова функція управління.
Олег пише:
Вектор

ольку. а зможеш пояснити шо таке вектор? чур гоголя не питати
Добре, що є люди, які не розівчились думати. Хоча є моменти з якими можна не погодитись.
Зрештою, це тільки розмови. До діла ще далеко. Інформації є валом. "Бери - нехочу" називається. Так і є. Хіба молодь зараз хоче вчитися? Хтось вже писав вище, що то брак виховання. Я з цим абсолютно погоджуюсь. Наша держава за останні роки зовсім втратила свою самобутність (читай "незалежнісь"). Згуртованості і сміливості в людей немає. Ми просто неорганізована, залякана сіра маса. Хто пробує виступати проти, того давлять, а інші не пхаються, мов навіщо мені ті проблеми. Про освідченість і казати немає чого. Стара приказка з цього приводу є: "чому дурний - бо бідний, чому бідний - бо дурний".
Якими б ми не були інформованими, а абсолютної незалежності все рівно не буде.
Васілій пише:
ольку. а зможеш пояснити шо таке вектор? чур гоголя не питати

В даному випадку під терміном вектор розуміється не відрізок з стрілочкою, який вказує певний напрямок, а впорядкований список різноякісної інформації. По відношенню до кожної інформації повинна бути визначена хоть яка небудь міра.
Мамука Злой суть інформації, яка зараз подається ЗМІ суспільству полягає в створенню відповідної "Матриці", яка вказує суспільству певні правила поведінки, встановлює для суспільства моральні та життеві цінності. Що називається БЕСТРУКТУРНИМ методом керування, тобто створюються відповідні інформаційні модулів за яких людина без наказів розуміє що потрібно її робити. Прикладом для цього може служити МОДА.
Олег пише:
не відрізок з стрілочкою,

ти знаєш я чомусь ні секунди не сумнівався шо про стрілочку згадаєш. чому б то? до речі коли ти говориш про
Олег пише:
відрізок з стрілочкою

ше є якийсь проблеск. все решта-безвіконбездверейповнажопаогірків
Олег
Змі від самого свого початку керували людьми. Людину не заставиш, наприклад, не дивитись телевізор або не вірити в те, що показують і кажуть. Я впевнений, що в будь-якій країні ЗМІ подають людям ту інформацію, яку влада вважає за потрібну. А на рахунок незалежних змі то взагалі пурга.
Мамука Злой, в попередньому пості йшлося про вплив інформації на людей і про те. як працює інформація на людей. Виглядає вона так МАТЕРІЯ + ІНФОРМАЦІЯ + МІРА.
Змінюючи інформацію про матерію можна змінювати міру, людського світосприйняття, а саме змінювати думку суспільства.
Ну хтось таки фільтрує нам ту інформацію, вказує яку, коли і в якій кількості подавати.
Кого таке не влаштовує, шукає інші джерела інформації, зпівставляє її, аналізує (або навпаки) і формує свою думку. Але тільки той, хто має бажання.
Я повторюся. В нас немає дефіциту інформації, в нас є небажання її взяти. Тому і формує думку суспільства десяток людей, а значить і керує ним.
Олег, як не крути, кінцевий результат один.
Мамука Злой, наскільки я знаю суспільством управляється за допомогою страху та грошей, якщо в суспільстві немає "ворога" то означає його потрібно створити. За Радянських часів було НАТО тепер тероризм та всесвітня криза, коли проблеми немає то її потрібно придумати.
Ну це елементарно і історія.
А як вам такий нюанс:
Кожна серйозна країна розвиває свою національну пошукову систему в інтернеті: Росія (яндекс), Китай (вони навіть гугл в себе банять), США (привіт гуглу).. Не приділяємо уваги захисту інфи і мейлів, і вони рівномірно розподіляються між тими ж яндексом. ру і гуглом. сша. А потім чомусь іменно між ними і "дружимо".
А в нас лише мета. юа, і та ледве дише.
Мамука Злой, от зараз як все зміниться коли розглядати ІНФОРМАЦІЮ, як одну з матерій всесвіту, от така гіпотеза: собі уявити матерію в вигляді енергії, в наслідок якої можна заробити гроші мати владу, КОЛИ РОЗГЛЯДАТИ В ТАКИЙ СПОСІБ МИ МОЖЕМО ЗРОЗУМІТИ ЧОМУ ДЕПУТАТИ В КИЄВІ ТАК СВАРЯТЬСЯ, тобто чим більше вони будуть сваритися тим більше інформаційної енергії генерується (виділяється), тим більше доходу вона приносить.Alexis, у всіх країнах світу є терористичні організації а в Україні немає? Дивно чому так, правда? Давай свій пошуковик створим www.znaidu.ua
Alexis пише:
Росія (яндекс), Китай (вони навіть гугл в себе банять), США (привіт гуглу)..

а ми вже сі рівняєм до зша китаю і росії? а не круто ти взяв? може спочатку хоть до венесуели дотянимось
Влада наділена пріорітетами управління державою є Концептуальною владою. Все це виглядає так
Той весь цирк, який ми бачимо, чуємо кожен день по ЗМІ є просто "лохотрон". Керують ті які мають доступ то інформації, грошей. А система партій та громадських, релігійних організацій, є свого роду , пастирями" в суспільстві, які нічого не вирішують. Просто створюють видимість управління. Діють вони по принципу "роз"єднуй і володярюй".
Кому то потрібно Олезю? Ти тут розпинаєшся щось там пишеш, а Вася йух забив, йому би покуріть да "м"яса" свіжого. Ти дол.. бу пояснює, івін з марса прилетів, яму сіє не понять. Або зі снович втік до партугалії. з болгаркою там бігіти, або цемен мішати.
афтар, як кажут пєши ісчо. залетів, просрався па вєткам-попустило?
Думка людини є матеріальною і своїми позитивними думками ми можемо змінити себе і змінити свій характер і тим самисм змінити ставлення до себе, коли ми зранку себе "зарядили" позитивною інформацією то все в нас буде добре. Попробуйте виписати всі хороші і добрі слова на листок та поставити самому собі оцінку і так кожен день чи як Вам вийде. Тобто заповнивши свій час приємними, добрими думками в вас небуде часу думати про погане.
Олег - класний пацан і дуже піклується про проблеми міста Золочева! У Львові тепер добре знають про проблеми Золочева в різних виданнях та інформагенствах! От Вам і суспільство (Львів+Золочів) та інформація (Олег). Це так трошки гумору у нашому сірому світі! Дякуємо, Тобі Олег за інфу!
Суть нашого суспільства в тому що воно без ніяких розумових зусиль "кидається" в те море інформації і немає ніякого бажання прислуховуватися до того що говорять і це є головною задачею маніпуляторів свідомістю і потрібно навчитися фільтрувати цю інформацію. Маніпулятори свідомості людей розраховують на те що люди не будуть перевіряти ді дані які їм надаються як правдоподібність. Тобто стійкість натовпно - елітарної піраміди залежить від дозованості поданих знань. Суть інформації в тому щоб маніпулювати свідомістю людей бідних, і перед тим як сприймати інформацію все потрібно ставити собі запитання, кому то вигідно?
Я скажу по простому проблема в тому що Україна це лакомий кусок землі для жидівсько-масонського ложе і їхнє завдання стратегія яка розрахована на дисятиліття знищити інтелегенцію тих хто ще може думати керувати натомість залишиться бидло яке буде обслуговуючим персоналом і рабом на своїй але вже проданій землі. Для того і дають нашим братам алкоголь наркотики ЇЖУ яку продають в наших магазинах (до речі якщо кожен день ваші діти будуть вживати шок. вироби нестле то їхні діти будуть безплідними це доведено). це все жидівський план знищення Української нації а ми замість того щоб з ними боротись звинувачуєм таких як Я і Олег кажем що ці ідіоти говорять вони хворі, люди добрі схаменіться це правда це все дуже дивно звучить але через років 20-30 якщо нешвидше ви це зрозумієте но буде пізно.
nacionalist пише:
як Я і Олег

буде дуже хуйово якщо ми, нормальні, розумні, виховані люди невикинемо тебе і таких як ти на свалку історії. ВИ(ти, олег і т. п. і т. д.) тупікова гілка розвитку чілавєчісва. мутанти, мля
В наших школах зараз не хватає підручників і діти змушені перепозичати один в одного, свідчить це про те що нікому непотрібні розумні люди, а подрібні люди які не можуть думати та аналізувати. Потрібна робоча сила.
Я небуду з тобою сперечатись твій діагноз це назва твого ніка.

додано через 1 хвилину 21 секунду:

Васілій
Я небуду з тобою сперечатись твій діагноз це назва твого ніка.
Олег пише:
В наших школах зараз не хватає підручників і діти змушені перепозичати один в одного

а купити релігія не дозволяє?
nacionalist пише:
Я небуду з тобою сперечатись твій діагноз це назва твого ніка.

ти не будеш сперечатись тому шо твій діагноз атсутствіє мозга фатить щоки надувати, йти працюй, патріот квасний
На вашу думку чому в Україні так стрімко розвивається індустрія розваг, різних шоу, сексу, а на проблеми медицини освіти та культури гроші які виділяються є символічними порівняно з грішми яки йдуть на розвиток вище згаданих галузей, туж саму проблему ми можемо спостерігати в США там зараз 60% дітей отримали справку про закінчення школи, тобто без диплому. Оже йде цілеспрямоване отупіння нації, отже не вигідно тим хто є на верхівці натовпно-елітарної піраміди щоб люди мали правдиві знання, плодяться такі васілії, які не можуть думати тому що вони одибіліли, такщо робимо висновки люди, щб знати свого ворога треба його вивчати. В Англії накладом 2 міліони вийшла "Нова Біблія" де Розп"яття Ісуса Христа замінено словами " прибивання до хреста" це дослівно. Отже коли ми передивимося історію всі великі вій розпочиналися з "їврейського питання". Тому що війна це завжди гроші і надприбутки таких сімей як Родшельди, Моргани та Форди, і наші псевдо демократи ведуться на такі ігри. Незнаючи глобальної політики ми неможемо робити політику зовнішню та внутрішню, зараз кожен закрився у вирішенні своїх проблем і інший світ нікого не інтересує, треба знати тільки одне разом ми сильні.
в нас завжди так чомусь виходить : у всіх бідах українців винуваті або жиди або москалі або ляхи... а чому б таки не признати нарешті - наші біди в нашій ментальності!
kvartyrant, точніше в нашій тупості, в тому що ми не хочемо знати нічого. Та не хочемо вчитися.
Ліна Костенко Записки українського самашедшого
заходим, читаєм... олег! тебе тожи сі касає


додано через 29 хвилин 47 секунд: