Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Чупакабра на Золочівщині. Пьє кров, як захистити себе?

Автор Повідомлення
Чупакабра на Золочівщині. Пьє кров, як захистити себе?
Факти шокуючі і страшні:Жителі села Підгайчики Золочівського району та кількох навколишніх у паніці – невідомий звір ночами нападає на свійських тварин, душить їх і п’є їхню кров. Найбільше хижаку смакують кролі, індики та гусенята. Люди подейкують, непроханий гість схожий на мавпу. Він – волохатий і з величезними лапами.

У редакцію «ВЗ» зателефонував стривожений чоловік і повідомив, що в селі Підгайчики на Золочівщині завелася «чупакабра», яка нападає на домашню живність і п’є їхню кров. Щоб перевірити цю інформацію, телефоную у місцеву сільраду.

Як розповіла кореспонденту «ВЗ» бухгалтер сільради пані Марія, невідомий хижак-кровопивця побував на її обійсті з четверга на п’ятницю. «Клітки, в яких жили кролі, були відчинені, - каже вона. – Десятеро тварин лежали мертвими, двоє зникло. За якийсь час чоловік знайшов їхні шкурки на подвір’ї. Мабуть, дорослі кролі боролися з нападником, бо були в болоті. Їх хтось покусав і випив їхню кров».

Господарі з сусіднього села також побачили на своєму подвір’ї жахливу картину – у кріликів були відірвані голови. Хижак пив кров і з індичок та гусенят. Люди кажуть, тварина залишила величезні сліди. Їх добре видно після дощу. Схоже, клітки вона відчиняла, як людина – мало що понищено. Обгризене лише дерево.

«Хижак побував і в селі Погорільцях, - веде далі пані Марія. – Мабуть, він злякався господарів і заховався на горищі в стайні. Жодної шкоди зробити не встиг. Чула також, що невідомого звіра бачили жінки із села Перегноїв, які поверталися з поля. Тварина мала десь метр двадцять. Казали, що дуже схожа на мавпу. Наскільки це правда, не знаю. Хтось нападає на кролів та птицю і в місті Глиняни, що недалеко від нас».

Жителі села Підгайчики та навколишніх кажуть, що раніше нічого подібного зі свійськими тваринами не траплялося. Когось могла потягнути сорока чи тхір. Але так жорстоко з живності ще не знущався ніхто... Минулого року приблизно у цей самий час хижак-кровопивця почав вчащати у підсобне господарство Львівського інтернату для перестарілих. Він нападав на телят та свиней і пив їхню кров. Коли ночами почали вмикати світло, він злякався і перестав ходити туди на полювання.

Коментарі

Ігор УГРИН, начальник ветеринарного відділу міської ради

Такими речами можуть займатися дикі собаки, оскільки знають поведінку людей і як непомітно проникати на їхні подвір’я. Можуть нападати на тварин і тхорі. З давніх-давен вони славляться тим, що роблять людям якусь шкоду. Найчастіше крадуть птицю. Пити кров з кролів та індиків можуть і кажани. Їх зараз досить багато. Був випадок, коли вони завелися на балконі багатоповерхового будинку.

Люди навезли в Україну багато екзотики з цілого світу. Цілком може бути, що на Золочівщину потрапили мавпи. Вони могли звідкись втекти. Селянам, які постраждали, варто звернутися в управління екології. Там займаються дикими тваринами.
Те саме чуємо і в Підгородньому, Сасові, Єлиховичах, Глинянах
Що робити ? Чи не нападатиме цей звір-вампір на людей, дітей ???
В кого яка інформація - подавайте на сайт !

додано через 8 хвилин 2 секунди:

І недавно в Зборівському районі... Міцні дерев’яні клітки не змогли захистити кролів жительки Микулинців Віри Лаврін від невідомої істоти, яка вночі похазяйнувала на обійсті жінки. Добираючись до кролів, звір погриз краї дощок, а потім здогадався зірвати дверцята кліток. Бідних тварин він повитягував надвір, трьох потяг із собою, а решту вбив. За одну ніч господиня втратила 15 кролів. Та вона не стільки шкодує за кролями, скільки дякує Богові за те, що нічний гість не зачепив і її.

-Це ж які треба мати кігті чи зуби, щоб так подряпати тверді дошки! Собака чи інша дрібна тварина на таке не здатна, – каже колишня медсестра, показуючи клітки, на яких нічний гість залишив сліди. Лише дуже великий звір міг зробити із дощок ледь не решето.

... Шалений гавкіт домашнього пса розбудив Віру Лаврін о третій ночі. А вранці жінка жахнулася від побаченого.

– Кролі були розкидані перед клітками, навколо – все у пір’ї, бо чудовисько розірвало й індичку, – розповіла пані Віра. – Звір, напевне, пробрався у двір через металеву сітку з боку поля, але дивно, як зміг пройти через міцно закручену дротом загорожу.

Віра Лаврін живе на околиці Микулинців. Жінка каже, що напади на кролів сталися і в сусідньому селі Конопківцях на подвір’ях Шевчуків, Оранчаків, жителя Микулинців Ігоря Леха. Чутки про схожого на собаку, але дуже волохатого звіра, котрого багато людей вважають продуктом наукових експериментів, що утік із секретної лабораторії, доходили і з близьких сіл Ладичина, Варваринців, Налужжя. Повертаючись увечері з дискотеки, дивну істоту бачила дівчина з Конопківки. Вона казала згодом, що у “собаки” були величезні ікла. Від цієї ж, очевидно, тварюки втікали якось і рибалки, побачивши, як вона... злазить із дерева. Кудлате непорозуміння бачили й на мурах Микулинецького замку... Оскільки ідентифікувати істоту ні з ким, їм відомим, місцеві жителі не можуть, то вигадують різні страхітливі версії її походження. Оптимісти ж кажуть, що у страху очі великі, і схиляються до думки, що ласує кролями лис або ласиця. Правда, й оптимістів збивають з пантелику сильно пошкоджені грубі дошки. Дуже дивувалися майстри, котрі робили для Віри Лаврін нові клітки. “Як “воно” могло так погризти дерево?” – казали.

– Не хочу грішити, але коли побачила той тлум, то перехрестилася і вирішила забути про кролів, бо вони – річ наживна, – каже пані Віра. – Лиш би Бог беріг від лихого людей.

Жінка зараз завела собі двох кролиць, а клітки накрила покривалом. Та навряд чи вони захистять домашніх тварин, якщо невідома істота захоче поласувати кролятиною знову. На щастя, вона як з’явилася несподівано, так раптово і щезла.

P.S. Про тварину, яку вчені назвали “чупакаброю” (той, що п’є кров кіз), час від часу надходять відомості з усього світу. Вперше про неї почули на початку 90-х років минулого століття у Пуерто-Рико. Тоді на трупах кіз пастухи знаходили дві дірочки, через які невідома тварюка випивала кров. Згодом чупакабра заявляла про себе в інших країнах Латинської Америки, у Росії. Версій про її походження кілька. Кажуть, що це результат роботи генетиків чи “привіт” від іноземних цивілізацій. Інша цікава гіпотеза – чупакабра, мовляв, представник паралельного світу, котрий потрапляє у наш вимір через простір, що час від часу викривлюється. Ймовірно, кажуть учені, несподівані і недовгі візити чудернацьких істот і є наслідком таких викривлень...

додано через 4 хвилини 16 секунд:

100 тварин загинули через містичне чудовисько, повідомляє газета «Сегодня».

У селі Підгірці на Львівщині — загадковий мор серед кроликів. За останній місяць загинуло близько сотні тварин у півтора десятка селян.

Частина мешканців вірить, що звірів вбиває містична істота. Інші впевнені, що пакостить хтось із земляків. Є й такі, що вважають, що в селі гуляє «кролячий грип».

Всі потерпілі зазвичай знаходили тіла кроликів у дворі зранку, клітки були розкриті. У Надії Бойко вмерли відразу 32 кролики: «Таке враження, що їх задушили». Її односелець Ганна Панас стверджує, що бачила у дворі руде чудовисько без шерсті і хвоста — чи то бульдога, чи то вовка. За описами очевидців потвора нагадує латиноамериканську міфічну істоту «чупакабра», що висмоктує кров у тварин.

додано через 2 хвилини 44 секунди:

думка аналітика"Такі то пироги. "чупакабра" взагаліто існує. Повірю що вона є в нас тільки тоді, коли побачу фотку з знайомих районів. Доводжу до вашого відома щоб мати силу випригнути на кришу, цитую попередню статтю, хтось бачив її на криші, неможливо. за приблизними підрахунками воно якби і навіть розвивало швидкість 80 км в год, навіть би на півтораметрову висоту не випригнуло, а шо говорити про дах будинку. За подобую досліду бралися будова задніх кінцівок кенгуру. Є одне но. Це можливо лище в тому випадку, коли площина тіла перевищує площу приблизно в 1.63 квадатних метра, і його швидкість сягає десь 60-70 кілометрів на годину. При цьому, яка б міцний дах не був, воно б зробило в ній величезну диру. При цьому вага не повинна перевищувати вагу дорослого кенгуру, що теоретично неможливо. Крила, як такі відкидаємо.

Якщо пішла розмова про колір, то воно може бути любого кольору, які притаманні шерсті собаки.

І ще один висновок. Істота, якшо то істота, з такою швидкістю пересуваючись по землі (а так як зара дощі), лишала б сліди глибиною приблизно в 10-20 сантиметрів. Що ще не були в львівській області знайдені.

Із спостереження людей. Собака на цю тварину не гавкає. Зранку і апродовж декількох днів міняється його поведінка. Стає тихим. Навіть перестає гавкати на людей. Елементарною защитою, яка помагає десь на 90 відстоків є світло. Залишайте свох двори освітленими.

На людей не нападає, лякається. Причини не відомі.

Вчені припускають, що "чупакаброю" може бути психічно-хвора людина, або секта, які використовують певне знаряддя праці і специфічну накидку. Тварина, мутанта чи гібрид не можуть вирвати цвяхи, чи ламати двері. Це практично не підсилу людському організму. Фактом доказуючим, що це людина є те, що людський організм має найсильнішу м'язову систему на сьогодні відому в світі. Ще одним доказом розладів психіки є те, що весною розлади психіки зростають приблизно в 2 рази.

додано через 1 хвилину 26 секунд:

Не байдужі наші люди..."Я З СЕЛА КОРОСНО, ПЕРЕМИШЛЯНСЬКОГО Р-НУ, ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛ!!!!! МЕНІ ДІЙСНО СТРАШНО, А ТЕ ЩО ПРІКАЛУЮТЬСЯ ДІТИ В КОМЕНТАРЯХ Я ВЗАГАЛІ НЕ СХВАЛЮЮ !!!!! ЦЕ БІДА, ПОДУМАЙТЕ ТІЛЬКИ ДО ЧОГО КОТИТЬСЯ СВІТ!!!!!!! Я ЦІЄЇ ІСТОТИ НЕ БАЧИЛА НА ВЛАСНІ ОЧІ ТІЛЬКИ НА ФОТО, АЛЕ СТРАШНО НЕ ЗА КРОЛІВ, НЕ ЗА ХУДОБУ, А ЗА СІМ'Ю І ЗА СЕБЕ , НЕЗНАТИ ЯКІ БУДУТЬ ПОДАЛЬШІ ДІЇ ЦЬОГО МОНСТРА!!!!! ОСТЕРІГАЙТЕСЬ !!!!!!!!

додано через 2 хвилини 22 секунди:

А це голос нашої молоді"Шо то сі творит по тих селах. Людям жити страшно, навіть пси і то по будах ховают від того звіра. Та то не Чупатабра то напевно якись чуддовисько. По вечороах на дискотеку тіко з вилами буду ходити а то ше мене зажере."

додано через 1 хвилину 48 секунд:

Свідчення Славка"Це не брехня. недавно в Полоничах вночі бачили подібну істоту.
Вона заввишки 2 метри , зовсім не схожа ні на яку тварину, очі світилися червоним , може ходити як людина. Воно висмоктує кров, мясо не їість і живиться не тільки кроликами. Крім того в інших селах, в Задвірї також бачили цю істоту. Ходять слухи, що цю тварюку спеціально випустили для того щоб перевірити як вона буде поводитися в оточенні людей."

додано через 2 хвилини 6 секунд:

Із Глинян розказує Ільчик "На мою думку чупокабра в Глинянах, всетаки, є, оскільки мої знайомі мені розказували про роздерті залізні клітки і кинуті на землю тварини(кролі) із випитою кров'ю. Так, дехто говороить, що це хтось напився, але ці люди, що мені розказували не вживають алкоголю."

додано через 1 хвилину 8 секунд:

Розказав Олег Петрів"В селі Куровичі що біля Львова також в 22.30год 6.06.09р біля пяти очевидців побачили дивну істоту, молоді люди і досі шоковані, їхніх описи збігаються з описами інших очевидців -це чупакабра!!!!!! Односельчани в шоці!!!!!"

додано через 3 хвилини 18 секунд:

Таке питання задають багато золочів'ян "а людей їсть???? але відповідь потрібна чим скоріше тим краще....... і побільше інформації
Може то ВОНО?
http://www.youtube.com/watch?v=1JN5YPsEelE&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=wYemBLuou90&NR=1 точно воно
То страшний Музаєць над крілями знущається!
А потім маленьке звірятко загортає шоколад у фольгу...
Всім привіт. От халепа коли прочитав це то подумав що це є вигадка чиясь аби привернути увагу.

Але мій знайомий бачив це чудовисько в селі Вороняки біля озера "Хомиха". Бачив він коли воно пербігало чи то перескакувало з одної сторони лісу на другу. Каже було похоже на це http://www.youtube.com/watch?v=1JN5YPsEelE&feature=related

А хто знає чи є фотографії тих яких вже спіймали?
То щоб людей ще більше перестрашити і дітей Фактично країна стоїть на межі "державного перевороту", от і страшуть, щоб народ ще більше боявся.
Я тоже так думав. Але вже дуже багато фактів.... Мій друг не пив а просто пас курову там рано. Я йому довіряю. Казав що похоже на кенгуру.
Люди, то, мабуть, не жарти... До чого тут переворот, пане Олег.
Я в то вірю
Упирня якась...
Я в то невірю поки не переконаюсь сам.
На мою думку то галімий розвод!
То коли би до наших чиновників прийшла то вони може би в штани наклали, може би менше крали.
НЄ! ТО Є ФСЬО ЧИСТА ПРАВДА! Я САМ ВЖЕ ЗУСТРІЧАВ ТУ ЧУПУКАДРУ В ЗОЛОЧЕВІ! ПРАВДА БУВ ДОБРЕ ЗАГАЗОВАНИЙ, АЛЕ НЕ ДУМАЮ ЩО ЦЕ БУЛА МОЯ УЯВА, СТРАШЕННО ПРИКРЕ ВИДОВИЩЕ!
dub пише:
ПРАВДА БУВ ДОБРЕ ЗАГАЗОВАНИЙ

шо і треба було довести
))
Чув я що цей звірок завалив КОНЯ в селі Сновичі. Цікава картина получається де Підгайчики де Підгірці а де Сновичі. Також кажуть що це їх є стадо. Чи їх є багото? Цікаво...
Якби кінь не ржав як кінь, то чупакабра би його і не чіпала. Кінь це ж явно не кріль.
Є підозри, шо то москалі нам своїх мутантів підсилають. Зафіксовано навіть місце посадки їхнього каброльта. Це круги на полі біля села Червоне.
Місце на Google Earth.kmz
Наберіть у пошуку слово "чупакабра" і знайдете там дуже багато цікавого. Зокрема те, що така істота залишила свої сліди у 70-х рр в Пуерто-Ріко. А далі згадується аж у 1996 р. знову в Пуерто-Ріко. Далі більше.
Людям легше в чупа-чупси всякі повірити чим в Бога !
Певно що чебурашка втік. Перебив всіх зайчиків і втік?
Мдя. Чебурашка завжди дивував своєю невизначеністю.
а я знаю він певно начитався тут на форумі і вирішив більше не світитись.

«Чупакабра» відкинула лапи?

Цікаво , а де тепер золочівська чупакабра ?
Попередження
Попередження видане astrolik (23.06.2009 15:51, дійсне до: завершено)
Причина: Форум є для висловлювання власних думок, а для привязки інформації з інших сайтів можна використовувати гіпер-посилання (ссилки).
Класно було б викладати тут усі історії шо бабки Золочівщини придумали. Взагалі я веду рейтинг по найбезглуздішим.

Перше місце. "Проффесор Лісничий"
Взагалі цю історію чув від зауча однієї з шкіл району(надіюсь що біологію вона не вчить). Так от її версія, приблизно її слова в моїй обробці: "Недавно лісничий з Колтова зізнався, що чупакубрики(я їх так називаю) це його рук справа. Він умудрився схрестити в своєму господарстві (йоптіль йому тре наукове звання присвоїти за такі експерименти, бо науці, без пробірок і всього такого, до цього ше далеко) мавпу+собака+ ше якусь тваринку(точно не памятаю). (Звідки в колтівському лісі мавпи історія приховує) Так от все це хазяйство з 7 особин він кудась і чогось перевозив. Ну конешно вони і змились"

Друге місце "Москалі знову винні"
Чорнобиль з радіацією не дає людям спокійно спати. Як заведено в фільмах про третю світову, з появом радіації появляються різні монстри. Чого вони спочатку появились в гамериці непонятно. Але я вже відійшов від самої історії про нашого чупакубрика. І так поїхали: "Виявляється що біля Чорнобиля москалі маютьтаємну лабораторію по вирощуванню мутантів. Так от, подзвонив їм толі Путін, толі Медвед(той шо президент), і сказав шо їм срочно тре десяток чупакубриків(толі зайці всю капусту вже під Москвою зїли і тре їх половити, толі на грузин нагудзяти не ясно). Але логіка в россейского народу така як і в українців, шо то розказують, тому вони пустили поїзд з Чорнобиля на Москву через Ровно. Ну і як ви вже здогадались коли поїзд різко розвертався на Москву, вони і повтікали"

Шкода звичайно кроликів і гусяток і ше там чогось. Як то кажуть диму без вогню не буває, але роздувати такі історії (ще й журналістам).
Ще є історія, як з ВЗ подзвонили до голови СР і спитали чи в них в селі був чупакубрик, на що він відповів що небуло. Після цього журналіст заявив щоб вони свідка обовязково знайшли, бо їм стаття не получається.
Сам був свідком як зранку сусід цілу купу кролів закопував, такщо що щось є то точно. Питання що? Найбільш правдива історія в яку я повірив наступна:
"Нападає ніякий не чупакубрик, а тваринка з ссавець з родини куницевих РОССОМАХА" За всіма прикметами підходить(крім того шо високо і скоро стрибає). Доречі колись водився на півдні України. Зараз в Євразії водиться на півночі. Є припущення що їх завезли для полювання(подібний на маленького медведя) на Медведчука дачку. Когті знаєте які внього. Як ні то почитайте, або згадайте героя з людей ікс Росомаху
А ось і фоточка
Tr@m пише:
А хто знає чи є фотографії тих яких вже спіймали?

А нашо фотографії? Їх вже штук 5 спіймали, а на ранок як протверезіли тіє охотніки за чупакабриками, то відпускали собачку (хотя терєра тоже тяжко зловити) додому
Хотя якшо хочеш фоток, то вони від цієї сильно відрізнятись не будуть:

Мимоволі згадав анекдот
Приходить турист в бар на березі озера, замовляє 100 грам горілочки та й запитує:"Скажіть а коли в основному появляється лохнеське чудовисько"
На що бармен відповідає: "В основному в районі 5-го стакана"
Нема Чупакабри, є здичавілі пси

На засіданні комісії з питань надзвичайних ситуацій, що відбулось у райдержадміністрації, було розглянуто матеріали, пов'язані з загибеллю кролів у Заставному, Підгородньому та інших селах району. Члени комісії, які перед засіданням побували на місцях, опитали свідків, сфотографували загиблих тварин і клітки, в яких ті утримувались, і переконливо довели, що ніяких підстав говорити про якусь "чупакабру" чи інших надзвичайної сили звірів - нема.
На це вказують і сліди непроханих гостей. Це - невеликі здичавілі собаки. До того ж - голодні. Про них ми забули, а вони розмножуються, у них поєднуються інстинкти домашніх тварин (не бояться людей) та хижаків (не зупиняються після загибелі жертви, а нищать усіх, що потрапили їм у зуби).
Проведені ветеринарною службою району аналізи свідчать, що кров кролів залишилась у жилах, а не була висмоктана, як повідомлялось у деяких засобах масової інформації. А дверцята кліток при прискіпливому їх огляді виявились не такими вже й міцними, а тримались, як кажуть, на чесному слові. Справитись з ними голодному здичавілому псу - не проблема.
Отож, виходить, що по-перше, маємо краще дбати про міцність кліток, в яких утримуємо кролів, а по-друге, подумати як вирішити проблему здичавілих псів. До речі, їх відлов у районі вже розпочали. Як повідомив начальник відділу надзвичайних ситуацій Михайло Смольчук, перші дикі собаки вже потрапили у розставлені тенета.

(с) М. Лапсюк, НС, 02.07.2009
Весь кайф поламали. Про шо тепера бабкам історії придумувати? А ну точно про бомбу шо викопали. Хотя про чупакабрика було цікавіше
Здичавілі пси? На Підгородньому 100 років живу і жодно не бачив, а може вони на стільки здичавіли, що почали літати? Бо там де "Чебураха" замочила кроликів паркани не приступні.
voshkaniridze пише:
про бомбу шо викопали

чи, може, про дитину, 14-ти річну дівчинку, яка з невідомих причин сьогодні в центрі міста по вулиці Пушкіна з 3-го поверху викинулась
Ото вчора Укртелеком написав про ВайФай а сьогодні дівчинка в його районі викинулась. Може шукала точку і не дотягнулась??
Перепрошую за тупий юморок, взагалі, Ваймут, зря ти про це написав. Про деякі випадки делікатніше було б промовчати. Мало шо можуть зараз понаписувати...
Не чоловіче, про таке не варто мовчати! Все ж таки, сімейна сварка - то не причина, по якій потрібно життя самогубством закінчувати, а діти такі, як і ця дєфачка, занадто багато собі дозволяють! Попробуй чуть голос підвищити на них - одразу станеш ворогом на все життя, бо ЯК ТИ ПОСМІВ... Невже не так? Чи, може, ти в іншому часовому просторі живеш і не бачиш як себе поводять ДІТИ?

ЗІ: Модер, сорі за оффтоп, можеш перенести мій комент в іншу гілку...
Не вірю я тим комісіям. Влада завжди замовчує правду. Золочів'ян вже пів століття опромінюють Азімутом, щоб вони не помічали демоноїдів серед нас. Але люди вже виробили природній імунітет і постійно з'являються повідомлення про незвичні явища і загадкові феномени. То тепер вони екпериментують на мешканцях, створивши так-звану точку ВайФай, що завдає непоправної шкоди психічному здоровлю...

Коротше, Золочабра - форева!
Комісія сказала шо собаки - значить собаки!
Літають, підкопи риють - неважно.
На них можна це "повішати" - так чому б і ні?
Ні тому, що:

Якщо чесно, вперше прочитала про чупакабру у газеті "Експрес"... Спершу виникла думка, що це всього лиш пі-ар хід редакторів, щоб якось цікавити читачів... але після тих фотографій, статей в інтернеті... вже не знаєш, що думати...