Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Рибалка

Автор Повідомлення
Рибалка
Народ! Хто знає хороші рибні місця, можна платні.
Я ЗНАЮ!!!! Йдеш до магазину"Жива риба", купляєш БАГАТО риби, дома напускаєш ванну, кидаєш рибу, бареш вудочку , сідаєш і...... Це буде найвдаліша риболовля за все твоє життя...
ДУЖЕ ДЯКУЮЮЮЮ!!! Я би сам ніколи не догадався!
А на Хильчичах дозволяють ловити? Бо колись з татом тільки туди їздила. 2 години - і маєш відро карасиків! А ше я знаю, шо на Заліссі якась калябаня є. І в Новосілках незле.
В Золочеві, і близько біля нього, немає ніде нормальних рибних місць, можна звичайно сходити на Шевченка якщо дуже захотілось, але толку с того дуже мало.
[BS]Incognito пише:
Я ЗНАЮ!!!! Йдеш до магазину"Жива риба", купляєш БАГАТО риби, дома напускаєш ванну, кидаєш рибу, бареш вудочку , сідаєш і...... Це буде найвдаліша риболовля за все твоє життя...
ЩО ЗА ПЛАГІАТ?
Згоден з Rachardom в Золочеві останнім часом слабенько клює і в районі тоже. Пройшли ті часи , коли риби було валом. Тепер тільки десь появиться риба зразу йдуть в хід електровудочки, динаміт і доходить навіть то розбивання дамби, менталітет в наших людей стабільний. Хоча бувають періди коли непогано клює в Гологорах, в Плугові, в Новосілках , в Жуличах і навіть на Шевченка. Порада тим хто хоче нормально порибалити - їдьте на Полісся , там того добра валом!
Інтересно чи в Золочівському районі є приватні ставки, щоб прийшов, заплатив наловив риби і відпочив?
Олег, якшо ти про звичайну рибальську послугу, то ми не в Америці. А так то звичайно шо є такі місця. Але публіка там буває не середня. І на гроші розрахунок там зовсім не йде. По-знайомству, послуга-за-послугу, такого плану. Але то їхня власна справа, ставки ж приватні (у приватній власності). А на фермерському господарстві (оренда, постійне користування) не відпочинеш з романтикою.

А чого це тобі, Олег, серед зими над плесом відпочити захотілось?
Рибалка-моє найкраще заннятя яке я дуже люблю! Словами не передати!
maximus - Верхобуж, Колтів, Хмелива там не поганий кльов і риба
а шо... всі раки здохли???
Нарешті першого свого коропа витягнув. Правда він ше малий троха. Але зате який гарний!

А колєга мій додумався під кінець рибалки отакенне чудо виципити!

А перка тут просто косяками водиться!

Як ви ловите коропа?
Я користуюсь наступною технікою ловлення коропа:
Вудочка телескопічна до 3 метрів. Інерційна котушка з плетенкою або трифібровим нейлоном 0.25 - 0.40 мм.
На кінці - карабінчик, перед яким через гумовий амортизатор насаджено ковзаючу оливку вагою 15 - 40 гр.
На карабінчик чепляю монтаж "Волосина". Сантиметрів 40 міцної надійної плетенки. Одна петля для карабінчика на спуску, друга - для наживки - пахучої-смачнючої кульки (для коропа, звичайно ж ). Над кулькою в'яжу гачок на коропа від №8 до №2.

Далі вже діло техніки, як то говориться До електронного сенсора ше не дожився, то ж закинувши спуск у облюбоване коропом місце, чипаю дзвіночок на кінчик вудочки і залишаю її у вертикальному супорті. Якшо прийти на рибалку в пік найнижчої активності риби, то чекати покльовки можна дууужеее довго

А ви як ловите коропа?
Мдя. Невже ніхто з нас не ловить рибу?

Мій недільний сюрприз.

Короп дзеркальний річковий. 3 кг. Мордував його 15 хвилин, бо зловив на штекер. А там волосінь тонюсінька!
AVB пише:
Невже ніхто з нас не ловить рибу?
Ловити-то може й ловлять. Тільки не клює.. Така.
Колись тянув тоже нехілих - удочка дугою згиналась. Зараз з цим проблематично, хіба сіткою на приват. озерах (але це вже не рибалка).
Закинув.
Знаю одне хороше місце в с Струтині я там проживаю щодня на рибу ходжу то до 30-40 карасів лапаю. ловлю на Чудо це така наживка продається в Зоосвіті там в підвалі і ше прикормка фішка продається там само тож приїжайте про місце знаходженя можу розказати якщо цікаво пишіть