Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Рибалка

Автор Повідомлення
Рибалка
Народ! Хто знає хороші рибні місця, можна платні.
Я ЗНАЮ!!!! Йдеш до магазину"Жива риба", купляєш БАГАТО риби, дома напускаєш ванну, кидаєш рибу, бареш вудочку , сідаєш і...... Це буде найвдаліша риболовля за все твоє життя...
ДУЖЕ ДЯКУЮЮЮЮ!!! Я би сам ніколи не догадався!
А на Хильчичах дозволяють ловити? Бо колись з татом тільки туди їздила. 2 години - і маєш відро карасиків! А ше я знаю, шо на Заліссі якась калябаня є. І в Новосілках незле.
В Золочеві, і близько біля нього, немає ніде нормальних рибних місць, можна звичайно сходити на Шевченка якщо дуже захотілось, але толку с того дуже мало.
[BS]Incognito пише:
Я ЗНАЮ!!!! Йдеш до магазину"Жива риба", купляєш БАГАТО риби, дома напускаєш ванну, кидаєш рибу, бареш вудочку , сідаєш і...... Це буде найвдаліша риболовля за все твоє життя...
ЩО ЗА ПЛАГІАТ?
Згоден з Rachardom в Золочеві останнім часом слабенько клює і в районі тоже. Пройшли ті часи , коли риби було валом. Тепер тільки десь появиться риба зразу йдуть в хід електровудочки, динаміт і доходить навіть то розбивання дамби, менталітет в наших людей стабільний. Хоча бувають періди коли непогано клює в Гологорах, в Плугові, в Новосілках , в Жуличах і навіть на Шевченка. Порада тим хто хоче нормально порибалити - їдьте на Полісся , там того добра валом!
Інтересно чи в Золочівському районі є приватні ставки, щоб прийшов, заплатив наловив риби і відпочив?
Олег, якшо ти про звичайну рибальську послугу, то ми не в Америці. А так то звичайно шо є такі місця. Але публіка там буває не середня. І на гроші розрахунок там зовсім не йде. По-знайомству, послуга-за-послугу, такого плану. Але то їхня власна справа, ставки ж приватні (у приватній власності). А на фермерському господарстві (оренда, постійне користування) не відпочинеш з романтикою.

А чого це тобі, Олег, серед зими над плесом відпочити захотілось?
Рибалка-моє найкраще заннятя яке я дуже люблю! Словами не передати!
maximus - Верхобуж, Колтів, Хмелива там не поганий кльов і риба
а шо... всі раки здохли???
Нарешті першого свого коропа витягнув. Правда він ше малий троха. Але зате який гарний!А колєга мій додумався під кінець рибалки отакенне чудо виципити!А перка тут просто косяками водиться!

Як ви ловите коропа?
Я користуюсь наступною технікою ловлення коропа:
Вудочка телескопічна до 3 метрів. Інерційна котушка з плетенкою або трифібровим нейлоном 0.25 - 0.40 мм.
На кінці - карабінчик, перед яким через гумовий амортизатор насаджено ковзаючу оливку вагою 15 - 40 гр.
На карабінчик чепляю монтаж "Волосина". Сантиметрів 40 міцної надійної плетенки. Одна петля для карабінчика на спуску, друга - для наживки - пахучої-смачнючої кульки (для коропа, звичайно ж ). Над кулькою в'яжу гачок на коропа від №8 до №2.Далі вже діло техніки, як то говориться До електронного сенсора ше не дожився, то ж закинувши спуск у облюбоване коропом місце, чипаю дзвіночок на кінчик вудочки і залишаю її у вертикальному супорті. Якшо прийти на рибалку в пік найнижчої активності риби, то чекати покльовки можна дууужеее довго

А ви як ловите коропа?
Мдя. Невже ніхто з нас не ловить рибу?

Мій недільний сюрприз.Короп дзеркальний річковий. 3 кг. Мордував його 15 хвилин, бо зловив на штекер. А там волосінь тонюсінька!
AVB пише:
Невже ніхто з нас не ловить рибу?
Ловити-то може й ловлять. Тільки не клює.. Така.
Колись тянув тоже нехілих - удочка дугою згиналась. Зараз з цим проблематично, хіба сіткою на приват. озерах (але це вже не рибалка).
Закинув.
Знаю одне хороше місце в с Струтині я там проживаю щодня на рибу ходжу то до 30-40 карасів лапаю. ловлю на Чудо це така наживка продається в Зоосвіті там в підвалі і ше прикормка фішка продається там само тож приїжайте про місце знаходженя можу розказати якщо цікаво пишіть