Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Час

Автор Повідомлення
Час
З росповідей своїх батьків, я знаю що перед "Кінцем світу" час буде йшов дуже швидко йшов час, дні будуть летіти як секунди і зараз ми в цьому переконуємся що так є чому, може з Вас хтось пояснить таку швидкоплинність часу? Хотів би почути вашу думку?
Цікаве питання. Моя теорія відносно того є досить простою і короткою, я б навіть сказав це підхід з технічної точки зору.
Уявіть таку ситуацію, ви сидите в абсолютно пустій кімнаті, де є тільки голі стіни, потік інформації для аналізу мозком з такого середовища буде незначним, звідси часу на "не аналіз" в мозку буде більше, і вам буде здаватися що час йде дуже повільно, повзе.
Аналіз проводиться більше на підсвідомому рівні (обробка "картинки", звуку, нюху і т. п., а ще аналіз рухів і т. д. ). "Не аналіз" - це час витрачений "на себе", тобто це думки якими ми оперуємо свідомо.
А тепер, якщо помістити вас в робоче місце, де використовується більш менш нормальна фізична і мозгова активність, ви будете замічати що час йде швидше, тому що час витрачений на аналіз буде більшим ніж час на "не аналіз".

Колись люди за день получали менше інформації і була приблизно така картина
|-аналіз інформації-|-------------не аналіз, свідома діяльність-------------|

а тепер людина за день получає масу інформації, здебільшого зовсім непотрібної
|-------------аналіз інформації-------------|-не аналіз, свідома діяльність-|

Для прикладу можна взяти процес сидіння за компютером, тут година пролітає як 5 хвилин, тому, що з монітора ми получаємо багато інформації яку опрацьовуєм повільно.
Одним словом наш мозок відстає від сучасного рівня інформативності

З. И. ІМХО
Олег пише:
і зараз ми в цьому переконуємся

"Кінцем світу"
то тіпа як старієш...
час починає летіти з роками і мозок який ті роки+думки таще.... пичинає летіти....
а кінець світу до нього в принципі не далеке ібо кінець тоді коли нема себе.... а шо ше світ тоді?..... нема...... його.... їх..... тих.... тамтих... її..... от і світу кінець

смерть то і є кінець світу, а відчуття часу то просто так гонки з нею...

а всякі там кАрмагедони... тіпа бійся Бога(ну і правильно!)

З. І. соррі за флууд)))
Цитата:
час буде йшов дуже швидко йшов час

Абракадабра якась! Олег, ти якісь мантри нам читаєш?
А може то переставити навпаки? Шо вийде?

"час йшов швидко дуже йшов буде час" - всеодно нісенітниця.

А може коми-крапки розставити? :
"Час йшов. - Припустімо! Але ж це природньо для часу іти. Отже час просто існував. Завжди.
Швидко дуже йшов! - А це вже опис подій! Чому це він раптом приняв незвичайний стан?
Буде час?" - Риторичне запитання. Pourquoi pas?

Та ні! Треба просто від першого виразу відняти другий...

"... ... дуже-швидко ... йшов-буде ..." Шо буде, якшо буде-не-буде...

Нема на то ради. Треба ше зілля спробувати.