Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Українська школа

Автор Повідомлення
Українська школа
Таке запитання до Вас форумчани? Будучи на батьківських зборах я запропонував в обов"язковому порядку ввести шкільну форму, що то означає? Один батько може вдягнути свою дитину краще інше немає змогу з певних причи, тобто тій дитині з біднішої сім"ї з дитина з багатшиої сім"ї почнає тим дорікати. твій батько немає в що тебе вдіти і т. д. Тобто вона себе відчуває приниженою, а рівень рівень інтелекту може бути високим і вона починає відчувати себе приниженою і успішність її втрачається, але на мою думку в школі дитина немає відчувати класової приналежності, вводячи в обов"язковому порядку шкільну форму, тим самим ми даєм одинакові шанси для всіх, але потрібно починати з вчителів, тобто вчитель також має носити відповідний форму, і одягаючи її має тим гордитися, має бути розроблений логотип школи який має бути роміщений на формі чи костюмі вчителя, дивлячись на старших діти будуть рівнятися на них.
як на мене-перша розумна пропозиція від Олега. я маю наувазі ідею шкільної форми. бо обгрунтування як завжди донічого
Також мною була запропонована пропозиція створити цільові класи в школі, тобто класи з точними науками та гуманітарними. Васілій обгрунтуй свій погляд, коли мій донічого.
Олег, файна жумка! Я - за! Даєш форму в шкільні маси!!!

Олег пише:
в школі дитина немає відчувати класової приналежності
Оце діло! Нафіг класи!!!!!!!

Та й Золочівській Швейній роботи додасться... Не все ж повітря синтепонити
Походу хтось відстав, бо ідеї не нові. А ось це:
Олег пише:
мною була запропонована пропозиція створити цільові класи в школі, тобто класи з точними науками та гуманітарними
стопудово вже давно в нас практикується. Шоб не збрехати то десь так з 2003 р. точно.
І форма є. Не така як ви собі її уявляєте, а просто класи самі закупляють собі однаковий одяг на всіх, тай усе. Правда те що діти її не носять не лише провина вчителів, але і дітей
voshkaniridze, вчителі мають носити форму та логотип своєї школи і тим самим показувати приклад учням. Я би сказав то ще провина і батьків які не слідкують за зовнішнім виглядо своїх дітей.
Олег пише:
провина і батьків які не слідкують за зовнішнім виглядо своїх дітей

А як їм слідкувати, з Італії не видно
voshkaniridze, доречі тоже бізнес ідея, приватний детектив
На даний час в другій школі за державні кошти в деяких класах повішали медіа - монітори, така новинка коштує 37 тисяч гривень!!! Діти на перервах бігають, бються і можуть поломати таку коштовну річ, батькам наказуть що за ремонт апаратури буде платити батьки. Але саме цікаво що вкласі за такі гроші можна би було придбати парти та зробити ремонт, який вже багато років не робили, доречі на ремонт всієї школи адміністрація виділила 36 тисяч гривень!!!
Олег, треба переймати досвід! дізнатись якими способами вдалось провернути таку аферу. А потім зробити так само в стоматполіклініці!
Прикинь! Сидять люди в темному маленькому коридорчику, чекають своєї черги на зубні тортури , а зі стіни зловіще виблимує LCD, запитуючи судним голосом: "А ти скільки разів на день чистив зуби блендамедом!?!?!?"
AVB, тебе тут нема ти допоміг, "заїзджай" поможеш. Будеш крутив роліки в поліклініці.