Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Отдых

Автор Повідомлення
Отдых
Активный отдых- это???
На пример на огороде с лопатой...
Або з кулеметом в схроні... !
А я предпочитаю пешие прогулки
Мені подобається рибалка.
Любимий диван враховується?
Активний відпочинок обов'язково має складатися з руху)І не важливо де, море, гори, екскурсії... Хоча для мене активний, також асоціюється з пізнавальним, якщо кудись ходити то точно можна щось дізнатись)))І як не дивно, навіть лікування може бути активним відпочинком. Хоча дивна суміш)) Такий вид я спробувала у Трускавці. Лікарі складають таку пограму, що лежати і скаржитись, що тебе болить, не має коли. Плюс після прийому лікувальної води, завжди рекомендують прогулятись. Якщо надумаєте спробувати відпочинок+оздоровлення, рекомендую санаторій "Віктор".
Купити якусь недорогу палатку, спальник, дочекатись весни - і в гори. Дома страшенно нудно.

LUBA995 пише:
Любимий диван враховується?

Це точно ні То й не цікаво. З подорожей чи навіть коротких вилазок на природу є хоч що згадати. Корисно і для здоров'я, і для настрою. Шкода, що взимку надворі довго не пробудеш в наших кліматичних умовах.
У меня активный отдых ассоциируется с походами, лыжами, конными прогулками и тд)
В мене активний відпочинок це ліс, гриби.
У мене активний відпочинок ассоціюється з палатками, горами, де треба багато ходити) Зазвичай я обираю більш спокійний, прогулянки по місту, походи без ночівок в палатках (не дуже люблю спати в палатках, особливо влітку з комарами(( Збираемось на тревневі до Одеси, просто погуляті по місту, сходити на екскурсії типу кримінальна Одесса, до музею еврейської культури. Житло вже забронювали , залишилось лише визначитись як будемо їхати - на машини або інтер-ситти з Києва)