Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Прибирання

Я...
прийду 57%   4
не прийду 42%   3
Всього голосів: 7
Автор Повідомлення
Прибирання
В суботу, 4 квітня о 15:00 біля Комсомольського озера збираються добровольці, яким не байдужий стан парку навколо озера.
Буде проводитися тільки збирання сміття (пляшок, папірчиків, кульочків і т. п.). При собі бажано мати великий мішок, можна декілька (з-під цукру чи йому подібний), робочі рукавиці, і бути одягнутим в робочий одяг.
Давайте трошки подбаємо самі про себе.
Надіюсь на співпрацю і допомогу.
Дякую за увагу.
astrolik
Тема має відношення до сьогоднішньої дати?
Ні в якому разі !!!
Хто ініціатор?
Де точка збору?
Скільки чоловік ВЖЕ назбиралось?
Інформуйте.

додано через 1 хвилину:

З мішками фіг хто прийде - запасіться
Alexis пише:
Хто ініціатор?

Можна сказати, що я один з ініціаторів.
Alexis пише:
Де точка збору?

Збір біля озера, де лавочки біля алеї, навряд там треба стояти з прапором, щоб побачили людей в робочому одязі і з мішками
Alexis пише:
Скільки чоловік ВЖЕ назбиралось?

Людей покищо двоє, але тих, хто на 100% прийде, а неопридільонних може і більше.
Alexis пише:
З мішками фіг хто прийде - запасіться

Це вже частково передбачено
ПУЗИРЬ БРАТИ?????????
Написано ж
astrolik пише:
тільки збирання сміття

ідея чудова.
шкода шо через місяць засруть всьо знов. і як з цим боротись-фіг його знає. хіба снайпера посадити десь на горі і відстрілити парочці придурків вуха
Що робиться в нашому місті!!!! То просто жах, вчора на вулиці Львівські стояк туман, але від диму!!!!! Якщо буде прибирання таке, треба зразу подумати про утилізацію сміття.
Олег пише:
треба зразу подумати про утилізацію сміття.

доречі точно:куда мішки дівати будете?
З цим трохи проблемно, але вся надія на ті два мусорних баки що стоять біля озера, думаю вистарчить, інакше будемо шукати альтернативу на місці
ППц яка проблема з утілізацією..
В мусорні баки скинули і пака. А на наступний день їх заберуть спеціально обучені працівники.
Та і скільки мішків вони двоє назбирають?..
Як і очікувалось, народу прийшло дуже багато, аж двоє.
Велике дякую всім хто зголосився і прийшов, а саме: astrolik і missT
Ось результат нашого одногодинного збирання мусору з площі приблизно 150-200кв. м.
Оскільки прийшло дуже багато людей щоб допомогти, то ми поприбирали на тому місці, де самі відпочиваєм.
З одного боку ви хлопці зробили дуже вилику справу за що вам велике спасибі. З іншого боку ви показали нехороший прецидент для служб у завдання яких є підтримання порядку на цій території. Адже ця земля не є нічийна і хтось за неї відповідає. А так і в майбутньому будуть чекати що хтось та й прибере. В радянські часи це питання вирішувалось дуже просто- заганяли школярів і солдатів і все було гуд. Казали, що в такий спосіб привчають дітей до чиштоти. В той час як в світі вже давно вчили не прибирати, а не смітити! Я як громадянин і як мешканець міста плачу податки. Куда вони іваються? Бракує?! А чому б не запропонувати тендер на прибирання території. Чомусь у всьому світі утилізація сміття є прибутковою справою, фірми змагаються за території, а в нас все навпаки. На Ст Бандери подивишся на смітники які стоять за пару метрів до мясного магазину і диву дивуєшся!!!! І санстанція цього не замічає чомусь!
astrolik, нє вєшать нос! То і так було панятно: субота+погода=ділянки&городи
Полюбому, Мій респект Тобі за проявлену ініціативу.
Но одної ініціативи мало (переконався?), роби висновки..

bam пише:
А чому б не запропонувати тендер на прибирання території. Чомусь у всьому світі утилізація сміття є прибутковою справою, фірми змагаються за території, а в нас все навпаки
Чекають інвестора. Для старта.
А пока простіше профінансувати по сезону додаткові робочі місця для двірників.
До чего вы странные люди! У вас хватает ума все ОБСУЖДАТЬ, а когда есть конкретное дело- начинается - отмазка... Жалко, хотелось думать, что в этом городе больше людей которые действительно любят свой город и себя в этом городе. Гораздо легче делать красивые фото и говорить - ах какие мы .... и как у нас все хорошо. А маленький кусочек земли почистили и как будто светлее стало. Для себя же делаем.... А выводы- да нет выводов - есть реальное отношение к делу и ВСЕ.
missT пише:
До чего вы странные люди!

пля. був я сьодня на озері. най мене забанять-но це пcensoredц це повний йоcensoredот! в золочеві живуть свині а не люди шоп так заcensoredсь то тре вміти. і ніякі одноразові наскоки, міссс, не допоможуть. тре поставити фошиста з палюгою і піcensoredти всіх підряд я просто в шоці.**я
Васілій пише:
тре поставити фошиста з палюгою і піздити всіх підряд
Відгребе фашист. Тут колись шось писали про громадський контроль..

Активістам:
Тре було ті мішки під адміністрацію покласти. З приміткою: "Матеріали з Комсомольського озера. Аванс"
І фотоматеріал в НС..
А то так і будете кожну весну збиратися. Бо смітити менше не будуть, це точно
Alexis пише:
Тре було ті мішки під адміністрацію покласти

От є ідея, то можна було спонсорнути машину, шоб їх туда відвезти, бо на свому горбі отого смердючого до тошноти мусору я б не ніс такий мах дороги
После боя руками не машут
Alexis пише:
Тре було ті мішки під адміністрацію покласти. З приміткою: "Матеріали з Комсомольського озера. Аванс"
І фотоматеріал в НС..

А-а-а-а-а. ну ти і пєтросян! а хто по троєму те НС фінансує, як не адміністрація?
Залежить як подати матеріал і до чого вести. Який смисл гнати на адміністрацію? ЇЇ треба просто підштовхнути до цієї проблеми.. Та без її сприяння так і будете далі самі кожну весну по парках з мішками бігати! І смітити від того менше не будуть.

додано через 1 хвилину 32 секунди:

Кстаті, дуб, а шо, в нас вже Є інша газета? бо чото притихли там подпольщики..
Alexis пише:
Alexis

тобі вирішувати...
dub
А можна трошки поподробнєй а то чуть-чуть непонятно
треба ж помогти