Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Золочівські ресурси. Навіщо таке робити?

Автор Повідомлення
Золочівські ресурси. Навіщо таке робити?
Не один раз ми на нашому сайті зустрічались з рекламою різноманітних інтернет ресурсів м. Золочів. Це і сайт другої школи(який я рекламував), і величезні сварки через автофорум, сайт турфірми "Насорох" і т. д.(всіх і не перелічиш). Та от небуло тут (думаю що поки що) реклами сайту http://edelveys.ucoz.ua/ , адресу якого я побачив сьогодні в газеті "Народне слово". Питається нафіг такі сайти створювати??? Та ше й рекламувати(якшо чесно то спочатку подумав шо то сайт кабаку Едельвейс в Єлиховичах тому і зайшов). Невже люди думають що такий ресурс може рекламувати їх продукцію. Одним словом НАГЛЯДНА ІНСТРУКЦІЯ ЯК НЕПОТРІБНО РОБИТИ САЙТИ: http://edelveys.ucoz.ua/
Ти чо?
Барменші старались, а ти..
Згоден, перед тим як щось рекламувати треба довести до путя, а то посуті повний 0
A mozhe prosto pospashylys vony troha?
Поспішили це мягко сказано. Контенту ніякого, шкуру навіть на усозі можна кращу підібрати для даної тематики, назва українською, а менюшка і т. д. російською(перекласти за 2 хвилини можна). Я розумію, люди підключили собі дома Інтернет і вирішили повчитися робити сайти(за це навіть хвалю), але нащо ж тоді недороблений сайт рекламувати???
Ще й опитування вліпили "Оцените мой сайт".

Я думаю що ті хто той сайт створили не скоро, а можливо ніколи не почитають цих відгуків, але ця тема створена мною для людей які планують створити свій сайт, для того щоб не повторювати їх помилки
voshkaniridze
Сам ж не кращий. Згадай як ти свій "прєзєнтірував" - меню пусті, сама школа в Казахстані. Ги
Шо, вже крила виросли, забурєл?
Блін, я ссилку вказував шоб критику почути, і коли чув шото конструктивне то виправляв. А тут представили в газеті як готовий сайт для користування та реклами своєї продукції.

P.S. Якшо хтось ше шото може мені порадити з сайтом школи будь ласка пишіть в відповідній темі, завжди радий
Сайт приватний, як хочуть - так і творять