Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Новий колективний договір Золочівської ЦРЛ

Автор Повідомлення
Новий колективний договір Золочівської ЦРЛ
На сьогоднішній день бюджет Золочівської центральної районної лікарні розприділяється згідно Колективного договору на 2007-2008 років, так як новий ніяк не може стати дієвим.
Чому ж така затримка, адже вже, слава Богу, березень? – Справа в тому, що первинна професійна профспілка запропонувала адміністрації Золочівської ЦРЛ внести зміни та доповнення в Колективний договір на 2009-2010 роки, щодо покращення оплати праці та соціально-правових відносин в трудовому колективі. Таке от «масло масляне».
Не хочуть Голови адміністрації підписувати новий договір, бо старий було складено таки чином, щоб не заважав «працювати і роз приділяти бюджет по-своєму».
Наприклад візьмемо золотоприймальницю стоматполіклініки нашого міста. Пані Жуковська Софія Семенівна справно виконувала свої обов’язки на цій посаді протягом останніх десяти років, получаючи своїх 0.5 ставки. Ну не було заказів на зуби (1 зуб – 0.6-0.7 грама), ну шо ж це її вина? Один, два зуба в рік, може трохи більше, може трохи менше. Але є одне «але»… щоби зробити вакансію золотоприймальника на півставки потрібно, щоби переробка дорогоцінного металу була не меншою ніж 2 кілограма. Вгадайте з чиєї кишені Софія Семенівна отримувала зарплату. І ще цікаво куди ж дівалась решта сировини – нехай кілограм (хоча на 0.5 ставки повинно перероблятись від 2 до 15 тих же кілограм).
І оскільки це тільки один випадок такого свавілля з боку адміністрації, то тепер стає ясно чому отих «хрестиків» на лінієчках для підписів в новому колективному договорі досі немає.
Бізнес, пані та панове, бізнес.
Прошу пана, а можна трошки повільніше і по пунктам?
Який був старий КД, що пропонуєте змінити в новому?
Шось я небачу тут нічого про колективний договір. Тема взагалі не відповідає змісту.
Процедуру підписання КД буде розпочато на загальний зборах ЦРЛ 24 березня 2009р. всі зміни та доповнення будуть обговорені в колективі ЦРЛ в сторону покращення виробничих, трудових і соціально-економічних відносин в трудовому колективі.
Виходячи з вище сказаного небачу смислу розпочинати цю тему і виносити внутрішню справу колективу на публіку до того як щось взагалі зроблено
bam
вище сказаного - пишеться разом
небачу - пишеться окремо
смисл виносити - є, прочитай ше раз

Олег
24 березня - минуло, прошу розкрити тему
bam, тут не справа колективу тут справа всіх нас, я маю наувазі що люди наші навіть нехочуть поінтересуватися що написано в кол. договорі і чи ті пункти договору йде їм на користь, тобто покращує соціально - правові та фінансові відносини між колективом та адміністрацією, будучи присутнім на зборах колективу я не чув щоб кол. договорір зачитували весь!! Що є порушенням процедури прийняття кол. договору. Більшість працівників ЦРЛ навіть неознайомленні з кол. договором, а де хто навіть про нього не чула що він існує. Адміністрація написала собі кол. договір і сама фактично затвердила.
Тобто коли була ставка золотоприймальниці, по інших відомостям золото отримувалось з Пробірної палати для виготовлення стоматологічних виробів з золота, то за яку суму була "куплена" планова провірка КРУ ЛОДА, яка відбувається щороку, та скільки золота було списано на виготовлення протезних робіт ЗА 10 РОКІВ!!!???? Цікава тема.
Яник, для того щоб тема була ще цікавіша надатся для ознайомлення форумчан відомості про оплату праці за лютий місяць 2008 р.
а на хрена там стіко вас дармоїдів?
Васілій, то вже потрібно наше керівництво питати, чому так багато людей і більшість з них незабезпечені мінімальною заробітною платою, чому не виплачується коштів на оздоровлення, не проводиться індексація зарплати?
Олег пише:
відомості про оплату праці
Олег! В тебе сама нижча з/п?
Ти або нічого не робиш або не виходиш з тіні!
І маєш совість от таке викладати??
От був би ти ударніком або хотя б середнячком - друге діло. Працюй, мля! А то перший вилетиш!

додано через 1 хвилину 46 секунд:

Олег пише:
за лютий місяць 2008 р
То ж стародавні архіви
Alexis пише:
І маєш совість от таке викладати??

А ВОНИ МАЮТЬ СОВІСТЬ ТАКЕ ПЛАТИТИ ЛЮДЯМ? Я що злодій! мене держава застявляє порушувати закон для того щоб вижити прогодувати сім"ю. Зарплату нам нараховують в УМОВНИХ ОДИНИЦЯХ праці для того щоб отримати 1000 грн. я маю виконати 146 УО!
Згідно закону України "Про оплату праці" виплата мінімальної заробітної плати проводиться незалежно від форми власності підприємства. Отже керівництво яке збільшило штат працівників несе відповідальність за виплату мінімальної зарлати працівникам.
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=23-92
Проблема в стоматологічні поліклініці є не одичною проблемою м, Золочева такіж проблеми в Самборі і в других районах. Отже ті псевдо - реформи уряду Януковича спрямовані на деградацію в нашій медицині, а найбільше це торкнеться середнього і молодшого медперсоналу і це зараз є найбільшою проблемою. Після того ми розуміємо, яка політика Глобального уряду до нашої країні і ті опричники, які сидять в кабінетах проводять в життя знищення Українського етносу тим що скорочують медичні заклади, так зване укрупнення. Отже я Цоба Олег не буду терпіти те що робиться в нашій медицині. Тому що людина яка прийшла в медицину не має працювати на жалюгідні копійки і пожертви людей. Закони вони не видуміні природою, а конкретними людьми , які мають певні інтереси. Отже в дальнішому нас чекає скорочення і ліквідація. І люди будуть звільнені та покинуті владою. Просив би вас зрозуміти позицію мене до політики нашою мужновладців. Я ж не краду, ЧОМУ я мушу як злодій ховатися від когось? Для чого я живу в тій державі коли буду мовчати про це ставлення до нас? Тут знайдуться люди, які будуть казати чого ти тут плачеш, то вам ще зле? Яле я не плачу я висловлюю свою позицію. І попросив підтримати мене та зрозуміти. І ті хто думають що, мене нічого не токнеться, так вже не буде в тій державі. Без зростання економіки та відповідних методолгічних законів проблему не вирішити, оскільки зарплата медику, вчителю нараховується від зростання доброботу життя простих людей в даному випадку причин є проблема дифіциту фінансів, а саме кридитно - фінансова, яка завела нас в борги, за які ми будемо продавати землю, тому що власністю є не то що ти маєш справку, що то твоя машина, а можливість нею керувати. Отже відповідальність за це несуть люди, які пишуть закони в більшій степені, а ніж ті зто їх виконує.
Олег, шо ти ніяк не зрозумієш, шо такий устрій медицини, як в Золочеві, не є життєспроможний! Чого ти далі в ньому борсаєшся? Навіть багаті соціально розвинені країни не здатні утримувати певні типи медицини, як от стоматологія, на плечах платників податків. Тому стоматологія в них ПРИВАТНА. А тепер скажи, в Україні можливо зараз мати дієздатну хочаби будь-яку громадську медицину?
AVB пише:
хочаби будь-яку громадську медицину?

Не можливо!! Тобто одна система вже розвалилась, а другу ще не постороїли. Нашу медицину перетворили в бізнес, не заплатиш не виживеш, а заплатиш то виживеш може, поки грошей вистарчить. Для того щоб змінити медицину треба змітини:
1) Економічний стан України, саме ставки кредитування:
2) Стихійний набір в освітні заклади,(не тільки медицини) кардрову політику повинна визначати влада:
3) В разі, коли відбудеться скорочення по якійсь з причин, налагодити систему перенавчання працівників на другі спеціальності.
4) Незалажність профспілок в Україні.
5) Безкоштовні курси по удосконавленню спеціалізації, не ті що зараз є, а надання людям повноцінних знань, а не фрагментальних.
Отже зробивши висновки я відповідаю за свої слова, що тут нічого не получиться не змінивши концепцію управління!

Ми живемо так як нами керують!
Фіг то правда. То якась овеча психологія. Як правило люди схильні перекладати відповідальність на будь-кого тільки не на себе. А хто керує, та такі самі як і ми і ми ж їх вибирали. Не варто сподіватись поки щось на горі зміниться. Не дочекаєтесь. Варто засукати рукави і працювати. При любій владі є бідні і багаті, так що не варто бути вівцями яких веде якийсь козел на бійню, треба включати інтелектуальний режим і самостійно приймати рішення.

додано через 3 хвилини 23 секунди:

Олег пише:
Яник, для того щоб тема була ще цікавіша надатся для ознайомлення форумчан відомості про оплату праці за лютий місяць 2008 р.

оприлюднення подібної інформації без згоди зацікавлених особ не этично і не законно. Крім того хто повірить що вона реально відображає доходи цих осіб.

додано через 3 хвилини 54 секунди:

Олег пише:
Зарплату нам нараховують в УМОВНИХ ОДИНИЦЯХ праці для того щоб отримати 1000 грн. я маю виконати 146 УО!
Згідно закону України "Про оплату праці" виплата мінімальної заробітної плати проводиться незалежно від форми власності підприємства. Отже керівництво яке збільшило штат працівників несе відповідальність за виплату мінімальної зарлати працівникам.

Не варто плутати грішне з правидним. Треба визначитись чи працюєте за УО чи погодинно. Якщо госпрозрахункова організація то і оплата буде така як напрацював. Якщож оплата праці погодинна то можна говорити про якусь мінімальну зарплату. Хоча реально там все так запутано і запущено що навіть не варто влізати і вдумуватись. Більше підходить вислів вождя - "Хорошого лікаря народ прокормить!"

додано через 4 хвилини 11 секунд:

Олег пише:
А ВОНИ МАЮТЬ СОВІСТЬ ТАКЕ ПЛАТИТИ ЛЮДЯМ?
На скільки я в курсі і стоматологи і зубні техніки керуються не лише совісю, а і розцінками причому зовсім відмінними від тих що на форумі.
bam пише:
Не варто плутати грішне з правидним. Треба визначитись чи працюєте за УО чи погодинно. Якщо госпрозрахункова організація то і оплата буде така як напрацював. Якщож оплата праці погодинна то можна говорити про якусь мінімальну зарплату. Хоча реально там все так запутано і запущено що навіть не варто влізати і вдумуватись. Більше підходить вислів вождя - "Хорошого лікаря народ прокормить!"

Згідно КЗпП України ст. 111 , зокрема: «При не виконанні норм не з вини працівника оплата проводиться за фактично виконану роботу. Місячна заробітна плата у цьому разі не може бути нижчою від двох третіх тарифної ставки встановленого йому розряду (окладу). При не виконані норм виробігку з вини ппацівника оплата проводиться відповідно до виконаної роботи».
Відповідно до тарифної сітки наказ МОЗ № 308/519 , яким встановлюются тарифні ставки і посадові оклади. Отже Оплата праці в Зубних техніків відрядно - преміальна.
http://depositfiles.com/files/08g8j87di на ці ссилці приклад нарахування зарплати.

bam пише:
"Хорошого лікаря народ прокормить!"

І пенсію тоже виплачує народ?!

bam пише:
Фіг то правда. То якась овеча психологія. Як правило люди схильні перекладати відповідальність на будь-кого тільки не на себе. А хто керує, та такі самі як і ми і ми ж їх вибирали. Не варто сподіватись поки щось на горі зміниться. Не дочекаєтесь. Варто засукати рукави і працювати. При любій владі є бідні і багаті, так що не варто бути вівцями яких веде якийсь козел на бійню, треба включати інтелектуальний режим і самостійно приймати рішення.

Ти забувся напевно? БАМ ти що не бачиш до чогоь докерувалися в Україні? Ті Абрамовичі довели нас до чого, ти що не бачиш чи того не розумієш що банківські гроші неконтактують з нашою промисловістю? Чи ти не розумієш того що ми є не потрібні люди в на Українські землі і ті що прийшли сюда будуть всіма методами робити то щоб той нарід вимирав і деградував!!!!!
Олег пише:
Ті Абрамовичі довели нас до чого
і до чого вони нас довели? Дуже зручно звалювати власні проблеми на чиїсь плечі.

Олег пише:
Чи ти не розумієш того що ми є не потрібні люди в на Українські
ні не розумію. Подібне відчуття у мене було коли я працював у державні установі, тоді єдина правильна думка була - думка директора. Мене це не влаштовувало от я і звільнився. Зараз почуваю себе досить потрібною людиною відповідно мені це фінансово і морально компенсовують. Реально отримую задоволення від своєї роботи і не згоден що все так погано. Не подобаються тобі банківські гроші - не неси їх у банк. Тримаю у шкарпитці. Я чомусь впевнений що дуже багато лікарів ще задовго до пенсії забезпечуть і себе і своїх дітей. А ті, хто так собі, то і будуть на все скаржитись. І взагалі чому спорити, кожен думаючий чоловік в кого більше однієї звивини в голові розуміє що реальна зарплата лікарів значно вища ніж на тих сканах на форумі. То чого публікувати завідомо невідповідну інформацію. Писати можуть все що завгодно, алеж у житті все по інкшому. Питання по другому... Якщо так мало платять, жити не має за що, чому ніхто не звільняється?
bam, а нас нормативні акти пишуться і враховуючи інтереси людини, так воно було за Союзу, так зараз є і ти мусів втікати від тих законів ховатися, щоб прогудувати сім"ю, то ще фігня як сам живеш, а ти зараз прогодуй жінку і дитину! От так наша влада заставляє красти і від того ми маєм корупцію, хабарі і таку Україну.
наші вимоги
Використання дез. засобів при замочуванні відбитків працівникам зуботехнічної лабораторії.
забезпечення працівників зубо. технічного відділення інструментом та матеріалами згідно нормативних актів наказ моз України від 11,04,2005 р. №158
згідно наказу по стоматологічній поліклініці виплата за понаднормові години роботи.
В ситуації, яка склалася в медичні галузі, при проведенні ремонтів коштами працівників, вимагаємо кошти які будуть виділені на ремонт проводити через фінансовий відділ Золочівської ЦРЛ і видавати чеки які будуть гарантом повернення затрачених коштів, при реорганізації, банкрутстві підприємства, в першу чергу повертати кошти згідно чеків пред∙явлених фінансовому відділу Золочівської ЦРЛ.
• Здійснювати доплату у розмірі 10 % посадового окладу (тарифної ставки) працівникам, які використовують у роботі дезинфікувальні засоби (Наказ Міністерства праці і соціальної політики і МОЗ України №308/519 від 05. 10. 2005 року. Додаток №1)
• Забезпечити участь представникам профспілкових організацій (як представникам застрахованих осіб) в роботі комісії Золочівської Ц РЛ із загальнообов’язкового державного страхування.
• Забезпечити участь представників ВППСП Золочівської ЦРЛ в тендерних комісіях.
• Сприяти виплаті матеріальної допомоги на оздоровлення в межах місячного посадового окладу перед черговою відпусткою працівника
• Проводити атестацію робочих місць за умовами праці, згідно з розробленим за участю профспілкової сторони графіком, та за її результатами вживати заходів щодо покращення умов праці, медичного обслуговування, оздоровлення працівників та надання їм відповідних пільг і компенсацій.
• *Стаття 164*КЗпП України . Компенсаційні виплати за невиданий спеціальний одяг і спеціальне взуття
• *Стаття 165*. КЗпП України Видача мила та знешкоджуючих засобів
• *Стаття 166* КЗпП України. Видача молока і лікувально-профілактичного харчування
• Не вимагати від працівника виконання роботи, яка не обумовлена колективною угодою та посадовою інструкцією
• Стаття 170*. КЗпП України Переведення на легшу роботу

Не виконання пунктів КОЛ. Договору буде розцінюватися як не здатність адміністрації приймати правельні рішення та оцінювати ситуацію яка склалася. В таких випадках з нашої сторони буде запропоновано проведення діалогу для усунення ситуації. В разі коли Адміністрація не піде на такий діалог, з нашого боку буде ставитися питання щодо доцільності перебування керівних органів в такому складі.
• в ситуації яка склалася в з'вязку з реформуванням медичної галузі, накази адміністрації Золочівської ЦРЛ а також Золочівської стоматологічної поліклініки, які не мають за собою фінансового забезпечення, будуть розглянуті ВППСП Золочівської ЦРЛ, як рекомендовані до виконання. В разі чинення тиску збоку адміністрації, щодо виконання вищезгаданих наказів, збоку ВППСП Золочівської ЦРЛ буде проводитися акція непокори. Про це буде повідомлено профком ВМП у Львівські області.
• будь який тиск збоку адміністрації буде сприйматися ВППСП Золочівської ЦРЛ, згідно ст ККУ №170 (Умисне перешкоджання законній діяльності професійних спілок, політичних партій, громадських організацій або їх органів)