Золочів Плюс
Форум міста Золочів

нова газета. хто шо знає?

Автор Повідомлення
нова газета. хто шо знає?
знайомий казав шо в місті буде нова газета. хтось може шось сказати детальніше?
Ага, багато шкіл в місті свої газети почали випускати. На місяць 4-6 сторінок Можеш навіть скачати електронну версію газети 2-ї школи з сайту
та ні, я про серйозне видання. кажуть ніби рекламне
dub пише:
я про серйозне видання. кажуть ніби рекламне

Рекламне=серьйозне?
Капєц
dub пише:
кажуть ніби рекламне

Зараз майже всі фірми економлять на рекламі, так шо випуск такого видання зараз було б не вигідне.

Колись Олег хотів рекламну газету запустити по Золочівському, Перемишлянському(якшо не помиляюсь то ше Бродівському і Буському) районі
Така мулька запускається в народ кожен рік-два. Потім тухне.
Тягатись з НС не кожному під силу..
Вже дізнався дещо. назва - "Старе місто". воно займатиметься виключно рекламою, тому напевно не конкуруватиме з НС
Ну-ну Вирішив інфу по порціях викладати?
Хто засновник? Це дочерна компані чи новий ігрок?
Alexis, а це я хотів сам тут з ясувати
voshkaniridze пише:
Колись Олег хотів рекламну газету запустити

А чого Олег мовчить, в нього ідею вкрали. Чи то може всетаки про його газету мова йде???

Взагалі газета справа дорога. Цікаво скільки коштує топографія. В другій школі випустили перший номер газети на 6 сторінках, то казали шо таке задоволення як придбати її коштує учням по 10 гривень(мені не пропонували, це лише чув від одного учня так шо може бути і неправда)
voshkaniridze пише:
придбати її коштує учням по 10 гривень
Припустимо що це правда. І є вибір - купити газету за 10 грн чи безплатно скачати з сайту. Берем кількість скачувань, віднімаєм коефіцієнт тих хто б і так не купив, додаєм коефіцієнт тих хто скачав не тільки для себе а ше й знайомим. Отримане число множим на 10 грн - це теоретичний неотриманий прибуток у бюджет школи.
Простіше - збитки, нанесені школі своїм же сайтом..

voshkaniridze пише:
А чого Олег мовчить, в нього ідею вкрали.. .. Взагалі газета справа дорога
Нічо собі заявочки.. Хоть би смайлик поставив :lol

А газета, навіть рекламна, місяць-два подьоргається і ляже. І зовсім не тому шо це дорога справа..
Ні про якого Олега не може бути й мови! про Олега з його "ідеями" я мовчу)))) Олег хіба шо багато пи... ь)))
Тепер розказую детальніше про нову газету!
Це новий проект, енергійна, цілеспрямована, молодь в роботі! газета й справді буде називатися Старе місто, за змістом виключно рекламна, і що саме головне газета буде БЕЗКОШТОВНА! Головний редактор п. Ярослав (ICQ 391562478)
OGO_ZOL пише:
енергійна, цілеспрямована, молодь в роботі!

як завжди перед виборами , нова, нібито рекламна газета.... Чо так тупо? Хдє кріатіфф,
OGO_ZOL пише:
енергійна, цілеспрямована, молодь
???????????
Скоріше би щось робили, а то стільки років вже говорять. Наш Золочів славиться ОБГ (одна бабка говорила) як ніяке інше місто, це помічають люди не місцеві, які на деякий час приїжджають. Може це знову хтось недочув, небачив, а пішло....
OGO_ZOL пише:
молодь в роботі!
До першого дєрібана Хто працював з молоддю, той знає..
Хотя якшо добре запрягти, доглядати і підкормлювати, то можна деякий деякий час протриматись..

OGO_ZOL пише:
Головний редактор п. Ярослав (ICQ 391562478)
Оце дійсно круто! Це тільки в мене зразу асоціації з Бартківим появились? Хто-хто? Ага, ICQ-ю-ю!
Васілій +1
Газету "Старе місто" робить 1-на людина! А те що людина за віком молода - саме це малось на увазі - молодь в роботі!

To MAL: гарніше ББС (баба бабі сказала))))
Значить до першої сесії..
(а шо я маю на увазі - вгадуй сам)
Тобі на Полє Чудєс треба жи би ти там свої "високоінтелектуальні " фрази талкав
Alexis пише:
Простіше - збитки, нанесені школі своїм же сайтом

Ну як в нашій країні часто буває газету і так розкуплять (по одному примірнику на клас на добровільно примусових засадах)

dub пише:
знайомий казав шо в місті буде нова газета

Хто подивиться профіль п.dub побачить що він був створений спеціально для цієї теми, як мені здається для реклами газети шо ше не вийшла. Не здивуюсь якщо
OGO_ZOL пише:
п. Ярослав (ICQ 391562478)

є ніхто інший як п.dub і в кінці теми він оголосить що газета вийшла такогото числа, на стількох то сторінках і можна її придбати там-то і туткай
купляти її не потрібно, її можна взяти! газета "Cтаре Місто" - безкоштовна!
OGO_ZOL пише:
її можна взяти

Де можна???
місця розповсюдження будуть повідомлені додатково, коли газета з'явиться на світ!
потрібна була інфа. ви мені її дали. дякую

додано через 9 хвилин 32 секунди:

p.s а хто такий Бартків???
voshkaniridze пише:
є ніхто інший як п.dub і в кінці теми він оголосить що газета вийшла такогото числа, на стількох то сторінках і можна її придбати там-то і туткай
Якшо навіть і так, не бачу в цьому нічого дивного.. Тільки про це оголосить ОГО. Робим ставки?

В НС ціни на рекламу шокапєц. А як тут буде з розцінками? Опреділились? Чи спочатку запустите "першого космонавта"?
Alexis пише:
Робим ставки?

Ставки будеш робити в "Карпатах"
До мене випадково в руки попала візитка шеф-редактора цієї газету, ви питали, я виклав інфо те яке було написано на візитці, тому свої припущення засунь глибоко п. Олегу в ж... у
так як і слова
Alexis пише:
А чого Олег мовчить, в нього ідею вкрали.

всьо шо Олег може робити то багато пиз... ти, без ніякого толку
перевірено
а чого мовчить , а шо він може сказати крім: йдем кави попємо
Alexis пише:
Робим ставки?

Якщо робити ставки то я думаю що буде створено новий акаунт типу STARE_MISTO який напише за всю історію тілько один пост, в якому
voshkaniridze пише:
оголосить що газета вийшла такогото числа, на стількох то сторінках і можна її придбати там-то і туткай

OGO_ZOL пише:
Alexis пише:А чого Олег мовчить, в нього ідею вкрали.
Це хіба я писав?
Alexis пише:
Це хіба я писав?

Є такий глюк при цитувані. ОГО_ЗОЛ на мене тоже вже скаржився шо я шото цитував де проставило шо то від нього
буває таке, але тільки на плюсах-мінусах
Alexis пише:
Трохи встряхнути треба, на всяк случай, шоб крила не виростали

так шо розслабся і
Alexis пише:
Витріть соплі, дядьку

і тільки того і можеш шо ставити в репутації мінуса
voshkaniridze пише:
Є такий глюк при цитувані. ОГО_ЗОЛ на мене тоже вже скаржився шо я шото цитував де проставило шо то від нього

але на відміну від тебе, Алєк)))сіс, я не ставив voshkaniridze мінуса в рейтингу
будь папрощє і люді патянутса
OGO_ZOL пише:
буває таке
Це тільки один я звертаю увагу на кнопку попередній перегляд? На чийому пості нажмеш лінк цитувати, те імя і ставить. Попробуй сам. А очі спросоння все-ж таки протирай.

OGO_ZOL пише:
на відміну від тебе, Алєк)))сіс, я не ставив voshkaniridze мінуса в рейтингу
Наскільки памятаю, voshkaniridze від мене тільки один плюс хапнув.. І то звідтам слово потім пропало..

Карочє, ОГО, не ний. В бландінок постійно шось глючить.. В тебе просто карма негативна..
Alexis пише:
Це хіба я писав?

Alexis пише:
Не приписуй чужі фрази (с)Alexis, коли цитуєш когось..

ше туво мені сі розплач і піди нажалійся Цобіку же тебе тутка вобіжають
Якшо voshkaniridze сказав
voshkaniridze пише:
Є такий глюк при цитувані
значить воно так і є , будь папрощє і люді патянутса
і взагалі тема про нову газету, а ти пишеш якусь куйню) , і врешті решт пиши про себе, а не розписуйся за когось
П. С. в зясуйках зясовуй собі стосунки з Цобіком, або вам подібними
П. С.2 Не чіпляйся до людей, а в відповідь на запитання чого ти вчепився, твоя відповідь
Alexis пише:
Трохи встряхнути треба, на всяк случай, шоб крила не виростали

А потім після цього лізеш в зясуйки шось рішати, агресію свою до людей тримай в собі. Ти напевно який неповносправний, шо так вороже настроєний проти людей! Може собі мозги встряхни
Alexis пише:
на всяк случай
бо ти з ними взагалі не дружиш

додано через 6 годин 47 хвилин 34 секунди:

газета з'явилася на світ! Надалі попрошу в темі не флудити
OGO_ZOL
В тебе каша в голові.
Наївно слухаєш всяку херню (про вкрадені ідеї) і приписуєш її комусь іншому, а ше потім відмазки клеїш і цитати звідкісь тягнеш старої давності. Баламут
Від того шо я пишу, гірше не буде, це точно. Я десь неправ? - прошу пояснити де і в чому. А пока витри соплі і не пискуй бо смішно..

OGO_ZOL пише:
газета з'явилася на світ!
То тоже на візитці писало? І шо далі? Вже є в ларьках? Де можна подати рекламку? На пошті? Тоже безплатно?
Прошу подати повнішу інформацію.
Alexis пише:
Наївно слухаєш всяку херню (про вкрадені ідеї)
voshkaniridze правду каже шо в Цоби була така ідея, але в нього тільки ідеї)))
Alexis пише:
Від того шо я пишу, гірше не буде, це точно. Я десь неправ?
якщо пишеш по темі то пиши, а якщо пишеш
Alexis пише:
так на всяк случай
то ліпше не пиши вопше
Alexis пише:
Де можна подати рекламку
на візитці є конаткті телефони, по них і можна подати рекламу!
Піши есчьо, з твоєю талановитою творчістю я ознайомився в зясуйках - це напевно один розділ на форумі, де тобі потрібно писати, писака
А взагалі то ти
Alexis пише:
Баламут
і
Alexis пише:
піськуй
voshkaniridze пише:
Є такий глюк при цитувані.

Глюку таки нема, сам попробував
Alexis пише:
На чийому пості нажмеш лінк цитувати, те імя і ставить.

незалежно від того який текст виділив, я промазав, і ОГО_ЗОЛ тоже, за таке сваритись не тре, всі ми люди і робим помилки.
OGO_ZOL пише:
До мене випадково в руки попала візитка шеф-редактора цієї газету

Візитку бачив, красива така, надіюсь газета вийде така сама.
Суперечки, думаю, можна завершити, а якщо ОГО_ЗОЛ спитає дозволу в редактора і опудлікує тут усю інформацію щодо газети то було б непогано.

Усю інформацію малося на увазі: коли газета вийде, як подати туда оголошення, скіко то буде коштувати, як часто газета буде виходити і т. д.
мені прийшла. там все пише, тираж - 4000, перший номер було розповсюджено в п ятницю вибірково через укрпошту. пошукайте у знайомих
dub пише:
пошукайте у знайомих

то ВИ пошту крадете?))))))
OGO_ZOL пише:
на візитці є конаткті телефони, по них і можна подати рекламу!
Ого, так чого тормозиш? Не бачу відповіді на поставлені вище питання.
Оцей ваш маркєтінговий хід з витягуванням інформації і так видно за кілометр. Фейк. Екперімєнтіруйте так і далі
З вами все ясно..
Alexis пише:
Не бачу відповіді на поставлені вище питання.
відповіді потрібні тобі! так шо шукай собі їх
O_o*aka*F.O.A.D. пише:
то ВИ пошту крадете?))))))

та то Алєк)))сіс
OGO_ZOL пише:
та то Алєк)))сіс
Я тобі не тато!
ти просто хворий клоун!
коли сюда приходять люди спілкуватись ти не даєш їм цього робити, найшов тут на форумі вашому
Кот да Винчи пише:
Так шо притісняти новачків, які зовсім не схожі на бувальців, мабуть негарно.
, а ти саме цим і займаєшся! Коли прийшли сюда хлопці з автофоруму, то ти пробував їм шось розказати, я не маю ніякого відношення ні до Цобіка форуму, ні до інших форумів, а просто бачу, як ти себе тут поводиш! Так шо ліпше
Alexis пише:
Від того шо я пишу, гірше не буде, це точно. Я десь неправ?
OGO_ZOL пише:
якщо пишеш по темі то пиши, а якщо пишеш
Alexis пише:
так на всяк случай
OGO_ZOL пише:
то ліпше не пиши вопше
Які утиски? Ти ж хамив і там, хамиш і тут. То на зубах тебе зациклить, то на флуді..
Ого, не веди себе як істєрічка. Для себе я тему закрив ше 2 поста вище, так як відповідей на питання не отримав. А ти ніяк не можеш шоб не згадати про мене в наступних постах..
В мене все. Прекращаєм.
ок! мир, дружба , жвачка
П. С. Але все ж таки: після виставлення лінка про автофорум, ти почав шось розказувати, а-ля кожному в Золочеві по форуму і т. д. , шо то не форум і т. д., шкода шо тему видалили навіть зі смітника! яка тобі різниця є якісь інші форуми Золочева чи нема! Немаю відношення ні до цього зубного форуму ні до інших форумів! Поводь себе нормально, а не накидайся на людей! І пиши по темі, а не біліберду всяку! Ти кажеш , я хамив тобі? Вибач я відповідав тобі, ти почав хамством, ти накинувся на людей! В зясуйках собі вирішуй свої трабли, а не ліз в нормальні теми! А тепер тема закрита
Та нє Alexis, OGO_ZOL правий (чи права). я новачок - і відчув утиски на форумі. адже форуми створенні для спілкування і обміну інформацією. а тут що не напишеш - усе сприймають з негативної точки зору: реклама, інтереси якісь і так далі. враження що форум твій і більше ніхто тут нічого не може написати. з чсом напевне будеш сам з собою тут чваритися
dub пише:
я новачок - і відчув утиски на форумі

Цитату? Не пиши бздур-і буде фсьо чотко
Васілій тут сейозну проблєму розглядают, а ти далі про "дурь"
Васілій пише:
бздур
OGO_ZOL пише:
Васілій тут сейозну проблєму розглядают

Шютка?
dub пише:
форуми створенні для спілкування і обміну інформацією
Абсолютно правильно! Тому якщо ВИ вирішили тут шось написати, будьте готові до того, шо все написане ВАМИ може бути 10 разів обговорено і прокоментовано.. Або навпаки..
Alexis пише:
В мене все. Прекращаєм.
Взагалі-то це означало що далі йдем ПО ТЕМІ.
Це НЕ означало, шо треба зразу повідкривати писки для красномовного оффтопа вдогонку
Ну шо там??? Хто газету бачив??? Сподобалась???
щось сказати конкретно важко, бо не спеціаліст. але як на мене надто мала - всього 4 сторінки. а так верстка гарна, це не газета 2 школи явно. ще добре що є колір. видання рекламне, тому практично нема статтей. у чутках вона була зовсім іншої

додано через 4 хвилини 13 секунд:

загалом звичайне рекламне видання