Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Он-лайн футбол

Автор Повідомлення
я з золочівської імміграції у Львові. Працюю на ТВ. Грав колись за юнацьку команду Сокола, а зараз керую Соколом в он-лайн футбол менеджері. http://www.butsa.ru/roster/2672/
virtualsoccer.ru набагато кращий футбольный менеджер я там керую Чемпіоном Чілі командою Коло Коло. http://www.virtualsoccer.ru/roster.php?num=981
найкращий вфм за ігровою концепцією і принципом гри це Еліта. www.vfm.1gb.ru
Я там керую Ліоном і Карпатами . Ще на сайті я один з модераторів. realCAT, заходи, бери команду, здам тобі виграшні тактики

додано через 27 секунд:

а на всолі єж Сокіл?
знаєш нік Royal_Shprot? напевно шо так)) ми з Шпротом разом працююєм він розказував про львівського модера Еліти. Бачив я тут Еліту, чесно кажучи не сподобалося, набачив там якогось приколу. І там неможна кажись з одного ІР грати, а я переважно сижу на роботі)

Во ми десь плануєм зробити зустріч менегерів всола, давай підтягуйся до нас.

неа у всолі Соколу нема.

І ше одне питанячко, ти з Золочева?
realCAT пише:
набагато кращий футбольный менеджер

Міша пише:
Я там керую

realCAT пише:
разом працююєм

Капець! Всі такі в роботі. Якісь справи прокручують...
мені здається це найкраще зара шо є з онлайн ігр, для людей котрі люблять футбол. враховує кучу параметрів, нормальна розрядка моску від роботи.
realCAT, я з Золочева, закінчив середню школу номер 2. Зараз працюю керівником відділу міжнародних новин на телеканалі 24.
я і є той львівський модер. З одного ІР грати на Еліті можна, тільки про це на форумі треба написати у відповідному топіку.
Шпрота памятаю, він в Кот д'Івуарі грав
Там грати класно, треба тільки знати секрети тактики і розвитку команди (або самому доперти, або в когось дізнатись). Там унікально тим, що сила не все вирішує як на інших проектах, а більше - тактика. Можемо для експерименту попробувати - береш команду, я тобі здаю секрети, і ти виграєш 75%матчів
Наші львівські менеджери виграють у всіх чемпіонатах

додано через 27 хвилин 24 секунди:

ми до речі проводимо часто зустрічі манагерів з еліти, за пивком тактикою ділимолся

додано через 2 хвилини 2 секунди:

у всолі якщо я не помиляюся, можна отримати ігрову перевагу за гроші? якщо так, то це утопічний проект. На бутсі залишився до речі тільки тому, що знайомий віддав мені Сокіл Золочів, а я йому свою японську команду.
Уже зарегистрирован пользователь (ник: "shprot", Id=3330), IP-адрес которого совпадает с Вашим. Для регистрации Вам необходимо обратиться к администрации.

во шо видає)) казав шо немона, ша попробую на форумі про то написати

додано через 40 хвилин 57 секунд:

відписався в приват