Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Кіокушинкай-карате проти дитячої злочинності та наркоманії

Автор Повідомлення
Кіокушинкай-карате проти дитячої злочинності та наркоманії


Каратисти руйнують дитячу наркоманію та злочинність

Нокаутують ці вади молоді спортсмени вже на традиційному чемпіонаті України з кіокушинкай-карате, який пройшов 8 лютого 2009року в м. Умані. Окрім традиційного турніру, потішила і стабільність – відкритий чемпіонат з кіокушинкай-карате вкотре довів, що ці змагання чи не найчисельніші на теренах нашої держави. Хороший рівень турніру підтверджує і велика кількість поєдинків – щоб дістатись фіналу, спортсмен протягом дня мав до семи разів виходити на татамі.

Ще раз підтвердив правила і цей турнір – золочівські каратисти вкотре довели свою силу на татамі. Багаторазовий чемпіон Львівської області у розділі куміте золочів'янин Кобилко Ігор прогнозовано додав і свою золоту медаль в загальну скарбничку Золочівської організації. Нагадаємо, що вже четвертий рік молоді спортсмени Львівщини посідають перше сходинку у рейтингу української федерації кіокушинкай-карате. Семпай В. Красносельський каже, що такі турніри важливі тому, що діти, окрім фізичних та технічних, набирають насамперед духовних якостей.

10 років плідної праці, титанічних зусиль і терпіння у нелегкій праці з дітьми семпая В. Красносельського дали свої довгоочікувані результати. В його колективі є багаторазові чемпіони Львівської області і призери України. Удача посміхнулась і цього разу. Перспективний вихованець, спортсмен з великим запасом потужності – 16-річний Ігор Кобилко у неймовірно важких п'яти поєдинках здобув таку бажану перемогу – перше місце, золота медаль, чемпіон України! Саме важливе - нам відкрилась дорога на Чемпіонат Європи, де Ігор буде представляти Україну у своїй категорії.Генеральним спонсором поїздки на Чемпіонат виступила Золочівська районна організація партії Християнсько-демократичний Союз. Окрім спортивних змагань, організація пітримує культурні та соціальні проекти, проводить і підтримує заходи, які допомагають молоді ознайомитися з засадами здорового способу життя в контексті християнських цінностей. Голова організації Іванів Наталія каже, що меценатство виховає нове, здорове покоління, яке зможе вивести державу на якісно новий рівень. Побороти дитячу наркоманію і злочинність допоможе приклад молодих спортсменів, які силою духу і волі переборюють біль і страх.Довідка:
Кіокушинкай-карате – один із найжорсткіших видів єдиноборств у повному контакті. Проте про жорстокість тут нема й мови, адже це бойове мистецтво бере свої витоки зі східної філософії. Головним правилом є насамперед перемогти себе, а потім іншого. Окрім фізичної та технічної підготовки, кіокушинкай гартує і духовний світ людини.
ВІТАЮ!!! Мені дуже приємно, що у моєму місті є такі люди. Не дивлячись на труднощі вони ідуть до поставленої цілі. Так тримати!!!
відео
хаджиме. вові камладзе привіт