Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Денег - 0

Автор Повідомлення
Денег - 0
Как долго можно прожить без денег???
Є дві стадії атсутствія дєнєх:
1. Дєнєх нєт
2. Дєнєх нєт ваащєєєєєєєє
У Вас яка сітуасьйон?
Уважаемый г. Василий, рекомендательно прошу - смените СЛОГ. А тогда уже и будем дружить.
Miss, перепардонюю, ми унівєрсітєтав ні канчалі.
Ви чого така серйозна? Тут , в цьому зоопарку, так ніззя.
А по темі-в Золочеві без грошей можна прожити скіль завгодно довго. Правєрєно
Васілій
і як же можна прожити без грошей? в який спосіб? так чи інакше, а без них ніяк. ну хоч трохи треба мати.
Inkognito пише:
і як же можна прожити без грошей?

як на мене -то 1000грн не гроші. прицьому зарплата до 1000грн дуже розповсюджена в золочеві. і живуть якось
читай далі
Inkognito пише:
ну хоч трохи треба мати
це і є ті самі 1000 грн
ти чо нудний такий?
цікавий Ви, пане Васілій
Inkognito пише:
цікавий Ви, пане Васілій

не цікавий, а мудрий як удаввввв
знаю одного удава, так той такий мудрий, шо проглотить і фамілії не спитає. пітоном звуть
Inkognito пише:
пітоном звуть

на які гроші жирує цей зімляной чєрвь?
Секса ноль... але то лірика. Адже гроші важливіше, певно ЖИ так реально прожити на 1000, чому ні.... і на 500 реально. Справа в тому ЯК прожити. От тут-то і треба включати мізки і шукати додаткових прибутків, додаткових заробітків. Майже творче питання. Завжди треба рухатись вперед, бо з неба нічого не впаде.
Краще працюють мізки або хоч руки - то краще живеш. Все просто. Вибачаюсь перед тими, хто реально має мозги, але не має перспектив, знову ж таки - то є Золочів.

додано через 25 хвилин 10 секунд:

жити без грошей можна і потрібно вміти виживати без них, як це не прикро звучить. Казав один дуже розумний чоловік, шо всіх грошей не назбираєш, не забереш. Але вони таки важливі.
Ми привикли жити без грошей. Потрібно міняти свої привички, вчитися у тих хто чогось добився в цьому житті.
Пропоную всім хто хоче заробляти цікаву модель бізнесу.
alex11041974@mail.ru
1000 грн. це не гроші? Цікаво написано. А як ти думаєш що ті хто без роботи якраз і чекають на ту 1000-чу, але ніяк не можуть знайти роботи і працюють навіть за 100 чи 200 грн. Зажирів ти якщо 1000 для тебе то не гроші.
kyzmi4ok пише:
А як ти думаєш що ті хто без роботи якраз і чекають на ту 1000-чу, але ніяк не можуть знайти роботи і працюють навіть за 100 чи 200 грн.

а чо я маю про них думати? най про них думають їх родичі. я шо мать тереза?
є таке досить цинічне але підходяще під сьоднішнє життя прислів"я:
Праблєми нєграв шеріфа нє валнуют
тобі літ кіко, Кузьмічок?
Васілій пише:
тобі літ кіко, Кузьмічок?

Та є трохи, вже сам собі ту 1000 заробляю.
kyzmi4ok пише:
сам собі ту 1000 заробляю

ну то скажи:1000 хіба гроши. га?
1000 це гроші стопудово.
Це можна по одній хлібині на день купувати...
Мужики, а сколько людей вообще не зарабатывают денег, а живут на деньги родителей, жен. И им не важно- много 1000 или мало- у них всегда есть деньги(пусть ими и не заработанные). Но зато СКОЛЬКО у них понтов!!!. А для г. Золочева- это наверное 75% этих понтовщиков. Так что- им ДЕНЕГ-0- НЕ ПРОБЛЕМА
повністю підтримую miss T, то взагалі "тіхій ужас"... От тільки не знаю, шо робити з такими - жаліти чи гнати в три шия, хай йдуть і не висять на шиях близьких... Шо від пантів-то залишиться, га,?
Залишиться "мабілка для емпетрешак і карцінак"
Васілій пише:
ну то скажи:1000 хіба гроши. га?

А для тебе 1000 це не гроші? якщо ні то віддай першому хто просить на вулиці. От тоді думаю ти оціниш чи гроші це чи ні.
Я за 1000 можу місяць прожити: це купити шось похавати, собі шось купити недороге, тай трохи відкласти.
kyzmi4ok пише:
Я за 1000 можу місяць прожити

гігант

додано через 58 секунд:

ти читати вмієш?
Васілій пише:
в Золочеві без грошей можна прожити скіль завгодно довго. Правєрєно
Я за штуку місяць не проживу. Можливо за півтори-дві. І то не гривень

"Хочу бути прорабом..."
хто побував за бугром і пожив на більші зарплати, то звикнути прожити на штукарь грн в місяць вже не зможе напевно... зачьот всім тим, хто зможе! )
Звичайно, штука гривень для "бувалих" це лише місячна страхівка за машину, для прикладу. Але справа тут вже не в тім. Люди просто хочуть жити як ЛЮДИ. Користуватися машиною, як засобом переміщення, платити регулярно за неї туж саму страхівку. І то не у шкоду собі, а як звичайні пересічні люди - 3-5 % зарплати.

Дійсно, "зачот" тим, хто умудряється за штуку виживати і ніц не робить на покращення.
хе) на покращення треба або бути хитрим дуже, або вміти людей розводити.... або їхати за кордон.... робити канешно треба шось.... наприклад на городі вирощувати картоплю, буряк і тд.... це зменшує витрати на продукти харчування) це і робить більшість людей) тому прожити на 1000 грн не є вже і так складно) головне, щоб всі люди на Україні могли хоча б тих 1000 гривень в Україні заробити і не їздити хто зна куди на заробітки...
як мабуть добре було, коли не було такого поняття, як гроші. хто як працював, так і мав.