Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Давайте поговоримо про дороги Золочева

Автор Повідомлення
Давайте поговоримо про дороги Золочева
Асфальт зійшов разом зі снігом...
Теперішні дороги відповідють економічному стану України. Подивимось чи з тих тарифів за "дорогу" перепаде щось самим дорогам...
Ті наші державні діячі обнагліи в край. За що такі транспортні збори, штрафи непомірні. Я розумію, що правила треба виконувати, але деколи така дорожня полоса, що думаєш а ну її наф ту суцільну і їдеш по зустрічній. Таке враження що дороги на Львівщині найгірші в Україні. Щодо нашого міста то шкода що поблизу асвальтовий завод димить. Яма на ямі. Вул Шевченка тре переіменувати на вул. Танкова, бо тільки танкам тут і їздити
Нє чоловіче, вул. Шевченка - автобан, у порівнянні з деякими вулицями - І. Франка, Л. Українки, С. Крушельницької, Заріччя, Гагаріна, Галицька (якою майже кожного дня небіжчиків на цвинтар везуть)...
У мене не було жодної поїздки у Львів щоб хоч раз на узбіччі я не бачив машину яка міняє колесо на запаску!!! І тільки як машина з крутими номерами, то на слідуючий день ямка притрушена камінчиками. А ямок, ямищ то багато..... І крутих номерів на те ліплення не вистачить. Я не уявляю, як до того ЄВРО 2012 вони зможуть зробити всі дороги? Це ж простіше всі дороги підірвати і заново покласти
на даний час дороги у Золочеві хорошої якості так як порівняно із дорогою аш02 Львів-Тернопіль прото жах
Вічна тема, вічне відмивання коштів, де погані дороги там багато ремотів. притому дорогий та вічний бізнес запчастин. Такщо писати можна вічно.
"Дерева легше різати - ніж дороги ремонтувати" -девіз нового мера
Не переживайте, зріжуть усі дерева в місті- візьмуться за дороги...
Мені відомо що міська розпочне реставрацію кам"яної бруківкі в місті. це має відбітися весною. Тобто ще буде цікавіше, але чи поримонтують вони підземні комунікації перед тим як класти нову бруківку чи відновити стару кам"яну? Далі в тому що наше місто є інвестеційно не привабливим і сюда гроші ніхто не буде вкладати, і на ремонти доріг треба десь взяти кошти, а де їх ззяти коли немає ВВП в районі? То все байки, чим страшніший об"єкт тим більше під нього можна списати грошей, закон такий. Йде звичайний деребан коштів району, можна сказати також і коштів МВФ, оскільки вони нам їх дають.