Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Інноваційні ідеї Є?

Автор Повідомлення
Інноваційні ідеї Є?
Я довший проміжок часу спостерігаю за тим, що пишуть на форумі. Пишуть про владу, релігію, проституцію, бомжів, порушення трудових прав Золочівян тощо. Безспірно, висловлювати свою позицію, думку з приводу влади, проституції, бомжів, ціни на газ - це добре. Але це тільки тексти, які читають люди, яким цікавий forum.zl.lviv.ua. На мою думку, форум повинен бути генератором ідей, які б могли бути реалізовані у Золочівщині. НА ФОРУМІ НЕМАЄ ІДЕЙ, ІДЕЙ НА РІВНІ ЗОЛОЧІВСЬКОГО РАЙОНУ, а говорять про ціну на газ у всеукраїнському масштабі. Хто не байдужий - приєднуйтеся!!!
І шо ти пропонуєш?
vaymut я побачив, що форум деградує, і не тільки він. zl.lviv.ua прекрасний сайт (велике спасибі Адміну), але він потребує "свіжого пориву вітру", я би так сказав. Що я пропоную? Я уже запропонував - нам, Золочівянам і не тільки, потрібні конструктивні ІДЕЇ, які мають бути РЕАЛІЗОВАНІ. Я, звичайно, не буду писати на форумі про наші дороги, хто керує Золочівщиною, хто бере великі, а хто занадто великі хабарі на Золочівщині, хто з ким спить, як підключитись до нету тощо. Це БАНАЛЬЩИНА і "путь в никуда". Моя пропозиція така - створити віртуальний "Клуб Інноваційних Ідей"; розробити програму ідей (але не на 2-ох аркушах паперу формату А-4; ми писати вміємо багато, вистачить і на одному аркуші з конкретними тезисами), виробити тактику та стратегію досягнення мети програми. Ну, хто читав Суньцзи "Мистецтво війни" мене зрозуміє, хто ні - приблизно я написав як це має виглядати. Так що, "Клуб Інноваційних Ідей"...
konsoleri пише:
Я довший проміжок часу спостерігаю за тим, що пишуть на форумі.

Панімаєш, цікаві ідеї-це в перспективі гроші, деколи гроші великі. Тому варіанти два:
1-Ти лох, бо не розумієш цього.
2-Ти маєш нас за лохів. Тіпо "на слабо" паімєть пару-тройку ідейок...
Але їдну можу подарувати-викладайте фотки порушень ПДР , але обов"язково шоп було видно номер порушника. Ну і зцилу на форум головному міліціянту району.
Консолері, якщо справишся-будим говорили далі. Якши?
Є ідеї як заробити гроші, а є ідеї як їх захистити від тих, хто заробляють на нашому з вами бюджеті.
Був тут один, викладав подібні фотки (на озері).. а деякі коллєгі просто поржали. Негарно получилось

Так які проблеми? konsoleri, почни з себе (бо надіятись тут на загальну масу не рекомендірую): створюєш тему-ідею (просту якусь, для початку), в загальному ознайомлюєш з смислом ідеї і потребами, в коментах обговоримо. Треба буде шось десь виясняти - направим Олега, як представника форуму, головне шоб нічо не напутав.. Ну шось типу того..
Хоча підтримую тебе, в любому випадку.

додано через 2 хвилини 20 секунд:

І взагалі, імхо, нікому нічого не мішає викласти потрібне. Але в нашому суспільстві міцно вкорінилась думка (чи вкорінили?) - не напрягайся, ітак нічого з того не вийде.. Чи не так? От і получається: кожен з нас - вроді толкова і розумна особистість, а всі разом - глухоніме бидло (по крайній мірі продвигаємось в тому напрямку).
Цікава думка... Особливо в плані "почни з себе" От вибери усі свої повідомлення і побачиш, чо приблизно 75% змісту - критика повідомлень інших учасників. Чому сайт деградує питання спорне. Щоб правильно дати на нього відповідь потрібна інформація якою володіє адмін. Хоч думка така: на більшості поважних форумів теми мають своїх модераторів завдання яких розвиток теми. А тут купа тем які давно устаріли, або зміст на межі флуду. То чогож хотіти. Хоч оголошення працюють не погано.
Та ну, тут я ж підтримав топікстартера. А "почни з себе" повязано з п.2 попереднього оратора, про пару ідейок на шару.. А то начитаються літератури типу Суньцзи і вже всьо, зразу самураї..
Кстаті, куда автор пропав?
Ок, проїхали. Про автора не знаю, в нас купа народу які ідею кидають а потім спригують. В принципі більшість зараз думає як вижити, а не як краще жити, мабуть і його кризануло.