Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Коментарі і пропозиції

Автор Повідомлення
Коментарі і пропозиції
Отже, чого не вистачає форуму?
Давайте ваші пропозиції і побажання і ми спробуємо їх реалізувати.
З форумом все добре. Хотілось би побільше фотографії сучасного Золочева на сайті.
В мене є багато гарних фотографій і я б з задоволенням поділилася, але як???
Якщо фотографії на папері, то їх треба відсканувати і відкоректувати.
Фотки на компі, готовісінькі!!! Тільки закинути!
Просто в шоці! На сайті для цього відведений цілий розділ!!! Шукати!
САЙТ СУПЕР, ФОРУМ тим більше, але адмін, ну... вибач... ти деколи спаскудиш всю картину прекрасних вражень
А як на мене то все добре, до адміна поки претензій не маю, єдине хотілось би, щоб можна було редактувати свої повідомлення самостійно, а не просити кожного разу модератора.
2[BS]Incognito
Тому й пишу так мало . Але тут просто не стримався! Тепер зрозуміло, чому в фотогалереї так мало фотографій.
2MUBa
Вам прямо сюди
2marko
Один вже "редагував". Одні <cenzored> після нього залишились...
Я чесно кажучи теж завжди забуваю що на сайті можна самому фотки загружати... тому MUBa зовсім не дивуюсь
Значить так! Дівчатам хамити нечемно. І більше того, небезпечно! Це тобі так, на майбутнє...
Редагування треба вернути полюбому, якщо чесно, за весь свій час в Інтернеті, перший раз бачив такого користувача, який би підтирав кожен свій месідж.
2admin
Кожен має право писати і стирати те що написав. Стримувати це штучно нема ніякого сенсу.
admin пише:
2marko
Один вже "редагував". Одні <cenzored> після нього залишились...

Я ж кажу, РЕПРЕСІЇ.
Ні адміністратор, ні модератори не мають морального права редагувати чужі повідомлення. Хоча з одного прекрасного дня почнемо скорочувати розмір цитат до логічного мінімуму для кращої читабельності. Тому цитуйте тільки необхідний текст, а не весь попередній пост без розбору. Для цього і поставлені лінки "коментувати". Під відредагованим повідомленням можна прочитати, хто і коли робив зміни.
maximus пише:
Кожен має право писати і стирати те що написав. Стримувати це штучно нема ніякого сенсу
Редагувати і видаляти пости, на які вже прийшла відповідь - це як мінімум неповага до співрозмовника. Він же відповідає на оригінальний пост, а ви потім можете дописати прямо протилежне. Йому свій потім теж редагувати? Покажіть якийсь більш-менш нормальний форум, де був би дозволений такий бардак. Це перевірені грАблі, і наступати на них вдруге бажання не виникає...

Максимум, що ми зробимо в такому випадку - це можливість знищення останнього в темі повідомлення автором до того, як на нього надійде відповідь. Передумали - знищили і написали нове. І частіше користуйтесь попереднім переглядом.

vaymut пише:
Я ж кажу, РЕПРЕСІЇ.
Репресії будуть. До злісних порушників. Наразі таких я не бачу. Але це не означає, що вони не зявляться.
Admin ти правий, підтримую на всі 100%, дійсно, логічно редагувати повідомленя поки на нього ще нема відповіді, потім це вже немає сенсу.
Такий розклад мені подобається... дякую за розуміння.
MUBa
Твої форографії Золочева будуть на сайті чи ні?
Дякую за нові фотографії. Правда я думав їх буде набагато більше, але для першого разу і то добре.
Поки що ми обмежені в дисковому просторі, але це поки що. Якщо в когось є хороші фотки, можете надіслати їх на моє мило, я вставлю на фото Ваш підпис, при необхідності відредагую і виставлю в фотогалереї.
Моє мило такeforum_moderator@ukr.net
Річ, вони ВЖЕ там! Тільки підписані не MUBa
В принципі все нормально, але ше одної темки невистарчає.......
Про секс.
Можна його назвати тема про інтим.
Тобі вирішувати Адмін.
воланд пише:
В принципі все нормально, але ше одної темки невистарчає.......
Про секс.
Можна його назвати тема про інтим.
Тобі вирішувати Адмін.

Для таких тем існує розділ "ВСЕ ПРО ВСЕ", будь-ласка, створюй, а ми підтримаєм тему.
Скільки дивився... на форумі немае ні одноі теми повязаною зі спортом
Чи я помиляюсь ?
Shweddy пише:
Чи я помиляюсь ?

Ше один такий же, спеціально для тебе повторюю: Для таких тем існує розділ "ВСЕ ПРО ВСЕ", будь-ласка, створюй, а ми підтримаєм тему.
Shweddy пише:
Чи я помиляюсь ?

А якщо вже так конкретно, то також, спеціально для тебе: Відпочинок, спорт і туризм
в здоровому тілі - здоровий дух!
vaymut пише:
Shweddy пише:
Чи я помиляюсь ?

Ше один такий же, спеціально для тебе повторюю

ПОСЛУХАЙ ПЕРЕЦ ! ТИ ТЕМУ ЦІЕЇ ЗАМІТКИ ЧИТАВ ? ШЕ РАЗ ПОВТОРЮЮ > ПРОПРОЗИЦІЇ ТА КОМЕНТАРІ !!!

МЕНІ ЦІКАВО БАЧИТИ НА ЦЬОМУ ФОРУМІ ТЕМУ ПРО СПОРТ І МЕНІ НАСРАТИ НА ТВОЮ ДУМКУ , ДЕ І ШО МЕНІ СТВОРЮВАТИ > ЗРОЗУМІЛО ЮРИСТ ТИ НАШ ?
Ше більше смайликів.
Shweddy
АГОв... спокійно... до тебе нормально відповіли, а ти хамиш!!!!!
а я б хотiла поговорити про косметику, новинки моди i т. п
Може не в тему, чи можна вставити в повідомлення фото? Якщо це можливо, то як?
[BS]Incognito пише:
Shweddy
АГОв... спокійно... до тебе нормально відповіли, а ти хамиш!!!!!

Послухай хто кому хамить? , я просто хочу щоб мою пропозицію прочитали і зробили таку тему на головній закладці форуму і нехочу щоб мені вказували де шо створювати

Я зрозуміло обяснив ?
Дякую за нові фотки на сайті Надіюсь розділ буде регулярно поповнюватись. Тим більше фотки з висоти просто вразили...
Шановний АДМІН! Треба шось робити з фотогалереєю Обмеження100кБ на фотку-эта нєсєрьозна(с) Я думаю що фоток мало, бо при такому розмірі файлу це не фото-суцільне мило Тре або збільшувати мін. розмір(хоча б 300 на фотку) або закрити yf[
Відповідаю:
1. Головне не розмір, а зміст фото.
2. Такі обмеження введені з огляду на обмежений дисковий простір на хості.
3. Мене самого бісить це обмеження, але таке життя...
4. Думаю, найближчим часом проблема з дисковим простором вирішиться...
А покищо зменшуєм мегапіксельність наших ніконів нашими же фотошопами
Пропоную в низу біля кніпок "Попередній перегляд" і "Відіслати" додати ше одну кніпку "Відіслати" але замість букв 'В' та 'л' поставити букви 'П' та 'р'. Це для того, шоб адекватно відреаґувати на деякі пости в зручний для цього спосіб з включенням певних смайликів з піднятими середніми пальцями.
Чому ніхто не згадав і не зауважив про наступне -

1. Немає аватарів. З ними набагато цікавіше.

2. Чому не можна редагувати своїх повідомлень? Написавши одне приходиться дописувати знову у випадку неможливості корегування.

3. Чув від людей що забагато цензури на цьому форумі, з часом побачимо
2 Nikolas Erfe
Nikolas Erfe пише:
1. Немає аватарів. З ними набагато цікавіше.
Ввімкніть графіку в браузері, тоді побачите
Nikolas Erfe пише:
Чому не можна редагувати своїх повідомлень

Тому що був тут один "деятель", який спочатку посилав усіх трьохповерховим матом, а потім відредагував усі свої пости, залишивши замість них напис "cenzored", мовляв, дивіться які утиски, цензура, мої пости стирають, ...
Nikolas Erfe пише:
Чув від людей що забагато цензури

Див. попередню відповідь
Можна питання? Хто вибирає які теми будуть видалені? Чому в Смітнику знаходиться тема "Наші ніки" Ця тема повинна жити, тому що появляються нові користувачі у яких досить цікаві ніки чи історії про них. Що кожен раз нову відкривати?
mops, не звертай уваги! Можливо людина (Микола) усе життя вивчала суто вузьке християкське вчення, видно, побачила нарешті брак інших знань і сіла за комп'ютер і інші -ізми
я-за цензуру, і проти хамства на цьому форумі!!!
Час від часу я видаляю нецікаві теми. Так сталось, що тема Наші ніки у своєму тематичному форумі була на самому низу. Ну і, відповідно, потрапила у смітник.
mops

Кнопочку Модератора де-коли відтискай, тому що я не встигаю за тобою. В один момент тема в одному розділі за пару годин вже в другому. Чому тема "Найкращі теми форуму" знаходиться в цьому розділі? Невже Олег її тут відкрив? Чому вона закрита? Тому ще де-яким юзерям вона не сподобалась? А мені сподобалась, поки хотів зробити свій комент її вже нах забрали звідтам і закрили. Питання, чому? Які правила вона порушувала? Флуду вродє там тоже не було...
AVB пише:
Можливо людина (Микола) усе життя вивчала суто вузьке християкське вчення, видно, побачила нарешті брак інших знань і сіла за комп'ютер і інші -ізми

Васінька, відповідай будь-ласка за себе, поняв?
Будь-ласка, відповідаю.
1. Цікаво почути трактування AVB як "Васінька". (Так приємно, ніжно і мило, але дивно, шо це від чоловіка, чи може я помиляюсь? )
2. Я теж не геній! . Попри здатність оперувати поняттями з філософії, психолоґії, соціолоґії, ........ і інших -ізмів, я теж часом можу недобачати, шо галочку для графіки в браузері не увімкнуто.
3. У разі поганої комутації пісюка з серваком, можливо, було б раціональніше звернутися до служб технічної підтримки постачальника послуг комунікації, шоб в кінці постів не додавати перевірочний позивний "поняв?", шо кальковано з собачого "нарєчія" замість, якшо вже на то пішло, вживання такого гарно і мелодійного українського слова "зрозумів".
Сподіваюсь, я вичерпно задовільнив прохання співрозмовника. Наперед буду вельми вдячним, якшо подібні зауваження не будуть зафлуджувати тематику форуму, а пересилатись на приватні повідомлення дописувача. Для тих, хто слабо розбирається в комп'ютерних нюансах типу різних галочок, зазначу, що дана зсилка відображається в низу кожного поста дописувача під буквами PM.
Richard пише:
Чому тема "Найкращі теми форуму..."

Я вважаю, що про "найкращість" теми свідчить кількість повідомлень у ній. А обговорювати, яка хороша, яка погана - марна трата часу. Так що не марнуймо свого часу на дурниці.
Назву "Васінька" я використав для опису недалекоглядної, егоцентричної, пихатої особи якою ти на цьому форумі і являєшся. А до написання попереднього посту мене спонукали твої слова

Цитата:
mops, не звертай уваги! Можливо людина (Микола) усе життя вивчала суто вузьке християкське вчення, видно, побачила нарешті брак інших знань і сіла за комп'ютер і інші -ізми

тому і кажу, відповідай за себе і свої вчинки, не вчи інших що саме писати. Зрештою питання було не до тебе.
І в кінці-кінців, будь обережним, неправильне оперування (по простому - пантигоніння) може викликати різні шкідливі наслідки, серед яких і травми різного ступеня важкості.
mops пише:
Richard пише:
Чому тема "Найкращі теми форуму..."

Я вважаю, що про "найкращість" теми свідчить кількість повідомлень у ній. А обговорювати, яка хороша, яка погана - марна трата часу. Так що не марнуймо свого часу на дурниці.

Суть теми була трошки в більшому ніж в банальному визначені найцікавішої теми, це можна було побачити прочитавши перші пости. На рахунок марнування власного часу- дякую за турботу, другий раз задумаюсь перед тим як заходити в Інтернет.
Питань більше нема.
briziz пише:
Може не в тему, чи можна вставити в повідомлення фото? Якщо це можливо, то як?
Можна. [img]http://... (лінк на фото) [/img]. Фото з локального компютера - ні.
briziz пише:
Обмеження100кБ на фотку-эта нєсєрьозна
Эта сєрьозна. Непогана якість і швидко грузиться. Якщо і збільшимо в майбутньому, то ненабагато.
Nikolas Erfe пише:
Чому не можна редагувати своїх повідомлень? Написавши одне приходиться дописувати знову у випадку неможливості корегування
Уважно читаємо першу сторінку цієї теми.
Nikolas Erfe пише:
Чув від людей що забагато цензури на цьому форумі
Краще один раз переконатись, ніж десять раз почути.

2 Richard, mops:Це питання вирішиться по іншому. Наразі без коментарів.
мені не Хватає.... Петра Бушенка і Міська Калушки......