Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Коментарі і пропозиції

Автор Повідомлення
Тема дійсно цікава ..... була. Про це можна судити хоча би вже з активності її відвідування і участі за такий короткий проміжок часу її існування.
Форуму треба ще один модер. Одного явно мало як показав сьогодняшній день. Предлагаю себе. Чесний, турботливий, вислухаю проблеми користувачів в лічці, до їхніх посилань нах віднесусь з зрозумінням. Попереджувати буду голосно, посилати нах, тихо. Досвід роботи є.
Якщо серйозно, то модер дійсно треба.
І мене возьміт, хлопці! Я земланки рити вмію, і анєгдоти пра москалів знаю! Возьміт, не пошкудуїте!
До кого ще не дійшло, пояснюю. Політика партії така - флуд, матюги видаляються без розмов, оффтоп або видаляється, або залишається, або переноситься в нову тему. Інформація про членів форуму, яка доступна мені, є конфіденційною і не розголошується. Так що не треба мені писати (такі випадки були):а що ти знаєш про цього, чи про того? Решта написана в Правилах форуму.
До мене дійшло. Я поняв.
2Саніто : Мені теж Міська Калушки не хвата
А давайте попросимо адміна, шоб десь у куточку пам'ятну табличку зорґанізував. Шоб кожен бажаючий міг туди зайти (але не "з розгону 100 м. і в бетон") і, так би мовити, покласти віртуальні квіти до підніжжя ушедших в небитіє форумчан. Я вже гасло придумав: "Пам'ять про них не вмре, не загине"............
Не вистачає окремо відведеної теми"Світло. Звук. Відео", як на мене було б непогано, є ва людини запитання - отримує відповідь, тільки модера для цієї теми треба компетентного
2 vj.Aver
На "молодіжному" форумі така тема є, і шо? Шось вона не користується особливою популярністю...
По перше, на тамтому форумі зібралися люди, які спілкуються на зовсім інакші теми ніж ми тут, хоча я зарегістрований і тут і там, але останнім часом переписуюсь тут, і мені так здається, що така тема має бути, адже питань виникає чимало, AVB зі мною згідний, сам спитай. Ну а якщо ти такий компетентний у цій справі, то будьласка це тільки плюс, створюй, відповідай та допомагай тим, хто тільки пробує себе у цьому.
Щодо питання окремого розділу по техніці, то резон тут якийсь всеж-таки є. Наприклад, мені важко зачислити, скажімо, обговорення цифрової камери до розділу "Домогосподарство". Було би зручніше зібрати такі технічні теми докупи, бо, наскільки я бачу, цифрові фотоапарати вже з'явились в розділі "Інтернет-реклама". Тут здалось би продумати як троха погрупувати теми окремими розділами для зручнішого користування форумом.
і на коже розділ потрібно призначити свого компетентного модера, який розкаже і покаже все, що цікавить людей
-чи можна вiдiслати фото в ММSцi, куда, кому, хто розмiстить?
-пояснiть як вiдповiсти на питання, або пропозицiю, конкретнiй людинi(не приват месеж)
-як задати тему, i... може варто замутити чат?
-бiльше уваги до \"мобiльних\" користовачiв.
-бiльше даних про уч. форуму в анкетi (iнфi.)
-вiдповiдi в \"кабiну\" рlz.
thеnk,s

Posted from a Nokia mobile phone
Я б тих людей, в яких 0,0 повідомлень , наприклад, за 1 місяць, видаляла, а то вони всю картину псують. А так , в цілому, форум просто СУПЕР.
VIA пише:
Я б тих людей, в яких 0,0 повідомлень , наприклад, за 1 місяць, видаляла, а то вони всю картину псують. А так , в цілому, форум просто СУПЕР.

Панєнко, а чим вони Вам заважиют І яку картину вони псують Можи я хіба шось нерозумію Тим більше що зареєструватись ще раз нема ніяких проблем
2 m@xxximus
1. Фото, зроблене цифровою камерою мобільного телефону є досить низьокої якості і тому (в більшості випадків) не може бути розміщене у фотогалереї. Але якщо фото нормальної якості або воно дуже цікавим, то можна скинути мені на милoforum_moderator@ukr.net.
2. Не зрозумів питання.
3. Кнопка Нова тема, чат вже давно є
4. http://forum.zl.lviv.ua/wap/
5. З часом буде
6. А шо таке кабіна?
>mорs

дякую за вiдповiдi
- в мене N6233 2МР камера, якiсть досить пристойна. На мило з телефона нiяк не розберусь як вiдiслати \"кабина\" це по типу кабiнет, твоя кiмната, там всi даннi про тебе, анкета(що не приховуеш) скринька повiдомлень,iнфа. про то коли був, скiльки раз заходив, статус, повiдомлення про то хто i коли тобою цiкавився i. т. п.(малось на увазi скринька), щоб я не шукав по темах. Я так i не можу знайти, як замутити тему, з тел
хочеться щоб форум був простiшим, по типу як на /2wар.ru/ wар.wаb.ru/

vj.Aver пише:
і на коже розділ потрібно призначити свого компетентного модера, який розкаже і покаже все, що цікавить людей

Щоб створювати теми і давати відповіді модераторських прав не треба.
Крім модераторських правил потрібна ще й людина, яка є компетентною у цих питаннях
Тоді давай організовуємо кооператив: у мене - модераторські права, у тебе - компетентність
Добре, хоча прошу замітити особисто я на модераторські права не посягав.
Скажіть будь-ласка, що та за банер з нчеб-то падаючим снігом з'явився в самому низу форуму? Мені більше подобалось, коли падали сніжинки по цілому вікні.
О, згадав, дійсно, а куди поділися самі сніжинки? Хоч на форумі відчувалося, що зима надворі!
На форум прийшло потепління і всі сніжинки розтанули до наступного морозу(поки сервак не замерзне)
Чи можна зробити так, щоб після роміщення повідомлення його можна було ще й редагувати, а не тільки видаляти
І ще... щоб декілька повідомлень підряд одного і того самого користувача автоматично об’єднувалися в одне !!!
Сервак в Штатах під пильним наглядом Richarda . На кліматичні умови не жаліється.
Сніжинки автоматично включились на 1 січня і, не отримавши підтримки з Гідромедцентру, через добу розтанули.
Зареєстровані користувачі можуть їх включити в верхньому правому меню.
На рахунок редагування... хотолося б щоб хоч свої повідомлення можна було редагувати...(бо стирати а потім заново набирати якось не дуже цікаво) !!!
Див. мій пост від 21 листопада 2006 22:47 і пост адміна від 18 вересня 2006 22:28 в цій темі.
Є реально корисна пропозиція. admin, будь-ласка, вліпи такими КОНЬСЬКИМИ буквами на весь екран оголошення для тих, хто хоче зареєструватися, шо для того, шоб просто почитати форум, реєструватися НЕПОТРІБНО!
Та бо замахали вже! . Нахолєри реєструватися, якшо ніц не пишеш?! А ше краще, ввести додаткову умову реєстрації: аккаунт буде автоматично видалено за тиждень, якшо користувач не напише за цей період початкову вступну кількість постів. Хай навіть одне повідомлення.
Ідея непогана - підтримую
Про щось подібне я говорив ось тут: http://forum.zl.lviv.ua/topic417.html
І я за, ну і нашо реєструються, якщо не пишуть? Видаляти їх!!!
Хоч інколи читайте те, шо пише адміністрація форуму.
Цитата:

4. Терміни існування неактивних акаунтів:
4.1 Користувач з нульовою кількістю повідомлень після 2 місяців видаляється автоматично.
4.2 Користувач з статусом "гість міста" після 9 місяців неактивності видаляється.
Неактивністю рахується період, коли користувач не відвідує форум під своїм логіном, тобто не виконує вхід з вводом імені і пароля.
mops пише:
4.1 Користувач з нульовою кількістю повідомлень після 2 місяців видаляється автоматично.

4.2 Користувач з статусом "гість міста" після 9 місяців неактивності видаляється.

Неактивністю рахується період, коли користувач не відвідує форум під своїм логіном, тобто не виконує вхід з вводом імені і пароля.

То завеликий термін.
Я за скорочення "нульового" терміну. Я взагалі не розумію, яка може бути нагальна потреба реєструватись, шоб потім два місяці взагалі нічого не писати?
Панове, поясніть чим вони вам заважають. Не розумію, бо в мене ні разу не виникла така думка. Може я чогось не знаю?
Читаємо цитату mopsа вище. Для особливо здібних - 2 рази і більше, в залежності від здібностей.

Це остаточне рішення і обговорення зайві.

І перестаємо флудити!
Вношу пропозицію до адміністрації:заборонити пану Олегу(на деякий час, звичайно)створювати НОВІ теми в "політичних" розділах. Нехай розвиває купу вже створених
ЗРОБIТЬ В WАР ВЕРСII ЯКИЙСЬ ГОДИННИЧОК, БО Я ЯК СЮДА ПОПАДАЮ...
втрачаю контроль часу. РLZ

В темі "Життя українців закордоном" краще таки писати "... за кордоном". Ато виходить як і англійською одним словом "abroad", а крім того тут закрадається троха інакша тема про те, як українці "живуть і марять закордоном" (ким, чим а не де) Хоча і це теж правда! http://forum.zl.lviv.ua/album_pic.php?pic_id=29
Колись я вже ставив питання про те, щоб зробити тему Світло, Звук, Відео, мене у цьому навіть підтримали. Адмін сказав, що все буде але з часом. Час вже минув а так і нічого не сталося. Це не дорікання адміністрації форуму, але просто цікаво, коли моє прохання буде втілене в життя, і чи взагалі буде.
vj.Aver пише:
Колись я вже ставив питання про те, щоб зробити тему Світло, Звук, Відео,

Ти думаєш вона тут потрібна? На молодіжному форумі де одні діджеї, і то та тема мертва
Ну думаю що так, і не в питанні ді-джейських розмов, а навіть в тому, щоб спитатися в народу які колонки до компа чи веб-камеру брати
vj.Aver пише:
щоб спитатися в народу які колонки до компа чи веб-камеру брати

Є тут такий розділ_Желізо і програми.
Але на спец. форумах є більше інформації(якщо Вас дійсно цікавить інформація, а не піськами мірятись).
Шановна адміністраціє! Шо то означає, коли відправляю повідомлення пише:
Ran into problems sending Mail. Response: 554 sorry, sender mail address must correspond to local mail domain (#5.7.1)

DEBUG MODE

Line : 165
File : smtp.php
Було б непогано, щоб появилась кнопочка "Редагувати". А то коли є якась помилка у власному повідомленні, і хочеться її виправити, то приходиться стирати повідомлення і малювати його заново...
Nitro пише:
Було б непогано, щоб появилась кнопочка "Редагувати"

Ідея-супер!!! Я-за... тільки, що на цю пропозицію скаже Адмін?
Та він вже висловлювався на цю тему, та й не одноразово. Гадаю, і тепер буде проти. Та й не думаю я, шо треба підтирати якісь помилки, адже це вже не буде "в живу", і деколи в цьому є неабиякий сенс, цікавість. Ну, хіба що вже згарячу "виляпалось" шось таке, шо не було призначене на загал, то тут є якась доречність. Адже весь час грузити модерів чи адміна якось не дуже, тай діє це не завжди оперативно...
Nitro пише:
стирати повідомлення і малювати його заново
Тепер без коментарів. copy/paste допомагає.

Cypress_girl пише:
Ran into problems sending Mail...
Це тимчасово. Вирішиться тоді, коли ми з хостером дійдемо до компромісу в цьому питанні.