Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Коментарі і пропозиції

Автор Повідомлення
Слушна думка. Пробуйте >>>
Вибираємо категорію, вписуємо заголовок, пишемо вступний текст (для відображення на першій сторінці розділу) і продовження (піде відразу за вступним текстом). Інтуїтивно-зрозумілий текстовий редактор типу MSWord дозволить виконати необхідне форматування.
Лінк "Розмістити свою публікацію" доступний наразі лише для зареєстрованих користувачів. Для економії Вашого і нашого часу премодерація матеріалів відсутня. Категорія наразі одна - загальна. Додавати категорії будемо в залежності від типу доданих публікацій.
ps: Обережніше з кнопочкою "Зберегти", редагувати статтю Ви зможете лише після перегляду статті адміністрацією. Тому користуйтесь попереднім переглядом, який теж в наявності.
Ну от! Вже можна свої статті розміщувати...!
Ну чим не Реґіональний ІнформПортал?

додано через 2 дня 19 годин 53 хвилини 59 секунд:

І взагалі. Пропоную на Новий Рік всім "негатив-репутованим" проводити амністію! Де ж так можна? Свята кругом, а людям може обідно троха...
Адмін, скасуй мінуси в честь празників хочаби до нуля. Звичайно, якшо мене підтримають інші.
AVB пише:
Адмін, скасуй мінуси в честь празників хочаби до нуля. wild Звичайно, якшо мене підтримають інші. Wink

ДО НУЛЯ І ПЛЮСИ І МІНУСИ -- і то до абсолютного
Репутації придумані для того шоб ми САМІ ними управляли. Шо кому не подобається-вперед! Все у наших руках!
Ага! А в тебе ше й діяманти...

Все ж таки, вважаю, шо негативна репутація з часом повинна автоматично наближатися до нуля. Так, як це відбувається з жовтяками
То кажись перлинки))))
а щодо мінусів то ми теж можем їх знищувати своїми ж руками, от як у випадку з Васильком який розстроївся уже шо йому "зіпсували"репутейшен вічного зладєя
Дааа! Підпортили ми йому порядно! Тепер довго наздоганяти буде!
AVB пише:
Тепер довго наздоганяти буде! Laughing

Шо??? Як два пальца об асфальт
Васілій пише:
AVB пише:
Тепер довго наздоганяти буде! Laughing

Shocked Шо??? Як два пальца об асфальт Mr. Green Mr. Green

Да уж, Васька, не йдеш на поводу у масс. Уважаю.
Ану хто-кого

додано через 2 дня 51 хвилину 25 секунд:

Шановні!
Чи є обов"язковим при введені дати народження, автоматично вказувати в інформації про користувача ті знаки зодіаку. Хіба якось не можна без них, або принаймі по бажанню.
Про себе особисто --- подібні речі (астрологія) суперечать моїм християнським переконанням.

Якщо можливо, то просив би розглянути це питання.
kalef_f пише:
Про себе особисто --- подібні речі (астрологія) суперечать моїм християнським переконанням.

а дєушкам хамити твоїм переконанням не суперечить?
Кому потрібен твій вік-не пиши і по всьому. Напрягаєте адміна в свята мєлачами.
Правда, адмін?
Васілій пише:
дєушкам

Так ти хто???

додано через 6 хвилин 36 секунд:

можеш не відповідати.

див. тему "Євроазійський союз молоді, хто, що, дума…"
Я Василь в дубльонці, мороз сєгодня
kalef_f пише:
Так ти хто???
Мені теж, чесно каучи, ті зодіяки не довподоби. Але раджу просто не звертати увагу.
Як краще?
тема в стилі wap87, але всеж таки Як краще?
Як краще.rar
в архіві 2 картинки...
В принципі, мені 2 варіант сподобався більше
Голосую за другий варіант, але без чату. Чат винести на сайт плюсів
а я привикла до такого форуму, де от чат внизуі всьо тут

додано через 48 секунд:

да і не особо хочеться наслідувати новий форум, де чат вгорі сторінки
st.fergi пише:
а я привикла до такого форуму, де от чат внизуі всьо тут

І я А що зміниться від того, що чат вверху буде?
lenhen пише:
І я SmileА що зміниться від того, що чат вверху буде?

Так і я ж кажу ж-Н... х той чат
Нада Вася, нада
відкриваєш сторінку і бачиш всіх хто зараз є на сайті і зразу є чат... живе спілкування, хата вітальня, новини, свіжі теми... не треба перемотувати в кінець сторінки(навіть якщо обновляти сторінку не по F5, а кнопкою ПЕРЕХОД ПО АДРЕСУ)... кому вже пре шось писати, то нижче є форум... здається більш логічно... чи краще будувати хату з даху?... але моє діло показати...
Міш, в тому плані я тебе підтримую на всі 100%... Тепер справа за Едо Міньом, най вирішує...
Так коли вже відбудуться зміни, які бажать форумчани?
Карнавала нє будет...
admin
а не можна зробити чат невидимим для гостей, ато приходять всякі дебіло-засранці і реєструються, бо думають, що це ЧАТ в першу чергу.
kalef_f пише:
а не можна зробити чат невидимим для гостей,

Далой чат! Чат-зло!
admin
а не можна зробити чат невидимим для гостей і для Васілія

Дякую.
Пропоную зробити новий розділ:"Пісочниця" або "Дєцкій сад(штани на лямках)"Вхід строго до 16(років). Старші пишут там хіба як їх попросять. І модера там їхнього, маладога поставити. Буде в нас шось тіпа комсомолу чи піонерії Га?
а якшо хочеться жизні паучіть то шо, чекати поки запросят?
st.fergi пише:
чекати поки запросят? ROFL

Чекати, а шо дєлаць?
Вася - зачёт
ой, такий нєжний возраст ті 15 лєт, псіхолог або псіхіатр на кожному кроці нужен а ти кажеш чекати

в такому разі, нехай не висвічується внизу в нових темах. Кому треба , той туди заглядатиме і без показу нового повідомлення. Згідна з створенням розділу.
Піонервожатою-Інку або Альонку. Най готуют зміну. Ато в чиї руки пєрєйдьот ваздвігнутоє намі зданіє
А по всіх решта розділах вони тіпа будуть гуляти???
Нє, в модери до них Лілю, так як Ліля вже трохи зовиділа в тім життю і зможе бути в них
st.fergi пише:
псіхолог або псіхіатр на кожному кроці

Все ж таки поради старших ім потрібні...
Форумна чума ХХІ століття - підлітки
На основний форум або після того як виповниться 18 або по рекомендації мод.. тьху, піонервожатої
vaymut пише:
Нє, в модери до них Лілю,

Нє в модери до них Васілія
игигигигиииииии нєєєє мене нєєєєє, а то я ту маладьож такого понаучую
Ну, тоді тільки
kalef_f пише:
в модери до них Васілія

жиб наводив серед них поридок

додано через 5 хвилин 26 секунд:

Тоді потрібно при реєстрації графу "дата народження" зазначити як обов"язкову для заповнення, але де гарантія, шо писатимуть правду???
st.fergi пише:
я ту маладьож такого понаучую Cool

Шо? НЕвже курити і матюкатись?
vaymut пише:
але де гарантія, шо писатимуть правду???

а нема гарантії саме смішніше

додано через 24 секунди:

Васілій пише:
Шо? НЕвже курити і матюкатись?

не курю але матюкаюсь деколи
Цікаво, шо на то всьо скаже адмін... Невже не прислухається до пропозицій, він у нас такий...
От читаю я ваші пости тут і ви собі просто навіть не уявляєте як то обідно... Всю ту повагу викликану певними постами оцей ваш брєд перекреслив раз і на завжди.
Кажете дитячий садок.... Та ви б зараз на себе подивились! Ви ж від мене старші тільки на 3-5 років... А ведете себе так ніби на всі 20.
Все своє життя зневажала людей зарозумілих... а тим більше тоді коли предметом їх так званої "гордості" була дурниця не варта уваги зовсім... така як різниця у віці. То шо хтось з вас старший ше не означає шо розумніший і має повчати решту, то не дає ван абсолютно НІЯКОГО права сміятись з думки інших, з їх сприйняття світу...
Чи може вам ніколи не було по 16? Ви зразу взяли та й народились такі розумненькі, впевнені в собі....

"Форумна чума"? Ну дякую....!! Ніколи не думала шо мене можуть так сприймати... ТАК! МЕНІ ТІЛЬКИ 16 РОКІВ! Я проявляю свої емоції так як хочу і коли хочу. Але я маю свою думку і хочу шоб її поважали. я все життя хотіла шоб ніхто не звертав увагу на мій вік, так як вважаю себе далеко не дурною і можу спокійно дискутувати з людиною набагато старшою за мене. Але читаючи ваші пости бачу шо мої старання були марні... ваші пости стали прикладом того, що старші просто не варті шоб до їх думки хтось прислухався. Бо то просто самовпевнені ідіоти в своїй більшості які показують з себе чортзна - що!!!

І адмін, як я надіюсь, цю вашу ***** просто проігнорує... Ну а як він такої самої думки як і решта то прошу удалити акаунт. Я думала шо мене тут сприймають серйозно, але уви...
Інка, в моїй пропозиції є й другий момент-"Старші пишуть там, тіко коли їх попросять". А різниця в віці не дурниця, а реальність. Нема шо дітям робити поміж дорослих. Я маю на увазі дітей не по біологічному віку, а по рівню розвитку. І створити таке місце, де діти змогли б обговорювати свої діла без вмішатільства "взрослих"-я думаю було б правильно і цікаво в першу чергу для них. Це якби комсомол-бойовий атряд партії ну але ви вже певно того не пам! ятаєте
Pangea пише:
Але я маю свою думку і хочу шоб її поважали.
Ти троха не права-щоб твою думку поважали хотіння твого мало. Всі повинні поважати твоє ПРАВО мати СВОЮ думку. А далі як получиться. Мені твій хід думок і манера висловлюватись дуже подобаються. І мені чесно буде шкода, якщо ти "підеш".
Pangea пише:
старші просто не варті шоб до їх думки хтось прислухався. Бо то просто самовпевнені ідіоти в своїй більшості які показують з себе чортзна - що!!!

А тут нажаль ти права Є такі моменти. Але хто як не ми з тобою будемо з цим боротись.?
Капець, ніколи в житті не сміялась з тебе, не зневажала і поважала твою думку. Нашо ти так зараз ?
мені от наприклад тоже обідно... то тіпа, якшо мені за два місяця буде 17, а вам вже за 20, то означає, шо писати нічого розумного я не вмію, чи як? чо... прикольно так... виходить я ту на форумі, так якби мала дитина в мами на роботі... всі собі ходять про своє говорять... а я взагалі не туда попала?
А-л-ь-онкааааа! Не начинай! Ти ж знаєш шо то так не є. Нє какєтнічай! Ти не в школі
Альона і ти туда же? Хіба про когось з вас конкретно мова йшла? Мова йшла про розділ для таких як
новоспечений Гєнка, який незнає шо ся з ним творит на тому світі, і шоб в тому розділі писалося про перше кохання -переживання і взагалі все про юний вік. Чого ви кіпішуєте і обіжаєтесь наче справді малі діти? Ніхто вам не забороняє писати в дорослих темах, якшо ви маєте на них свою думку і хочете висказатися! По-моєму тут навіть пропонували шоб вас в модери на той розділ. То це для вас обідно? Якшо ти так само думаєш як і Інка, при чому несправедливо і безпідставно, то я в ауті.

додано через 6 хвилин 10 секунд:

А називаючи старших самовпевненими ідіотами з того прикладу постів є взагалі неправильним, тому що нічого вірно не зрозумівши, висувається така заявочка. Хіба , якшо то є правдою у відповідь Пангеїну форумчанам, то я вдвічі в ауті.
Цитата:
Хіба про когось з вас конкретно мова йшла?

Не конкретно... Мабуть в тому якраз і проблема. Ви говорили загалом про підлітків, а оскільки я до них формально відношусь то і сприймаю то всьо на свій рахунок
Далі... можливо ви і не хотіли нічого поганого сказати... Але ви мабуть просто не усвідомлюєте на скільки обідно і різко ви то всьо описали... Думаєте було приємно читати про те, що
Цитата:
псіхолог або псіхіатр на кожному кроці нужен

Цитата:
Форумна чума ХХІ століття

Цитата:
На основний форум або після того як виповниться 18

І про те шоб повідомлення не висвічувались бо нікому того не треба...

Цитата:
А різниця в віці не дурниця, а реальність

Я б тобі сказала для кого то не дурниця, але ти мабуть знаєш шо б я написала...
Тут серед старших по віку "дітей" більше ніж тих кому біля 16.... але ніхто ж нічого не каже
Ти правий. Комсомолу я не пам"ятаю, але то не моя вина шо я народилась на пару років пізніше.

Цитата:
Мені твій хід думок і манера висловлюватись дуже подобаються

Значить ти повинен розуміти чого мене зачипає ваша пропозиція

Цитата:
Капець, ніколи в житті не сміялась з тебе, не зневажала і поважала твою думку. Нашо ти так зараз ?

А так я тому що я належу до тих про кого ви писали... і може роки 3-4 назад я б писала як і ваш Гєнка... і ваші пости тоже б мене обідили але я б не написала відповідь. Я просто в своєму пості виклала думку не тільки свою.

Цитата:
який незнає шо ся з ним творит на тому світі

Ніхто з нас не знає шо з нами твориться на цьому світі, але то ше не причина поділяти людей. Якшо в нас є якісь проблеми то ми завжди до них ставимось серйозно, а потім проходить певний час і ми думаєм які ми були дурні... і так постійно... але в той момент коли є проблема ми не можем так думати. То те чим ми живем і те як ми вчимось. Так і з підлітками, і з молодими людьми, і з старшими... Але то не є причиною сміятись один з одного.

Коли хтось каже шо жінка придатна лише для кухні прибирання і народження дітей це ображає кожну жінку. Коли хтось каже шо провінціали всі неосвідчені, дурні і безкультурні... шо вони нічого не розуміють в багатьох речах... то тоже ображає.
Так само мене образили і ваші слова