Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Коментарі і пропозиції

Автор Повідомлення
є така ссилочка в особистих даних "Знайти всі повідомлення від ...", а якщо я б хотів подивитись, які теми запровадив певний учасник... чи можливо таке зробити ?
Шановний Адмін!!! Наполегливо просим Вас звернути увагу на форум!!! А конкретніше, оновити його, адже на форумі великий відтік кадрів, майже немає припливу, форум застарів і потребує негайного оновлення!!! Це тільки короткий перелік того, чого хочуть форумчани. Попросим самим найближчим часом щось зробити, адже коли Ви надумаєте щось робити(якщо надумаєте)то буде уже ПІЗНО!!! Прийміть до уваги те, що просять постійні відвідувачі форуму, ми будем вдячні.

А тепер прошу підписи.
Я, Лілія
І я, Лєна
кажете ситуація повна труба ... ... ну давайте глянем на головну

сторінку нашого форуму

Загальний форум
* Все про все на будь-які теми
Україна і світ
* Економіка і політика
* Діаспора
Золочівщина
* Місто, влада, політика
* Освіта, медицина, транспорт
* Товари, послуги, магазини, підприємства
Тематичний форум
* HARDware & SOFTware
* АвтоМотоВелоДрайв
* Відпочинок, спорт і туризм
* Гумор
* Домогосподарство та побутова техніка
* Знайомства
* Кіно
* Музика
* Мобільні технології
* Мистецтво
* Студентське життя
Інтернет провайдери
* Укртелеком
* Центр сервісного обслуговування
* Інфосервіс
* Інтернет та телефонія
* Інтернет-реклама
ІнформБюро
* Пропозиції і коментарі
* Правила форуму, новини і анонси
інше
* Смітник

Висновки:
1) тема "Все про все на будь-які теми" мені здається стала подібна до теми"Смітник"
2) наш форум є досить політизований, про що говорить другий розділ "Україна і світ"
3) слідуючий розділ також політичні проблеми "Золочівщина"
4) "Тематичний форум" чесно кажучи нікакой, дуже хаотичні теми в ньому
5) далі з першого погляду можна подумати, що це реклама "Інтернет провайдери"
6) недуже впевнений, що тут потрібен "Смітник", поскільки в нього ітак ніхто не заходить

Давайте проаналізуєм вік учасникуів форуму... мені здається він в середньому складає 20-30 років
Тепер подумаєм, що цікавить людей в цьому віці, на мою думку, це: відпочинок, робота, спорт, сімя, різні життєві перспективи.

Пропоную зробити головну сторінку інакшим чином. Давайте свої пропозиції

моя пропозиція щодо першого розділу
Наше місто
* Про нас
* Визначні місця Золочівщини
* Туристам
* Відгуки і побажання
* Я тут був

і я, Олько - ЗА !
Tin@ за зміни!
а ше в фотогалереї в нас тупарилі обмеження для фоток
Я вважаю, що теми з флудами пора прибрати... застарілі теми теж...
Пропоную поставити двох модерів, замість одного, і добряче почистити форум
Я замість смітника зробила б розділ "Архів" де б поміщались ті теми, які самі себе вичерпали. Так можна було трохи розчистити наші "хабази".
І про фейс форуму:міняти, однозначно!
1. Можна було б взагалі поміняти зовнішній вигляд форуму, а то цей вже проївся
2. Можна було б ввести якісь додаткові мотивації(шось типу того як є репутація).
3. Пропонуєм поставити двох модерів, замість одного
4. Щоб вислови, які витираються не знищувалися з кінцями, а поміщалився в спеціальну папочку.
з новим виглядом можу допомогти
а точніше в його придумуванні
народ, настройте собі кожен вид експлорера/опери і не парте мізки. всім не догодиш...
Так не в кольорі ж справа
Ну що ж, думаю наш шановний адмін прислухається до думки громади.
Моps
Маю усне вповноваження передати що і МАССІМО з нами
Нормальний, цивільний вигляд має форум. Дівок головне не слухати, ато буде цвєточная паляна. І обмежити жорсткіше всякі підписи-аватари.
І ще-я би видалив чат з форуму. І обмежити вік учасників-хотя би 18 років. Для особо прібліжонних і заслужених-ВІП зона.
а тобі Вась тре окрему кімнатку зробити і назвати "У гостях у Васі"
astrolik пише:

підтримую, ти ж заслужив
Я за повноцінний чат, за те, щоб форумчани могли вільно спілкуватися в ньому, і без вікових обмежень.
Васілій пише:
Дівок головне не слухати, ато буде цвєточная паляна
менше кури Вася, а то ше нічого немає а ти собі понапридумував поляни там всякі
Васілій пише:
Дівок головне не слухати, ато буде цвєточная паляна

Знов провокуєте? Не надоїло?
Васілій пише:
І ще-я би видалив чат з форуму

Нашо? А як ж тоді спілкуватись?
Васілій пише:
І обмежити жорсткіше всякі підписи-аватари

Без коментів, не згідна
Васілій пише:
Для особо прібліжонних і заслужених-ВІП зона.

Згідна. Було б цікаво
lenhen пише:
Згідна. Було б цікаво

а шо в тій зоні робити?
st.fergi пише:
а шо в тій зоні робити?

Як шо? Писатись, секретнічати . І бачити то будуть тільки свої
То замість привату чи разом з приватом таку річ хочете?
lenhen пише:
А як ж тоді спілкуватись?

А спілкуватись в темах форуму.
lenhen пише:
Васілій пише:
І обмежити жорсткіше всякі підписи-аватари

Без коментів, не згідна Rolling Eyes

Я жне сказав зовсім прибрати. Мене, наприклад "дратує", як на мене зайве, мерехтіння.
astrolik пише:
а тобі Вась тре окрему кімнатку зробити і назвати "У гостях у Васі" Laughing

Нє, краще "Комната питак"
Приват буде ! І ВІП буде... може...
пропоную зробити форум в вигляді нашого міста, типу різне місце - різні теми
Васілій пише:

тоді треба буде залишити твій нелюбимий флудильник
А взагалі то класно коли є чат! Можна зі всіма і одночасно говорити, і скоріше получається чим писанина в теміДавайте все ж таки в темах говорити по темі, а в чаті про шо небудьі нехай він буде для тих хто є на даний момент на форумі.

додано через 45 секунд:

astrolik пише:
типу різне місце - різні теми

АНУ ПОДРОБНІШЕ))))
ну наприклад скласти схематичну карту нашого міста, і дати ссилки на певні регіони і назвати їх, наприклад Центр, а вньому міська рада-політичні теми, парк-молодіжний відпочинок, і т. д. ... і в кожному місці зробити фото-альбом
наприклад заходиш на "о. Комсік", чи то в парк будь який, а тебе дає в тему відпочинок
а де розміщатимуться любовні, сімейні стосунки чи тому подібне? а вообще то, я ПІДПИСУЮСЯ
i ja :)meni spodobalos
ну то все тре обдумати я тільки приклад навів
astrolik пише:

... і обвішати всю дзеркалами, щоб пан В... міг з насолодою покрачати в компанії...

додано через 1 хвилину 34 секунди:

Васілій пише:

Простіше всім перейти в Скайп і там спілкуватися без всяких лишніх гемороїв.....
Не у всіх скайп є. І не всі хочуть себе в ньому викривати
A чат-це супер спосіб побачити всіх і зі всіма поспілкуватись
Я за всі вище перелічені пропозиції, окрім того, шо пропонує пан В! Зміни однозначно потрібні!!!
vaymut пише:
Я за всі вище перелічені пропозиції, окрім того, шо пропонує пан В! Зміни однозначно потрібні!!!

Я також ЗА!

І ше хотілося б "Геть політику з форуму!!!"
я за всьо, але проти того, шоб обмежували вік.... не хочу півтора роки чекати, поки мені 18 стукне.....
В такому разі подавайте конкретні і реальні пропозиції. Якщо вони витримають критику (а не типу "я за/проти"), то через декілька днів буде трохи вільного часу для їх реалізації.
Наразі без коментарів.
Послухайте шановний адмін.
Ви отримали цілком реальні і конкретні пропозиції тих, хто на форумі є. Якщо ви їх читали, звичайно. При всій моїй повазі до вас, я не хочу щоб ви суто критикували а й приймали дуууже велику участь у справі, тому що форумчани виконують свою справу-пишуть навіть тоді коли нема про шо писати на старому і трухлявому уже форумі, який уже дааавно потребує змін. Ми подали хоч якісь але пропозиції, а ви відповіли як в повітрі написали, нічого конкретного. Що прикажете? Дальше чекати манної на невизначений термін?
admin пише:
конкретні і реальні пропозиції

Куда вже конкретніше? В попередніх постах нами не було написано тільки одне "за" і "проти", а цілком конкретні пропозиції... якщо ви читали, звісно...((((
1. Покращити модерування-зараз воно відсутнє. Якщо модератора немає, поставити. Пропоную в розділ економіки, політики-Мопс. Освіта культура-Лєнхєн. Тематичний форум-Астролік.
2. При видаленні повідомлення модератором-замість повідомлення повинна залишатись причина видалення.
3. Створити ВІП зону і перенести чат туди.
4. Обмежити вік учасників -16 років.
5. Обмежити розміри і заборонити зміну аватарів. Обмежити розмір підписів.
6. При винесенні попередження а особливу бану хотілось би аргументації з боку адміністрації-все таки деяка демократія не завадить.
Трохи сайтик освіжив. На відміну від форуму - давно пора було. І на форумі з'явився звужений стиль "800+" під стиль сайту (вибирати в профілі). На решта наразі немає часу. З питань модераторства - до Мопса.

пс: Модерувати можете й самі: лінк "!" біля кожного повідомлення. Це означає що Ви хочете звернути увагу модератора на цей пост як на такий, якому тут, на Вашу думку, не місце. Деякі користувачі цим давно вже користуються і досить ефективно.
Пане адмін, а можна зробити кнопку типу ігнору. Нажав-і пости певного користувача не показуються.
Можна. Але ж все одно будуть їх дивитись (хоча б і з цікавості). І буде губитись сама суть тем - говорити будуть кожен про своє. Вигляд збоку на послідовність постів буде, мягко кажучи, не дуже. Тому це небажано.
А можна ше кожному персональний лічильник "ігнорів"? Шоб всі бачили, скільки разів форумчани "проігнорували" певний пост дописувача, і взаємно, скільки він сам "проігнорував" решту постів.
Нє, камради. Ви не поняли. Паясняю
Допустім Астролєх впадає в істєріку , читаючи мене. Ну то маємо жи ми мати якийсь гуманізм . Має бути кнопка-не показувати пости , для приміру, Васі І всьо. Олько си спокійно живе і сі не гризе шо там той , для приміру , Василь пиши. Нє?
Коли будуть хоч якісь оновлення форуму про які форумчани говорили вище? Передноворічного подарунку я так розумію ми не отримаємо.
Лі, не грузи Адміна. Він і так, розривається, бідний. Згонився весь до тріски! Шось часом та зробить.
Ну знаєш, якби адмін з"являвся дуууже часто, то я б мовчала. А так як він приходить взагалі як новий місяць то я б хотіла шоб зрушення якісь та й відбулись. Всі працюють, хтось більше а хтось менше але працюють, але то зовсім не означає шо про людей треба забувати. Відколи просили а результату ноль.
Адмін, а можна на порталі (не на форумі), ше одну сторіночку, де можна би було викладати матеріял про Золочів і близькі теми? Там всякі статті, історичні, художні, літературні, документальні, ... навіть учнівські твори типу "Рідний край..."
Нехай хоч і не напряму, а через певну адміністративну рецензію. Бо Фото-розділ вже існує, а от зібрання інших матеріялів разом в одному місці нема. От, наприклад, шукає хтось в неті інфу про Золочів, набрав в Ґуґлі, а там повний "гармидар" і нічого толком знайти не можливо.
Таке мало би бути на порталі районної ради (і міської також), але там такими питаннями, м'яко кажучи, не переймаються, і ще довго владі буде пофіг мати полюдяну візитну карточку нашого міста і Золочівщини вцілому.
Отже ми можемо бути першими в цій сфері, підійшовши до справи ґрунтовно, а не "єден вуйко створив свій сайт". Можна виділити додаткове веб-місце для розділу, знайти рецензора (модератора) і вперед!
Хто шо скаже?
AVB пише:
От, наприклад, шукає хтось в неті інфу про Золочів

AVB тобі респект - тємка шо має бути
А чому на порталі а не на форумі?
Тому, що це розділ порталу, так само, як розділ з фотографіями.
Посуди сама. Ти шось шукаєш в неті. Тебе перекинуло на сайт, головну сторінку, де є вся основна інформація про предмет сайту, розбита по розділах. А форум - це додаток до сайту, де можна обговорити предмет сайту і взнати про нього (цей предмет) думку інших користувачів.

додано через 1 хвилину 44 секунди:

Це як би ти взнавала головну офіційну інформацію не з новин, радіо чи газет, а її би переказували на вулиці перехожі, чи по телефону ...
Тоді підтримую.