Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Коментарі і пропозиції

Автор Повідомлення
Ви користуєтесь далеко не повноцінним пристроєм - мобільним телефоном, основна функція якого - голосове спілкування. Для інтернет-серфінгу раджу користуватись ПК, от тоді і матимете усі прибамбаси.
Шановний, до ПК я звiсно не дотягую, але як телефон... зе бест!
Зайди на fаnk.ru. Я розумiю що наш нiколи таким не буде звiсно ж дякую за то хоч щось е.
Але хотiлось би ...

Posted from a Nokia mobile phone
Чи можна щоб список присутніх зареєстрованих учасників
Зараз онлайн 11 учасників: 4 зареєстрованих, 1 прихованих і 6 гостей
Найбільше відвідувачів (20 одночасно) зафіксовано субота, 17 березня 2007 21:59
Присутні зареєстровані учасники: andry, massacra, Саніто, vaymut

оновлювався разом з віконечком чату?

ну і про дублювання стрічки з датою
Cьогодні: вівторок, 20 березня 2007 17:30
під віконечком чату, але в нормальній, а не ВАП-версії.

і при наведені мишки на останнє повідомлення вилазить адреса посилання і перекриває "останню відповідь" на тему. Трошки лажа получається...
З чатом пізніше...

Проясніть тут якось зрозуміліше:
massacra пише:
і при наведені мишки на останнє повідомлення вилазить адреса посилання і перекриває "останню відповідь" на тему
а то сьогоднішній дощ перебив усі мої телепатичні здібності...

... додайте прінтскрін, якщо це можливо.
admin пише:
... додайте прінтскрін, якщо це можливо.

Додаю....

додано через 8 хвилин 30 секунд:

і ще:
- чи можливо додати звукове супроводження нового повідомлення в віконечку чата. Щоб його можна було включати/виключати в профілі, а сам звуковий файл брати з локального компа користувача;
- щоб після відсилання повідомлення в віконечку чата, курсор залишався в полі для нового повідомлення.
massacra
Пробував перемістити віконечко - незвично якось виглядає... Нехай залишається як є. Це ж не для прискіпливого читання, а для швидкого ознайомлення з суттю теми...

massacra пише:
чи можливо
Можливо, звичайно. Тільки головне тут не бажання, а наявність вільного часу Тобто якщо і займемось цим, то не скоро..
admin велика просьба від всіх Найповажніших жителів форуму зробити повноцінний чат, а то дуже не зручно спілкуватися в тому що є.
massimo пише:
а то дуже не зручно спілкуватися в тому що є

"Не дуже зручно" то не то слово! В мене він взагалі майже постійно глюче, повідомлення по 2-3 рази відправляються... Шановний Адмін, будь-ласочка, зроби нам новий ча-ат
lenhen пише:
Шановний Адмін, будь-ласочка, зроби нам новий ча-ат

Підтримую, п р о с и м о!!!
admin
Ми требуєм ПОВНОЦІННОГО чату!!!
Гадаю, скоро не тільки новий чат буде....
Але тре попрацювати.
Повноцінний чат не приживеться, перевірено. Тому краще використовувати існуючий.

Подвійна (і більше) відправка повідомлень виникає лише після оновлення браузера в розширеній формі чата, яка не повністю пристосована для слідкування за чатом. Щоб уникнути цього - користуйтесь кнопкою "оновити" (а не F5) після постингу при оновленні розширеної форми. Ця кнопка діє як reset для переданих даних. Хоча сенсу в слідкуванні за чатом в розширеній формі немає - достатньо і головної сторінки. Віконечко на головній сторінці автоматично оновлюється кожних 60 секунд, чого при такій частоті реплік цілком достатньо для того, щоб використовувати саме його для перегляду і постингу.

Наразі в чат додано функцію RSS і зменшено обмеження в часовому інтервалі між репліками на головній (2 сек.). Це не стосується розширеної сторінки чату, основна фунція якої (повторюсь) - більш розширені властивості набору тексту і перегляд історії повідомлень.

ps: Це не означає що повноціного чату не буде. Просто зараз це не актуально.
Стiльки тем з фотками...
Адо Мiн, блiн, зроби РLZ можливою загрузку фото з телефона
Dyакую

Posted from a Nokia mobile phone
Пропоную створити на на сайті, або на форумі розділ, який буде називатися "Офіційні документи". В тому розділі зможе опублікувати будь - яка фізична чи юридична особа документи про правопорушення влади, чи інших осіб. Ці документи мають бути завірені відповідними реквізитами і підписами, які мають свідчити про те, що інформація є достовірною, а також та особа, яка подає документи повинна нести відповідальність за достовірність інформації. Адміністрація повинна гарантувати розміщення документів в межах рамках закону. Документи мають подаватися в двох екземплярах.
Олег пише:
документи про правопорушення

Олег пише:
в двох екземплярах.

Ага, они вам разбежались...
Зробіть кнопку "Редагувати" щоб можна було не тільки видаляти свої повідомлення але й редагувати їх... ато деколи набридає по декілька раз стирати, копіювати, переписувати ті самі повідомлення... Та кнопка колись вже була ніби, але з невідомих причин пропала. То дуже потрібна річ... на більшості форумів вона є!
Nitro пише:
Зробіть кнопку "Редагувати"

приєднуюся до цього прохання.
Будь-ласка, пане адмін, так було б всім зручніше
st.fergi
Та вже було таке прохання, на початку теми. Там і відповідь:http://forum.zl.lviv.ua/topic137.html
Було, але з того що було написано майже нічого не зрозуміло ... Під "редагуванням" мається на увазі редагувати СВОЇ повідомлення а не чужі
Nitro пише:
редагувати СВОЇ повідомлення а не чужі

Та звичайно ж свої . Я б і сама хотіла, що б була така можливість, тільки навряд-чи Адмін на таке погодиться. Хоча, хто-зна...
Кнопка редагування є на кожному форумі, не знаю, чому наш ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ пан АДМІН не погоджується її додати. І взагалі постає питання, чи випадково не забув він про форум і сайт взагалі, ато якось давно його не видно.
можна додати таку "кнопочку".
якщо пан адмін вважає, що таким чином з цією кнопкою будуть редагуватися повідомлення уже коли відписано на пост , то чи можливо взагалі зробити так, щоб редагування відбувалося безпосередньо ДО відписування когось на мій , для прикладу, пост.
А то , наприклад, ось відписала я на пост і відіслала, а потім побачила що помилки де-не-де є, то звісно , що мені ну просто неохота переписувати весь пост( розумію що треба перевіряти перед відсиланням але не завжди так виходить...))
Я теж за таку кнопочку. Десь справді пропав Едо Мінь. Невже виїхав кудись разом з ЯЮЇ?
ЯЮЇ нікуди не виїхав, рівносильно як і Едо Мінь ґарантовано лишився на місці. Просто тре дивитись "між рядків"
Помилки-помилками, то всьо єрунда, з ким не буває. Але як виключити зловживаня редагуванням стосовно логічної лінії теми? Наприклад після певної дискусії в темі один з дописувачів захоче попідтирати не тільки свої орфографічні опуси, але й основні "зачіпляючі" твердження в постах. Це вже буде не форум, а пародія на нашу владу. Такщо, "я бил не хті" тої кніпочки.
AVB пише:
Наприклад після певної дискусії в темі один з дописувачів захоче попідтирати не тільки свої орфографічні опуси, але й основні "зачіпляючі" твердження в постах. Це вже буде не форум, а пародія на нашу владу. Такщо, "я бил не хті" тої кніпочки.

тому я і спитала про це
st.fergi пише:
чи можливо взагалі зробити так, щоб редагування відбувалося безпосередньо ДО відписування когось на мій , для прикладу, пост.
Це може і було би не погано, та деколи пости валять один за одним, що ніякого редагування вже не встигнеш зробити. Зрештою на цей випадок (до відписання наступного посту) кніпочка би дійсно могла ще світитисі!
Якшо буде така кнопочка, то пропаде тема про прикольні фрази....
Альонка пише:
Якшо буде така кнопочка, то пропаде тема про прикольні фрази....

Чому?
тому шо всі почнуть переправляти свої помилки як граматичні, так і помилки в побудові речень.
Цитата:
Чого не вистачає форуму?

Мені здається, що зараз форуму не вистачає АДМІНА, пропав безвісті...
st.fergi пише:
чи можливо взагалі зробити так, щоб редагування відбувалося безпосередньо ДО відписування когось на мій , для прикладу, пост

Так, можливо. Реалізовано.
АЛІЛУЙЯ!! Адмін єєє))
Пане адмін, вельми вдячна
Я тут подумав, може краще забрати невикористовувані смайлики з лівої панельки і поставити замість них більш вживані

І ще. Чи можна в постах окремих дописувачів знак "?", яким вони явно зловживають всюди, де треба і не треба, автоматично замінювати на смайлик , який напевне саме більше би туди підходив по змісту і інтонації.
Чи можна трошки збільшити вікно чату по висоті і список актуальних тем теж збільшити хоча б до 15
Я би теж так казав, про чат. Або відкривати в окремому вікні і автопоновлення.
massacra, AVB пише:
Чи можна трошки збільшити вікно чату по висоті
На головній сторінці - не бажано. Спробуйте оновлений варіант Форум-ЧАТу.
massacra пише:
список актуальних тем теж збільшити
З появою Списку тем в цьому немає сенсу.
Чат "прикольний", але там досі бракує списку присутніх.

додано через 50 секунд:

Ну і замість того дубль-віконечка краще би були останні теми.
Я хотів відкрити свій блог, а мені шось глюкануло, і тепер я не можу зайти в нього.
Що мені робити?
admin пише:
З появою Списку тем в цьому немає сенсу

дубль кнопочки внизу, біля віконечка чату на головній можна? Бо крутити всю сторінку вверх і вниз якось воно, здається, незручно...
massacra пише:
дубль кнопочки внизу

За дубль кнопочки підтримую.

а окремого чату не потрібно.
А я в смайликах вічно гублюсь... так їх в ряді багато, шо очі розбігаються і тяжко швидко знайти потрібний. От як-би вони були вертикально, по-одному, в рядочок...

додано через 13 хвилин 47 секунд:

Я це про ті "Більше смайликів"...
Адмін! Зроби будь ласка, щоб аватари можна було завантажувати хочаби розміром 100х100.
astrolik
Вам сюди

massacra
Якщо мова йде про "Список тем", то надпис "Актуальні теми" перетворено в лінк. Хоча дублювання лінків - це не є добре (по принципу: що забагато - то нездорово)

lenhen
Змінити можна, але тоді губитися будуть ті, хто вже звик до існуючого розміщення.

Khrystik
Думаю, можна... Якщо б це було написано у відповідній темі про аватарки.
Чи можна фрейми з чатом і з статистикою поставити на верху сторінки? Причому Статистику вище Чату... Мені здається так буде зручніше... і шоб фрейм із статистикою сам обновлявся хоча б кожні 2 хвилини...
зробіть в розширеному ЧАТі щоб можна було вибирати номер сторінки для переходу, бо якось гортати 1000 сторінок по 1 сторінці не дуже приємно...
massacra пише:
зробіть в розширеному ЧАТі щоб можна було вибирати номер сторінки для переходу, бо якось гортати 1000 сторінок по 1 сторінці не дуже приємно...
аще краще щоб можна було по числах відкривати історію чату
Незнаю як кому, а мені не вистарчає тут пошуку.
От задав в пошук те слово, яке потрібно , а тобі видає список тем чи повідомлень, і вже не думаєш чи така тема є, тай не треба весь список переглядати.
Пропоную для тем типу "асоціацій","флудильник", і т. п. зробити окремий розділ типу "Ля-ля-ля" або "бла-бла-бла" і перенести ці теми в самий низ форуму. Давайте шановні не будемо перетворювати форум в чат, тим більше шо є чат!
Вася не жини
Хотіла , щоб із поновленням чату поновлявся список актуальних тем