Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Підключення до VPN в середовищі LINUX

Автор Повідомлення
Підключення до VPN в середовищі LINUX
Встановив OpenSuSE 11.1 KDE..................

Інших компів в мережі не видно.
Відкривається тільки локальний ресурс 192.168.2.2
Найдрібніша згадка про існування такого поняття, як підключення до Інтернету через Віртуальну Приватну Мережу (VPN) в системі ВІДСУТНЯ!

Перерив купу мануалів і форумів. Жоден з безлічі варіантів створення підключення НЕ ПРАЦЮЄ. Є один позитив: походу освоїв ази програмування в консолі. Не знаю, нахолєри то мені здалося

Поможіть знайти чудо-файл, запустивши який в тій премудрій SuSE підключення з'явиться, як за помахом магічної палички (по аналогії WINDOWS).
Адже ж повинен бути спосіб не залазити в ті коди, а просто тупо повідкривати віконечка, поставити галочки і попрописувати IP, логін і пароль!
Одне просте питання: АНАХУЛЄРУ ВОНО ТУБІ ТРА???
Якшо коротко, то ЖИТТЄ ДУЖЕ ПРОСТЕ, І ЗАХОТІЛОСЬ ЕКСТРІМУ!

Я вже давно збирався перейти на Лінуху, нарешті наважився. Покишо все чудовенько Вірусів і інших троянів - 0, тупих підвисань при мінімальній завантаженості системи - 0. Єдина проблема виникла, коли перший раз запускав систему - при самому старті виліз якийсь глюк під назвою LOGIN...

Та тема не про переваги і недоліки систем...
Що ж тут поробиш?! Про Windows можна сказати , як англійський прем"єр
Черчіль про капіталізм : " Це погано, але людство нічого кращого не придумало!"
ну якщо без терміналу - kvpnc пакет тобі в допомогу. в KDE вже бібліотеки є, подивися там де добавити сотф утиліту, має бути, просто добав скачає, і тоді треба буде настроїти.

на рахунок мережі, віндовс мережі як я розумію, в тебе напевно інакша робоча група, шукай настройки samba або через зайди в термінал ( консоль ) і веди sudo nano /etc/samba/smb.conf ведеш пас і відкриєтся файл з конфігами. Ще мож попробувати пошук напряму через ІР = smb://192.168.2.2/

додано через 4 дня 16 годин 38 хвилин 11 секунд:

AVB

Вчора настроював в клієнта інет на OpenSuSE 11.1 KDE все дуже просто, треба поставити з двд через YAST - kvpnc, в Network Manager настроїти ІР, на інтерфейс ( наприклад eth0 ). Ти від Інфосервісу значить в тебе має стояти DHCP. Перезавантажуєшся, запускаєш kvpnc юзер пас. і настроюєш мастером PPTP VPN