Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Windows 7

Автор Повідомлення
Windows 7

Поки що бета з круглими циферками (6.1.7000.0.081212-1400)

Але авторами анонсовано досить багато цікавих, красивих, і головне — зручних нововведень.
І вроді навіть дуже стабільна..

місце проживання - покашо в торентах

Хтось вже тестив? Які враження?
як ВАШ адвокат рекомендую БОЙКОТ нових "віндовсів"!

Тут цілком можна погодитися з останнім дописувачем.
Чим дальше і більше моделей ОС Windows випускає компанія Microsoft, тим вони стають все гіршими.. Перефразовуючи українського поета -класика"... та все гірші, та все гірші, та всі, як один."
Наочний приклад з Windows Wista. Остання нагадує здачу будівельних об"єктів в кінці року у радянські часи. Крім того ця система вимагає значних ресурсів,
зокрема мінімум оперативної пам"яті 512 МГБ( у Windows XP-мінімум ОП-128 МГБ).
А де гарантія , що Windows 7 , буде краща? Гарантії ніякої!
roma пише:
Наочний приклад з Windows Wista. Остання нагадує здачу будівельних об"єктів в кінці року у радянські часи.

Не тре кривими ручонками ковирятись де не положено і фсьо буде гутт
roma пише:
Крім того ця система вимагає значних ресурсів,
зокрема мінімум оперативної пам"яті 512 МГБ

Говорити про комп в якого меньше 2 Гб памяті нєпрілічна на даному етапє развітія чілавєчєства
колись якийсь компютерщик (жаль незнаю хто) сказав:
"ех... прошли те времена, когда настоящий мущина, при отсутствии необходимых драйверов сам их писал ..."

Васілій пише:
Говорити про комп в якого меньше 2 Гб памяті нєпрілічна на даному етапє развітія чілавєчєства

зачёт

п. с. особисто я не довіряю ні одній ОС, я довіряю паперу і олівцю
roma пише:
Чим дальше і більше моделей ОС Windows випускає компанія Microsoft, тим вони стають все гіршими.

це взагалі-то так, але 2008-й server досить не поганий
igoR.b

Windows є суто десктопна операційна система, а він-сервер то тоже саме що їздити ламборджині по вороняцких болотах)) ( Гарна і простенька, але 40 літрів на 100 км... і ніфіга не їде!) І люди які з тим працюють не говорять такого.

А як десктоп, думаю таки Віндовс 7 буде кращий за вісту.. так і список іновацій досить цікавий. І Саме головне добавили підтримку сенсорних дисплеїв, давно чекав) Ну час покаже... що тут гадати..
Тестував це саб в бета версії ( билд 7000 )... ну як враження думаю таки позитивні... практично всі драйвера знайшли.. тільки от звук Creative мій не знайшов... драйвера від вісти практино підходять... сотф також.. інтерфейс трішки з маку передерли) але "вушка" вісти терчать з всіх кінців... А взагалі то поки бета.. ще рано робити якісь висновки, все можуть переробити)
Alexis пише:
авторами анонсовано досить багато цікавих, красивих, і головне — зручних нововведень

Васілій пише:
комп в якого меньше 2 Гб памяті нєпрілічна на даному етапє развітія чілавєчєства

Для вісти автори казали буде потрібно меньше ресурсів ніж для ХР

Eton пише:
Саме головне добавили підтримку сенсорних дисплеїв, давно чекав

Тут то компанія Apple і подасть на мелкомягких в суд, бабла трошки з них згребуть і випустять свою оперативку (для мобільних засобів принаймі в них точно краще получилося за Windows Mobile 6)
voshkaniridze

)))) інтересно за що будуть в суд подавати? в них принцип роботи різний... а що стосуєтся мобайл, так майкрософт тут взагалі був перший)

і ще нарахунок оперативки, чоловіче 2 Гб - 150 грн, то проблема? для мене проблема вісти не в ресурсах, а дибільному інтерфейсі, який мене так достав, що я перейшов на ХП, який бачить 3.2 Рам з 8 Гб моїх..

Але намою думку..Mac OS X Найближча до ідеалу ОС ))
Eton пише:
що стосуєтся мобайл, так майкрософт тут взагалі був перший

Перший не означає кращий. WM 5, та й 6 - такі глюгануті шо просто .... По роботі стикався на покетах з цими оперативками, добре тільки те що документації багато для програмування під ці операційки, правда на інгліші. А глюги піпець (не тільки мої програми, а ле й, в основному, стандартні мелкософта)
В мене на комунікаторі Він Мобіле 6.1 Руский... знаєш якщо ти хоч побачити там глюки, то побачиш) але я мало помітив... за то там софту просто тьма, використовую прямо за призначенням, тестую вайфай (спеціально софт шукав, щоб сигнал в дицебелах показував.), паролі.. беру через Mysql client... Пінгую... От в айфоні софту мало... ( і йому таке пока не снилося) а якщо поставити деякий треба ламати тел, що означає позбутися гарантії, так що... висновки напрошуюстя)
Нормальна вінда. Пілся ХР зразу на неї перейшов, оминувши Вісту.
Правда комп ще старенький залишився, 1 ГБ і Атлон 64 , але працює без глюків