Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Вигляд Форуму

Автор Повідомлення
Вигляд Форуму
2admin. Чому цей форум має такий примітивний вигляд? Чого ти admin його не вдосконалиш. Є маса красивих скінів. Там роботи на 5 хв. forum.zolochiv.com.ua виглядає набагато красивіше.
надоїли ви вже з тим форумом, хочете то сидіть там і не рипайтесь
а цей форум ще буде вдосконалюватись, над тим зараз працюють адміністратори, все буде з часом
yulia пише:
а цей форум ще буде вдосконалюватись, над тим зараз працюють адміністратори, все буде з часом

Не зміниться. Тому що адміністратор в тому не розбирається. Сайт йому подарували, а сам змінити в ньому щось він не може, бо він зубний технік, а н програміст. Отак.
Яка тобі різниця
Місько Калушка пише:
yulia пише:

Не зміниться. Тому що адміністратор в тому не розбирається. Сайт йому подарували, а сам змінити в ньому щось він не може, бо він зубний технік, а н програміст. Отак.

Помиляєшся друже.

Стосовно дизайну форуму, хочу сказати що це не головне. Головне контингент і спілкування між людьми. Крім того цей дизайн форуму самий розповсюдженіший в Інтернеті.
А як ви дивитеся на те, шоб Мусорник назвати Смітником? Бо страшно в очі ріже.
а місько, а звідки ти так багато про адміністратора знаєш? до речі, шибись знав, з ним є непогані програміст, і новий дизайн вже розробляється...
MUBa пише:

Адмін зараз дуже зайнятий, але я йому перекажу твоє побажання.
yulia пише:
а місько, а звідки ти так багато про адміністратора знаєш? до речі, шибись знав, з ним є непогані програміст, і новий дизайн вже розробляється...

Я його знаю персонально, але просто він не знає хто то пише.
Re: Вигляд Форуму
maximus пише:
2admin. Чому цей форум має такий примітивний вигляд? Чого ти admin його не вдосконалиш. Є маса красивих скінів. Там роботи на 5 хв. http://forum.zolochiv.com.ua виглядає набагато красивіше.

Просто поділюся своїми думками на тему. Для мене має значення, ЩО пишуть, а не на якому фоні і як виглядає вікно. Тут все одно всім не вгодиш - це як скін на вінампі міняти: хтось захоче з наворотами, з купою кнопок, а комусь пофіг, аби щоб музика добра грала. Тут хіба би смайликів можна би було додати більше, бо часто хочеться вставити той, якого нема
Richard пише:
Місько Калушка пише:
yulia пише:

Помиляєшся друже.

Стосовно дизайну форуму, хочу сказати що це не головне. Головне контингент і спілкування між людьми. Крім того цей дизайн форуму самий розповсюдженіший в Інтернеті.

Не умнічай, мопсів подєльнік. Хочу тобі сказати одне. Так як ти вроді трошки англійську знаєш, то скажеш по-італьяно: va fanculo, bastardo!
Місю, можеш в свому селі Наливайки хвастатись своїми заученими фразами, в Золочеві, Італьянську скоро буде кожен другий знати
Місько Калушка пише:

2Калушка: Інструкція по встановленню скіна: скачав, розархівував, закачав, в адмінці нажав добавити, вибрав, ок. Програмувати практично і не потрібно.

Але не всі скіни зроблені професійно, тому й не всі працюють без помилок. Ніхто ж не дивиться на код, який автор міняв в першу чергу під себе. Десь працює - добре, в когось глючить - автор скіна ні при чому, в нього все чудово, зайдіть-подивіться. В результаті отримуємо кота в мішку, та ще й з набором російських або бусурманських кнопочок в придачу. Є й важливіші нюанси, але це вже з особистої практики.

Отже:
Скінів як таких не буде. Зате з"являться кольорові СТИЛІ. Зараз іх два (плюс оригінал), але з часом ця кількість буде зростати (по 1-2 стилі в тиждень). І кнопки на своєму місці, і кольорова гамма на будь-який смак.

PS: Я не дизайнер, тому дуже не критикуйте.
Дякую за оновлення Виявляється адмін вміє значно більше ніж писати заучені матюки на різних мовах.
Це точно, ЗНАЧНО більше
То коли ж нарешті замінять Мусорник на Смітник? Бо шляки трафляють. Правильно "ФОРУМУ", а не "форума". Таких помилок є трохи, щоб сказати: "Або адмін лінивий, або п"яний, або не вміє, або не хоче ... ". Чи знає він, що минулого тижня світ відзначав День грамотності. Навіть стаття в "Експресі" була.
Хм ми в роді не на уроці Української мови, а на форумі в Інтернеті (де граматичність особливої ролі не грає), розумію що де-яким не подобаються граматичні помилки, але для чого стільки eмоцій шо аж шляки трафляють?
Так, ми не на уроці!!! А хіба в Інтернеті не потрібно правильно писати? Чому Інтернет виняток? Звичайно, "граматичність особливої ролі не грає", можна і без граматики і правильної лексики. Вєрка С(м)ердючка якось живе!!! І непогано ... Я навів тільки приклади того, за що відповідає адмін. Форумчани можуть робити помилки, бо не всі були відмінниками в школі, а офіційний представник сайту такого права знущатися над мовою не має. Якщо адмін робить прості "ляпи", то по цьому можна судити про його інтелект і інтелект сайту, його досконалість тощо. Так що, пардону попрошу. Оскільки Золочів - прекрасне місто, то хочеться, щоб у ньому було все досконале.
Михайло пише:
Так, ми не на уроці!!! А хіба в Інтернеті не потрібно правильно писати? Чому Інтернет виняток? Звичайно, "граматичність особливої ролі не грає", можна і без граматики і правильної лексики. Вєрка С(м)ердючка якось живе!!! І непогано ... Я навів тільки приклади того, за що відповідає адмін. Форумчани можуть робити помилки, бо не всі були відмінниками в школі, а офіційний представник сайту такого права знущатися над мовою не має. Якщо адмін робить прості "ляпи", то по цьому можна судити про його інтелект і інтелект сайту, його досконалість тощо. Так що, пардону попрошу. Оскільки Золочів - прекрасне місто, то хочеться, щоб у ньому було все досконале.

Досконалого нічого немає в цьому світі, а тим більше це слово ніяк не підходить в словосполученні с назвою нашого міста. Тому що Золочів і досконалість це два різні поняття.
Інтернет це на урок, тут оцінок не ставлять і нікого не повчають, більш того інтелегентні люди не звертають комусь другому на граматику в такому тоні. І не треба згадувати коміка Вєрку Сердючку то її робота і їй за це платять, а тут люди просто спілкуються.
На мою думку, гамотість є показником культури і інтелекту людини. Кожен українець, який себе поважає мусить знати ази рідної мови, або хоч б вміти правильно писати. Але надмірно за граматику думати не потрібно, часом помилки бувають просто механічними. А на форумах і тому подібних речах перш за все треба звертати увагу на те, ЩО написано, а не ЯК.
mops пише:
MUBa пише:

Адмін зараз дуже зайнятий, але я йому перекажу твоє побажання.

Адмін спраді був дуже зайнятий, але знайшов таки час щоб виправити помилку. Ми намагаємось зробити цей форум приємним засобом спілкування, де тебе не обкладуть три-, чотири-, п'яти- і більше ... поверховим матом. Так що давайте свої зауваження, вони справді цінні для нас.
безграмотність
Кожен пише настільки грамотно, наскільки себе таким вважає. Від механічних помилок дійсно ніхто не застрахований. Хоча, звичайно, набагато приємніше прочитати грамотно написаний текст... Але читати лекції не буду.
Але хочу звернути увагу на інше:
Одним з видів безграмотності я б тут назвав "трьохповерхове" цитування. Замість того, щоб виділити основну фразу, виділяється весь текст. Для чого? Що саме ви цитуєте? На що саме хочете звернути увагу? Для чого взагалі цитувати текст, якщо ви пишете відразу після нього? І це вже механічною помилкою не назвеш...
Є ж окремі користувачі, які вміють грамотно цитувати. Шкода, що таких одиниці
maximus пише:
forum.zolochiv.com.ua виглядає набагато красивіше

Ну і де той форум???
Можна spoiler добавити. В деяких випадках був би корисним