Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Стара фототехніка

Автор Повідомлення
Стара фототехніка
Вітаю!

Хотів би поцікавитись у кого є старі зеркалки, дальномірки. Чи знімаєте ви ними?
Зеніт, Фед, Пентакс, Практіки...

Також цікавлять об'єктиви. Геліоси, Цейси, Юпітери і т д.

Я наприклад трішки фанат того всього барахла, знімаю багатьма старими об'єктивами на свому кеноні через перехідник.
Ну і Зеніт - куди ж без нього
Маю "Зеніт ЕТ" з об"єктивом Геліос, і шо далі???
58/2? І як тобі шкло?
bramms пише:
Геліоси, Цейси, Юпітери і т д.

Цейси в їднім ряду з геліосом? Крутооооо
bramms пише:
трішки фанат того всього барахла

То сі по простому називає фотоонанізм
Шо тебе приваблює в тому всьому стар"ї? і шо дає тобі то барахло?
vaymut пише:
Маю "Зеніт ЕТ" з об"єктивом Геліос, і шо далі???

Биреш їго за пасок-і з размаха об фудамент
Цитата:
Цейси в їднім ряду з геліосом? Крутооооо

Саме так.. Геліоси є різні. Скажем Геліос 40 85мм/1.5 може дати фору не одному цейсу

Що приваблює - не пластмасова картинка, часто унікальність "малюнку", ціна в рази дешевша ніж автофокусна пластмаса

Цитата:
Биреш їго за пасок-і з размаха об фудамент

Вах, вах Не повага до техніки
bramms пише:
Що приваблює - не пластмасова картинка, часто унікальність "малюнку"

Можна десь сі подивити на ваші шидеври?
"шидеври" не знімаю. фотографую собі в кайф

додано через 1 хвилину 18 секунд:

Наприклад як малює Геліос40

Гадость, єслі чєсна ваш малюнак
Ше давай. Фотки.
Ну твоя авторитетна думка це дуже важливо

Чомусь мені здається що ти крім мильнички ніфіга не бачив, тому дискусія про це все з тобою виглядає беззмістовною.

Для всіх хто не вірить що старими шкельцями можна знімати не гірші а дуже часто і кращі карточки привожу декілька прикладів

[/list]
bramms пише:
Чомусь мені здається що ти крім мильнички ніфіга не бачив, тому дискусія про це все з тобою виглядає беззмістовною.

От шо за манєра переходити з расгавора про фото на обговорення опонента? Га?
Шо ти хотів довести, виложивши останні фотки? Шо в них такого, шо не можна зняти звичайною мильницею? Ну хіба шо боке, як на останній фотці мильниця не дасть. Але в цій фотці воно нідочого, та й "криве", як на мій смак.
Яким форматом зазвичай друкуєш свої фото?
Цитата:
Шо в них такого, шо не можна зняти звичайною мильницею?

Розуміння приходить в порівнянні, що тут скажеш

Цитата:
Ну хіба шо боке, як на останній фотці мильниця не дасть. Але в цій фотці воно нідочого, та й "криве", як на мій смак.

Є боке "художнє" - яскравий представник остання фотка. Є ідеально "привильне", м'яке, є різне... тут у кожного свій смак, скажу лише що відомий Геліос 40 відомий своїм "крученим" боке купується американцями по 200-400 уо. Як думаєш просто так?

Відносно мильниць і зеркалок і вище (середній формат і т д).
Дуже важливим є фізичний розмір матриці чи то плівки, пластин. Чим він більший тим краще передається об'єм, тіні і т д. В мильницях він непристойно малий. Але і не це єдина проблема. В мильницях поняття "об'єктив" це дуже відносне поняття. Більше підходить "дверний глазок". Після отримання кадру зображення з матриці "покращується" програмними методами - вирізаються хроми, додається контрасту, кольру, шарпінгу і т д, потім ще зжимається з втратами в jpg. Ну і результат вже бачить юзер

А друкую я мінімум 10х15, але як правило більше. бо маленькі фотки не дуже мені подобаються
bramms пише:
А друкую я мінімум 10х15

А максимум?
bramms пише:
купується американцями по 200-400 уо. Як думаєш просто так?

Ой ну ні балтайтє їрундой. Любий палтіннік 1,8 Канон чи Ніккор за 150 зільоних удєлає твій улюблений геліос шо аргєнтіна ямайку
Та й любий їхній зум любітєльскій буде палуччє ссср-івського хламу.
bramms пише:
Після отримання кадру зображення з матриці "покращується" програмними методами - вирізаються хроми, додається контрасту, кольру, шарпінгу і т д, потім ще зжимається з втратами в jpg. Ну і результат вже бачить юзер

Ну і шо? всі ці самі операції ти проводиш все одно. в програмі-редакторі. І ше не фактщо зробиш це краще
Чим зазвичай обробляєш фотки?
Васілій
Цитата:
Ой ну ні балтайтє їрундой. Любий палтіннік 1,8 Канон чи Ніккор за 150 зільоних удєлає твій улюблений геліос шо аргєнтіна ямайку
Та й любий їхній зум любітєльскій буде палуччє ссср-івського хламу.

оце вже бугага чим удєлає? може розкажеш мені, мені цікаво почути Можем порівняти об'єктив за 200 грн і твою пластмаску 50/1.8 за 150$ чи твій любительський зум за 400$, подивися хто кого

Та й справа не тільки в чіткості...

Цитата:
Ну і шо? всі ці самі операції ти проводиш все одно. в програмі-редакторі.

Так власне ні, бо отримуєм RAW - "зліпок" з матриці, а тоді вже роби з ним що хочеш. Обробляти jpg це моветон ))
В мене процес стандартний - гружу в Adobe camera RAW, ковиряю а після нього обробки вже не треба, ну хіба мінімальна
bramms пише:
за 200 грн і твою пластмаску 50/1.8 за 150$

Так за 200 гр чи
bramms пише:
купується американцями по 200-400 уо.

bramms пише:
чим удєлає? може розкажеш мені, мені цікаво почути

Та всім і удєлає-по всіх показниках. Рано чи пізно ти назбираєш грошей , купиш собі нормальну Л-ку і будиш з приємністю згадувати часи молодості, потрачені на фотоонанізм. Ладно, замнем для ясності-питання все ж смаку
Дафай фотки паказуй ше

додано через 2 хвилини 54 секунди:

bramms пише:
В мене процес стандартний - гружу в Adobe camera RAW

Лайтрум не прбував? Вєщь
Цитата:
Рано чи пізно ти назбираєш грошей , купиш собі нормальну Л-ку і будиш з приємністю згадувати часи молодості

L-ки в мене є, за це не хвилюйся

Це не фотоонанізм, мені взагалі з всякою технікою подобається копатись, от недавно начисто розібрав, перебрав, промив, склав назад Carl Zeiss Sonnar 180/2.8 - ця ще задачка, ночі не хватило

Просто все пізнається в порівнянні, прогляданні гігабайт фоток, фотканні, друці і т д

Ручна стара оптика більше "для душі", більш спокійний малюнок, поки наводишся є час подумати про формування кадру

Скажем для портретника взагалі чіткість не головне зовсім. Нікому не цікаво дивитись на твої волоски на шкірі Є навіть спец. об'єктив в кенона Soft Focus зветься, в якому є переключателі "м'якості".
Не різкістю єдиною

Та фотки показувати мабуть треба в інші темі, але раз так просиш...

Ти сам з Золочева? Маєш фотки золочівського люду? Замути темку якусь-тіпа про золчівьян чи шо.
Маю таку слабість-люблю чужі фотки розглядати

додано через 55 секунд:

Васілій пише:
Маєш фотки золочівського люду?

Ностальгія, йопт!
Нажаль в Золочеві зараз дуже рідко буваю.... часу нема