Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Чи зачепило вас падіння гривні?

прогноз співвідношення дол/грн на 01,01,2009
7:1 50%   2
12:1 0%   0
15:1 50%   2
Всього голосів: 4
Автор Повідомлення
Чи зачепило вас падіння гривні?
І знову розвели українців(наші доходи зменшились а витрати на купівлю товару зросли близько 45%)
І чо плакати? Працувати тре. Невже є такі шо не розуміли жи то мнімоє благополучіє останніх 5 років не мильна бульбашка? Якшо такі є-то хто вам доктор? За все тре платити. І за жізнь взайми(тобто в кредит)-тожи рано чи пізно тре розплачуватись. Виживуть тільки ті хто працює реально. А фсякий офісний планктон мене мало цікавить. З кризи ми маємо вийти очищеними. Як нє-нуто нема на то ради Далой паразітовввввв
І де ж то так " тре працувати" щоб за все платити, брати кредити і щей за них розплачуватись? Залиште адресу такої "реальної" роботи. Може вона знайдеться і в Золочеві? Вакансій в адміністрації не пропонувати!
Vanadium пише:
брати кредити і щей за них розплачуватись

Тут всьо просто-як не маєш чим розплачуватись нєх кредити брати. Кредит-то твій ризик. Бо як грошики брати під тілівізори чи машини ти ж не волав на форумі(в смислі поділитись). Ну а чо зара кричати "ПАМАГІТЄ!!!"? Ринок, йопт. В смислі не базар, а РИНОК:чілавєк чілавєку таваріщ волк
Я покишо від кризи бачу позитив(для себе, звичайно). Махом попропадали ті паразіти, жи хтіли всьо і зразу. І зараз маю роботи більше чим до кризи. А заказчики тримаються тих, хто їх не кидає в скрутну хвилину.
Vanadium пише:
Може вона знайдеться і в Золочеві?

Я впевнений шо і в Золочеві вона знайдеться. Але то не з пОртфельом ходити Тай на Золочеві світ клином не зійшовся.
Кінчайте плакати, хлопи Як баби чесслово