Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Де на Львівщині найкраще жити

Автор Повідомлення
Де на Львівщині найкраще жити
За результатами оцінок експертів різних галузей, Газета по-українськи 27.11.2008 склала рейтинг найпривабливіших для проживання міст Львівщини. До переліку потрапили 43 населені пункти. Обласний центр є найрозвинутішим на теренах регіону, тому Львів до списку не потрапив.

Кожен експерт оцінював міста за одним із критеріїв (за винятком стану соціального й медичного забезпечення, де експертом були виставлені дві оцінки — окремо щодо соціальної інфраструктури та медичної). Найвищий бал, який міг поставити експерт населеному пункту, — ”1”. Найнижчий — ”43”. Різним містам експерт міг дати й однакові бали. Якщо інформації про стан справ у певних містах фахівець не мав, їм нараховували найнижчий у даному критерії бал.

Про Золочів пише:
Чим подобається місто?

— У цьому місті родився-хрестився, — гордиться охоронець Золочівського замку 49-річний Роман Гнатів. — Згодом тут жив-вчився-працював. Мої батьки завжди наставляли: тримайся Золочева, на одному місці й камінь мохом поростає. Не уявляю, що Золочів може комусь не подобатися. Місто тихе, спокійне, невеличке. Тут всього 30 тисяч населення, один одного знає. Через місто протікає дві річки — Західний Буг і Золочівка. Саме місто розташоване в низині, а кругом пагорби та ліси. Ніколи не забуду, як в молоді роки у вихідні з дружиною та донькою вибиралися в ліс на відпочинок. Тепер донька вийшла заміж, народила мені онука. Зять родом зі Львова, то вона спочатку за невістку пішла. Два місяці прожила і додому повернулася. Тепер каже, що із Золочева й кроку не ступить. Оцінила переваги рідного міста.

Що не подобається в місті?

— У Золочеві безліч негативних сторін, — розповідає зубний технік 38-річний Олег Цюба. — Найболючіше місце — наші дороги. Сніжок притрусив, і у травматологів побільшало роботи. Комунальні служби не працюють, хоч би дороги піском посипали.

У нас дві школи. Біля жодної немає ”лежачого поліцая”. Якось дивлюся, діти на перерві на вулицю повибігали. А іномарки без упину на великій швидкості гасають. Школярі мало під колесами не опинилися.

Нову лікарню побудували. Все обікрали, тепер напівзруйнованою стоїть. Треба великих грошей, аби її заново відновити. У місті роботи немає. Краяни в Італію та Португалію втікають. Серйозною проблемою є мобільні антени. Більшість стоять без паспортів на відстані 20–30 метрів одна від одної. Мій сусід у своїх хворобах лише їх і винить.

У підсумку позицію кожного міста визначали сумою балів, виставлених кожним із експертів.
Результати:
во во.... я то тоже читала...... таку газетку передплачуємо) питання до Олега: нашо ти сказав шо в нас тілько дві школи? люди подумають шо в нас діти не вчаться ніц....
Альонка, діло в тому що біля 2 шкіл існує пожвавлений рух транспорту, інтерв"ю я давав по мобільному телефону і журналіст напевно не зрозуміли мого відповіді. Вони навіть помилку зробили в моєму прізвищі!!
Твого відповіді???? гарно знаєш українську мову... добре шо не в твоїй прізвищі.... ладно... не буду вже напрягати на рахунок помилок в прізвищі, сама то замітила)
Чото глянув на карту і не поняв чого це у Дрогобича перше місце по "Зручність сполучення з іншими містами", а у Золочева аж 22-ге

І тут до мене доперло: рейтинг фігня. Шо може бути за рейтинг якщо експерти запитали двох людей з різних міст як там у них і на цьому його стряпали.
Як на мене не дивлячись, що є проблеми ( я думаю вони є у кожному місті), люблю його. Тут жили мої прадіди, тут багато хороших спогадів і тут будуть жити наші діти.
Самим прикольним на Львівщині є напевно Трускавець.... там дійсно місто - бомба! А взагалі то Золочів має нормальне положення географічне, досить сприятливе для розвитку, і якби влада не тупила, то інвестори може би новий завод побудували на окраїні.
voshkaniridze пише:
Чото глянув на карту і не поняв чого це у Дрогобича перше місце по "Зручність сполучення з іншими містами", а у Золочева аж 22-ге

І тут до мене доперло: рейтинг фігня. Шо може бути за рейтинг якщо експерти запитали двох людей з різних міст як там у них і на цьому його стряпали.

Цілком згідний! Зокрема зручність сполучення зі Львовом в Золочева
значно краще , ніж в Дрогобича і маршрутки їдуть частіше.